Cinleri Kullanarak Zengin Olmak Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melankolik

Kayıtlı Üye
Selam, uzun zamandır yoktum.Sorum şu, cinler vasıtasıyla Çok zengin olanlar olduğunu duyuyorum, bunu hangi yollar ile yapıyorlar. Mesela çok ilginç bir duyduğum konu cinlere fiziksel olarak değerli eşya çaldırıyorlarmış tabi bunun için oraya çeşitli muskalar topraklar vs atıyorlarmış. Sizce zengin olmayı sağlarmı cinler ? Hmm bide Yahudi tüccarların cinler vasıtasıyla müşteri çektiğini biliyorum.varmı böyle yöntemler, sadece merak .. O kadar gözüm kararmadı daha :cowboy:

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Cinler onların karşılığını senden mutlaka alır .Zenginlikten ziyade şöyle bir şey duymuştum David Copperfield illüzyon işlerinde cinleri kullanırmış onlarla anlaşma yapmış yıllar önce v,s mesela cinler bu sayede adamı hem zengin hemde ünlü yapıyor .

melankolik

Kayıtlı Üye
@Tuzruhu ; evet bunu duymuştum ama ben daha gizlilikten yanayım, akılcı bir şekilde hareket etmeli bence, hoş cinlere karışıpta akıl sağlığını korumak büyük başarı olurdu.

dugukann

Kayıtlı Üye
Kusura bakma ama böyle bi istek içinde olan bir insan her yönüyle iflas etmiştir benim gözümde.
Böyle bir insandan ne kendine ne ailesine ne topluma bi fayda gelir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Evet zenginletirler ama iyi yolla değil. eşya çaldıkları da doğru. ama siz sanmayın ki siz bir şey yapmayacaksınız. o size karşılıksız vericek çaldığını sanmayın. karşılık olarak sizden kötü şeyler yapmanızı ister sizi Allah'a şirk koşturur. ve buarada onla ilişki halindeyken sizin enerjinizi alır. siz hastalıklı dolaşırsınız bazen hastaneye gidersiniz ama doktorlarda anlayamaz size ne olduğunu. ama geçicidir bu hasta kötü görünmeniz tekrar eski halinize dönersiniz ama sürekli enerjinizi alır. ayrıca size kızabilir napcağını bilemezsiniz sizi çaprabilir çarpınca yüz felci ya da vücutta herhangi bir yerde felç ya da komple bir felç yaşamınız mümkün. ondan kurtulmanızda neredeyse zordur. bir bakmışssınız zenginlediğinizin kat ve katı günahlar yapmışsınız. bunu düşünenler demem şudur ki kimseye sonsuza kadar kalmayacak maddiyat için ne kendinizi kötü biri yapmaya ne de bu uğurda diğer zarar vericeğiniz insanlar yaratmaya değmez.

codzombi

Kayıtlı Üye
mümkündür ama uzun bir maratondur , yüksek seviyeli varlıklarla çalışmak gerekiyor. Bu cin padişahı olabilir , bazı kaynaklarda define işleriyle ilgili çalışmalar var , uzun bir maraton bu. Bunu hayırlı mı kötü mü olacağı belirsiz.. Bir de bu rituellerde büyük sorumluluklar gerektirdiginin altını çizeyim .

asterix

Kayıtlı Üye
Başına bela arıyorsan iyi bir fikir.

foxx

Banlı Kullanıcı
yazılanlar bir yana korkunu yenmeyi başarıp cesaretli olabilirsen,iyi bir çalısma sonucunda istenilen neticeye ulaşabilirsin herhangi bir zarar ziyan birşey görmezsin.aksi olursa sonuç sıfır.iyi yada kötü yol tek karar tercih meselesi denilen.

Tutulma

Kayıtlı Üye
Merhaba bende olablicegine inananlardanım,arkadaşların dediği gibi mutlaka bir karşılık vermelisin,kimse seni karşılıksız zengin etmez bu bir insan bile olsa.
İnsanlar şeytan ve taifesi ile anlaşma yaparak yardımlarını alabilir,bir anlaşma yapılır bazı durumlarda ise anlaşmayı yapan insan bunun farkına bile varamayabilir,bu durumda olan bazı hollywood yıldızları bile vardır,
Ve bu durumda olan kişilerin yeni kurbanlar bulmak için çalıştıkları diğer hollywood yıldızlarına baskı yaptıkları söylenmekte
michael jackson un bu.güruha katılmak istememesi ve kendilerini deşifre etme seviyesine gelmesi üzerine zor durumda bırakmak için çocuk tacizi ile suçlandiği nihayetinde ise sistemli bir cinayete kurban gittiği söylenmektedir.

melankolik

Kayıtlı Üye
Peki arkadaşlar teşekkür ederim,konu kapatılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...