Cinleri mahkemeye vermek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

La-edri

Kayıtlı Üye
Benim yengemin bir alt komsusu vardi bu kadin yenice tasinmisti o eve.
Ve fala vsa bakiyormus ama kahve den ziyade su ilginc seyler yapiyormus.
Ben olaylara hic sahit olmadim ama kadini yengeme gidip geldikce görürdüm, cok itici ve korkunc bir kadindi, illa fiziksel degil ama bir hal vardi..Cirkindi.

Yengemin arkadas cevresinde carcabuk olay duyuldu ve arkadaslari yengemin vesilesi ile komsuya giderdi fala baktirmak icin,hergün gelenler gidenler olurmus, ilginc ilginc uygulamalar vsa..

Bir gün ben yengemde iken o kadin yukariya cikti, ilk defa onunla bir ortamda bulunmustum, öyle dartiyorki insani varligi ile itici ürkütücü hayatimda hic bir insana öyle tebki verememistim tuhafti..

Kadin yengeme birdaha arkadasini getirme fal icin dedi.. ve anlatti.
Cinler bundan sikayetci olmus mahkemeye cikartmislar.ve kadin bu isi birakacagina dair söz vermemis olsa cok buyuk cezalandirilacakmis..
Cok acaip seyler anlatmisti..

Bu anlattiklari ne kadar dogru bilmiyorum ama kadin bu isten bayagi parada kazaniyordu,ama birakti..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Cinler ve ya daha üst kademeli varlıkların kendi yaşam şekilleri vardır tabi ki. Ama bu insanların yaşam şekillerinden farklıdır. Onların da birbiri ile mücadeleleri ve çatışmaları olmuyor mu oluyor. Farklı amaçları yok mu? Var. Ama bu kademedeki varlıkların insanlarda olan ilkel amaçları yoktur. Bu yüzden aynı insanlar gibi bir yaşayış biçimi olmasını beklemek yanlış bir inanç ve bakış açısı olacaktır.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bakın ilk insanlardan günümüze bizde hep bir şeyleri sahiplenme içgüdüsü vardır. Şimdi özel mülkiyet kavramına bakacak olursak. Bir evi sizin malınız yapan nedir? Parasını ödemiş olmanız mı? Peki bu dünyada ilk arazi sahipleri birilerine para ödemişler mi ki? O zamanlar burası kimindi? Biz bizim olmayana sahip çıkıyoruz. Aslında çevrenizde gördüğünüz her şey sizin olduğu kadar onların da.

demonic

Kayıtlı Üye
Sn.yuleye katılıyorum ve eklemek isterim.
Cinler bile kuranı her gün hatmedercesine tartışır ve en kafiri bile hatmetmiştir kuranı.(şeytan en kafir olabilir ama o bile cennete yükselmişti ve vaaz verirken onu o kadar çok dinleyen melek olurduki sayısını yalnız allah bilirdi.birgün kavminden bazı cinler cennetin kapısındaki cehennem azabı ile ilgili allah kelamını okudular.korkuyla şeytana gittiler ve ondan kendilerine dua etmesini istediler.şeytan ben o yazıyı yıllardır görüyorum ama azap yoktur dedi.yinede o cinlere dua etti ama kibrinden kendine dua etmeyi unuttu ve o bela kendisini buldu...)gördüğünüz gibi şeytan bile zamanında meleklerin hocasıydı ama kibrinden herşeyin aşası oldu.biz insanlar şeytan kadar olamıyoruz.hergün günah üstüne günah...bari bu yazıyı okuyunca bir sure okuyunda dua edin allahım benim daha kurtulmak için bir şansım var diye...

musashi

Banlı Kullanıcı
arkadaşın bahsettiği konudaki gibi bende birkaç duyum aldım ama nekadar doğru bilemiyorum. hani falcılık büyücülükle uğrasıp sonra ceza alan bir nevi mahkemeye cıkarılan insanlar duydum. bunu çok merak ettim. bir mahkeme var ise ve sucu olmayan insanların basına musallat olan varlıkları şikayet etmek çok güzel olurdu. tabi bunlar öyle bizim bildiğimiz usulden olmayacağı kesin alim insanların araya girmesiyle olacak olağanustu durumlar olduğu aşikar. temelde buna imkan varmı sorusuydu konuyu açmamdaki neden.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bakın ilk insanlardan günümüze bizde hep bir şeyleri sahiplenme içgüdüsü vardır. Şimdi özel mülkiyet kavramına bakacak olursak. Bir evi sizin malınız yapan nedir? Parasını ödemiş olmanız mı? Peki bu dünyada ilk arazi sahipleri birilerine para ödemişler mi ki? O zamanlar burası kimindi? Biz bizim olmayana sahip çıkıyoruz. Aslında çevrenizde gördüğünüz her şey sizin olduğu kadar onların da.

