Cinlerin görünüleri

kharalos

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
"Zifir" Adlı bir kitapta onlardan,at ayaklı kanatlı veya kanatsız olarak tasvir ediliyordu ve bir birleriyle kılıçlarla savaşıyorlardı.

striker

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bence herkes davet yapsın merakını gidersin , yoksa bu merak içinizi kemirir durur, korkulacak bişey yok hiç merak etmeyin, çağırın kendileri geliyorlar, göremezseniz sorun yok, birkaç gün içinde sanırım sinirleniyorlar sonra sesler duyarsınız ani yansımalar, karşınıza çıkacaktır.
sadece teset etme imkanı yakalayın, karşınızda görünce gölgesi varmı buna bakın, imkan bulursanız kolunuzu uzatıp dokunun tenine değecekmisiniz, bunları teset etmek daha önemli eğer , sonuç alamazsanız bilinki bütün görüntüler sadece beyinde, mekanda zuhur eden hiçbirşey yok.

ptaah

Kayıtlı Üye
Cin bir türün adı değildir diyerek konuya elektro şok veriyorum.
Anlamı gözle görünmeyen yaratıklar.Bunlar her ülkenin kültüründe olan varlıklardır.
Mesela İngilizlerde gnome,periler

vildann

Banlı Kullanıcı
:devil2:cinler gölge gibi görünüyorlar sadece gözleri belli oluyor.gözleri kıpkırmızı çok korkunç görünüyor.merak edenler çağırıp görebilirler.ben bir kere gördüm bir dahada görmek istemem.

forward 1905

Kayıtlı Üye
Cinler gaybın varlıklarıdır.Enerjiden oluşur enerji ile beslenirler örn: koku. bu yüzden bir şekilleri yoktur.çünkü maddiyat sadece bizim için geçerli onlar için değil. şekil alabilenleri var elbette fakat öz bir şekilleri yok.Vesselam

şekilleri yoksa nasıl evlenip yiyip içiyorlar ? garıp geldı bana bıraz .

manas969

Banlı Kullanıcı
Boş işler ve boş insanlar gerçek hayattan okadar kopmuşssunuzki ...

manas969

Banlı Kullanıcı
Allah bu dünyayı cinlerle uğraşmak için mi yarattı sence ? bu cinler bu dünyayı ilgilendirmez uğraşmayın fazla bu dünyada namaz falan kıl bunlarla uğraşıcagına delirirsiniz yakında...

vildann

Banlı Kullanıcı
Allah bu dünyayı cinlerle uğraşmak için mi yarattı sence ? bu cinler bu dünyayı ilgilendirmez uğraşmayın fazla bu dünyada namaz falan kıl bunlarla uğraşıcagına delirirsiniz yakında...

ben namaz kılıyorum kardeşim.sen kılıyormusun acaba.cinler tabiki dünyayı ilgilendirmez.zaten uğraşanda yok kendine güvenen uğraşır onlarla.bu bir ilimdir herkes yapamaz.ilmini bilenler delirmez merak etme merak için yapanlar delirebilir biz merak edenlere söylüyoruz

manas969

Banlı Kullanıcı
Sözüm geneldir kardeşim üstünüze alınmayın

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben cini rüyamda yeşil tenli büyük kulaklı büyük ayakla birşey olarak gördüm ama boyu çok küçüktü

ruhname

Kayıtlı Üye
burada bahsedilen konu insanlar değilki cinler ve insanlar nasıl Hızır a.s baş parmağında kemik yoktur tanırsa öyle tanırlar cinlerin bazıları insanlara görünürken ayakları ters şekilde görülür ve cinleri ayakları ters biçimde gören oldukça çok insan vardır.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Çok sayıda cin vakası vardır herkez farklı şekillerde tavsir ediyor bu da onların şekil değiştirme yeteneğinden kaynaklanıyor yani sizin gördüğünüz varlık onun gerçek görünyüsü değil kılık değiştirmiş halidir peki gerçekte neye benziyorlar?billen var mı?
Siz nasıl görmek isterseniz, ne görmek isterseniz onu görürsünüz aslında.

Amele

Kayıtlı Üye
Maddiyetleri vardır ama bizim gibi para yerine hayvan kanı diye duymuştum hatta tekliflerde genelde hayvan kanı isterler diye biliyorum...