Cinle arkadaş olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bir cin bir kurt gibidir En iyi arkadaşınız oldüilir ama acıktığı zamanda sizden bir ısırık alabilir.

Biraz kalıpsal konuştum ama Demek istediğim Cinler insanları hep horgören varlıklardır nekadar iyi niyetli olsada İçlerinde yine insanlara duyulan bir hased vardır

Yanlışım varsa düzeltin.

Benzetme çok açıklayıcı olmuş
Arkadaşlıklar tek taraflı değildir, karşılık vermen gerekir. Üstünüze düşen enerjiyi vermezseniz ayni örnekteki şey olur.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bende foruma yeni kaydolan o cin meraklısı arkadaşlardanım :) Yalniz benim bu merakım yeni değil oldum olası çocukluğumdan beri merak ederim. Çocukken cin falan çağırmaya çalışırdım tabiii o yaşta nasıl çağıracaksam. Neyse uzun bi süre bu merakım geçmişti ama bigün işte bi falciya fal baktirinca bendeki bu merak tekrar kabardı. Fal bakarken geldiklerini falan öğrendim uzun bi süre araştırdım. Kendim fal bakmaya çalıştım belli bi süre sonra soylediklerim çıkar oldu. Ben de bi cinle iletişime geçmek istiyorum ama ne bileyim hiç ciddi anlamda cin daveti falan yapmadım düşünmüyorum da ama cin bi arkadaşım olsun :) Asosyal bi tip değilim ama insanoğlu meraklı işte bi de cin arkadaşım olsu istiyorum. Fal konusunda ya da bu arkadaşlık konusunda fikir verirseniz mutlu olurum :)

Güzel Kardeşim Arkadaşım Yok Merak Ettim Diye Cağırlmaz Zaten Bu Niyetle Yaparsan Davetin Ya Olmaz Olursada Dayanamazsın Korkmam Diyenlere Bakma Sen İlk Defa İnsan Dısında Farklı Bir Varlık Görüyorsun Uzaktan Gelmiyor Yanına Yavaşça Birden Önünde Bitiyor O Yüzden Sakın Oradan Buradan Bakıp Davet Edeyim Düşünme Aklından Cıkar

freaky

Kayıtlı Üye
Şu an bi davet falan yaptığım yok zaten. Küçükken çağırmaya çalışırdım dedim onuda tahmin edebilirsiniz nasıl bi şey olduğunu çocukca şeyler :) Kahve falı bakıyorum sadece bu olay içinde de biraz cin meselesi olduğu için gelirse kendi gelir modundayim :) Kahve falıyla ilgili bi konu vardı o konunun linkini ekledim. Telefonda olduğum için tam kendimi ifade edemedim fal konusunda, linkte detaylı bilgi var. Ben bunları zaten biliyorum derseniz de kusura bakmayın :) http://www.gizlimabet.com/archive/index.php/t-21538.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...