4 sayfanın içinde beyendiğim en güzel yorum bu işte.
Allahın malını parayla satıyoruz :) eee o 3 harfli kardeşlerimiz ne yapsınlar?
Dünyada onlarda yaşıyor ancak biz herşeyi alıyoruz parasını basıyoruz ve alıyoruz.Onların hakkı ne olacak? Uluslar arası karasulardamı yaşasınlar?
Pek ala gelecekler dünyada bahçemizde evimizde sokakta yaşayacaklar.Bizim yaşama barınma hakkımız var onların yokmu?

Arkadaşlar konu biraz saçma geldi bana çoğunuzada öyle gelmiştir ancak çok ince bir nokta.

Bizim olmayan yeri sahipleniyoruz ve sahiplendiğimiz yerde başka varlıkların olmasından şikayet ediyoruz.

Böyle bir mahkeme olsa kim suçlu çıkar siz düşünün.

Hayvanlara eziyet edenler insanlar.
Birbirine eziyet edenlerde insanlar.
Farklı alemlere bulaşanda insanlar.

Kabul edin evrendeki en kirli yaratıklarız.İnsanlar herşeye burnunu sokmasa ne musallatlar olur ne savaşlar olur nede başka bir felaket ama İnsan oğlu çiğ süt emmiştir herşeye burnunu sokmaktan gücün kulu kölesi olmaktan başka birşey yaptığımız yok...

Böyle bir mahkeme iyiki yok çünkü ben bunun tazminatını ödeyemem.

musashi

Banlı Kullanıcı
insan cin ayrımı yapmadıkki hak eden cezasını alsın :)
insan suclu ise insan cinse cin çeksin cezasını ayrım yok

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
insan cin ayrımı yapmadıkki hak eden cezasını alsın :)
insan suclu ise insan cinse cin çeksin cezasını ayrım yok

Bende şunu diyorum biz Tüm dünyayı işgal ettik.Suçlu olan biziz.
Şöyle düşün biz ABD yiz onlar afgan halkı veya ırak halkı :)

demonic

Kayıtlı Üye
İyi diyorsunuz ama daha yavrular neyin doğru neyin yanlış olduğunu tam olarak bilmiyor.zaten erişkin normal bir cinin zeka yaşı 12.yavruları ne kadar akıllıdır düşünün(!).ve birde nasıl zarar görür demişsiniz bunuda şöyle diyeyim.ayet okuyunca ya yanıyorlar ya kaçıyorlar deniyor ya, işte buda öyle.ayet cinler alemine geçemiyor,seste öyle.e bunlar nasıl yanıyor?
"insan beyni belirli bir frekans yada ritimle cinleri yakması yada çağırması mümkün,nasıl ki ayet okunduğunda ayet okuyorum diye düşünüyorsanız beyninizde ona göre beyin dalgası(titreşim,frekans)üretir ve bu dalga cinleri yakar."(tırnak içi:4. Boyutun sakinleri cinlerden alıntıdır).işte bu yüzden kuranda yaratılanların en yücesi insan deniyor.siz çay döktüğünüzde eyvah çay döktüm diye düşünüyorsunuz.burdan yanma mesajı çıkıyor ve asıl cinleri yakan bu.aynı şekilde kuran okurkende,namaz kılarkende,su içerkende hep bir mesaj çıkıyor.bence cinlerin görmesi ve hadimlerin aklınızı okuyabilmesinin sebebi bu...bazıları cinleri o kadar yüceltiyor ki.sanki cin bizden üstün!yeni üyelerde korkuyor sonra eyvah cinli bu forum diye :D. Dediğim gibi insan daha üstün,içinizde korku beslemeyin.tamam hiç olmasında demiyorum ama herşeyin fazlası zarar...

musashi

Banlı Kullanıcı
cinler konusunda pek bilgi sahibi olmadığımız icin her kulak kabarttığımız duyumları gerçek sanıyoruz. tabi işin içine birazda tırsma sendromu girince bu belkide çoğu sallama olayları gerçek sanıp senaryolarımıza senaryo ekliyoruz. genelkültürümüzü inş. artıracaz bu site sayesinde.

golgeler

Banlı Kullanıcı
çok ilginç bir yaklaşım ve size katılıyorum cinleri mahkemeye vermeliyiz bir şekilde yargılamalıyız

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar forumda bir konuda okudum.
cinlerinde kendi sosyal yasamları sınıfları tabakaları varmış. bizim yönetim şeklimiz gibi onlardada bir yönetim var. bakanlıklar basbakanlıklar doktor hakim vs.
şimdi eğer ortada bir demokrasi var ise bu hangi toplum olursa olsun
masum bir insana yapılan saldırı bizim tabirimizce haneye tecavüz suçudur.
bizlere çeşitli sıkıntılar veren bu varlıkları biz çaresizce izlemekle yetiniyoruz.
bu konuda uzman kişiler var muhakkak
bu varlıklarında hesap verdiği bir mercii yokmu.

