Cin mi Şeytan mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Yatağımda Uyurken Bir Varlık Kulağıma İğrenç Bir Sesle Burdayım Dedi ve Uyanıp Kalktığımda Karşmda Simsiyah Bir Görüntü Vardı Ve Odamdaki Pencerem Açık Olduğundan Dolayı Karşı Dağın Yandığını Gördüm
Ne Gördüğüm Hakkında Bilgisi Varsa Cevap Verebilir mi
Teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar Yatağımda Uyurken Bir Varlık Kulağıma İğrenç Bir Sesle Burdayım Dedi ve Uyanıp Kalktığımda Karşmda Simsiyah Bir Görüntü Vardı Ve Odamdaki Pencerem Açık Olduğundan Dolayı Karşı Dağın Yandığını Gördüm
Ne Gördüğüm Hakkında Bilgisi Varsa Cevap Verebilir mi
Teşekkürler.

Uyku ile uyanıklık arasında böyle şeyler görünebilir.Bu yaşadığınızı kafaya takmayın.Eğer olaylar atarsa buradan ciddi yardım alabilirsiniz.Ama bu yaşadığınızı kafaya takmayın. :)

Meus Dei

Kayıtlı Üye
Sağolun Teşekkür Ederim yinede Merak Ettim Gerçi Onlardan Nasıl Korunacağımı az çok biliyom ama yinede sormak istedim :)

quanttum

Kayıtlı Üye
3nas 3 felak ve ayetel kursi okuyup yatin :)

Psikite

Kayıtlı Üye
Ahh ya bi benim başıma gelmiyo bu olaylar. Oysaki gelmeleri için yapmadığım şey kalmadı. Gelin banada gelin yahu :D

Babafaca

Kayıtlı Üye
Kardeş 3 nas 3 felak 7 ayetel kürsi devam ederlerse şeyh varsa bulunduğun yerlerde git bak kesin çözümlerden bu

zenithmx

Kayıtlı Üye
şeytan, cin ırkındandır. o davayı güden her varlık şeytandır. böyle sorunca "insanmıydı, peygambermiydi" gibi birşey oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...