Hesap verilen merciler var. Her varlığın kendi türü içinde bu mercilerden var bir de varlıkların türü ne olursa olsun hesap verdikleri büyük merciler var. Bu büyük mercilerin de bağlı olduğu Allah, tanrı katı vs. vs. denilen mercii var.
Varlıklar arasındaki münasebetlerde, ilahi yargı düzeni ve evrensel yasalar zaten var. Bir de bu yasaları uygulayanlar da var. Misal insan ölmek zorunda değil mi? İlgili merci Azrail ve komutası altındaki melekler. Diğer şeylerde de var görevliler. Bir de serbest bırakılan şeyler var. Mesela insana denir ki cana kıyma ama kıyar. Cezası verilir buna göre de ilahi düzen tarafından. Bazı şeyler hemen bazı şeyler sonuçta değerlendirilir. (bu kime göre hemen o ayrı uzun konu. Aslında ''an'' ve zaman bazı varlıklar için göreceli olarak var) Müdahalede bulunan varlık melek değilse hep bir hata payı vardır. Melek kendi istek ve düşüncesiyle iş yapmıyor çünkü.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar forumda bir konuda okudum.
cinlerinde kendi sosyal yasamları sınıfları tabakaları varmış. bizim yönetim şeklimiz gibi onlardada bir yönetim var. bakanlıklar basbakanlıklar doktor hakim vs.
şimdi eğer ortada bir demokrasi var ise bu hangi toplum olursa olsun
masum bir insana yapılan saldırı bizim tabirimizce haneye tecavüz suçudur.
bizlere çeşitli sıkıntılar veren bu varlıkları biz çaresizce izlemekle yetiniyoruz.
bu konuda uzman kişiler var muhakkak
bu varlıklarında hesap verdiği bir mercii yokmu.

Var. Öncelikle elbetteki her durumda bütün varlıklar Yaradan'a hesap verir. Bazı vakalarda diğer varlıklarla insanlar arasında mahkemeler yapılmakta. Bu konuda Teke Tek programında Sn. Murat Bardakçı bir örnek vermişti. Nette o programı bulup o bölümü izleyebilirsiniz. Elbetteki işin ehli olmayan kişiler tarafından bunun yapılamayacağını düşünebiliriz.
Saygılarımla,

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Normal bir insan için en iyi yol dua edip korunmak
ve onu Yüce yaratıcıya şikayet etmek için gene dua
okumaktır.

Bu işlerle ilgili insanlarınsa zaten farklı
yöntemlerle de durumu düzeltebilir.

laedri

Kayıtlı Üye
Evet boyle mahkemeler var bu konu ıle ugrasan kısıler cınlerı yada cınler bu konu ıle ugrasan kısılerı mahkemeye verebılıyorlar ve gercek bır mahkeme oluyor suclu taraf da cezasına katlanıyor tabı kı.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Evet boyle mahkemeler var bu konu ıle ugrasan kısıler cınlerı yada cınler bu konu ıle ugrasan kısılerı mahkemeye verebılıyorlar ve gercek bır mahkeme oluyor suclu taraf da cezasına katlanıyor tabı kı.

Tanık oldunuz mu buna, iddianızın kaynağı nedir?

musashi

Banlı Kullanıcı
aylar geçti bu konuyu açmıştım şuan tekrar sayfada bulunca kendi özeleştirimide yapmış oldum.
1. si kendi şahsi menfaatlerimizi düşünerek her sorumuzu veya konumuzu açıyoruz.
mahkemeye vermek veya cin çağırmak ondan faydalanmak hep bir çıkar ilişkisi :)
kimse şöyle dememiştir bir cin çağırayımda sorayım bir derdi varmı ona yardım edeyim :)
2. si bu konular okadar ciddi ve çalışma gerektiren olaylar olduğu için film izler gibi okuyup aklımıza ilk geleni yazıp cevap arıyoruz.

tşk ler

watcherboy

Banlı Kullanıcı
sana bulaşan cin hakkında Allah a şikayet dilekçesi göder yani dua duanın sonunda salavat getir cin cezasını çeker biiznillahiteala.......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...