Cin daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telekinezi06

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. Ben baya düşündüm emin olduğuma karar verdim. İlk defa cin çağıracağım. Ama musallat olur mu diye bir düşüncem var. Yardım ederseniz sevinirim. Nasıl çağırabilirim? Bilgi verirseniz çok teşekkür ederim.

Secretx101

Kayıtlı Üye
Musallat olur mu diye korkuyorsanız hiç çağırmayın, şuan ki cesaretiniz daha sonra korkuya dönüşebilir.Ayrıca davet olayını küçümsemeyin iki dua ile çağırılır, gidin deyip yollarım'ı kafanızdan atın.En güzel davet dini ritüellerinizi gerçekleştirmekle olur.Müslümansanız namazı ve zikirlerinizi dosdoğru de yaparsanız size bir kapı açılır düşüncesindeyim.Riyazat da yapılıyor, belli gün sayısınca oruç da tutmanız gerekir.Herşeyden önce korkunuzu yenip kalben hazırlanmanızdır.Çağırırken bir kere değil, bin kere düşünün, deneyimli biriyle bu konular hakkında konuşmanız sizin için iyi olacaktır, saygılar.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bu konuda hiç tereddüt yaşamanıza gerek yok çünkü cevap ''evet'' musallat olur. İyi forumlar

SiyahEjder

Banlı Kullanıcı
bunun için bir davet karti hazirlamak lazim ve musallat olmasi çok büyük ve din dede çok baya bi affedilmez günahlardan birisidir.eğer çağirirsaniz unutmayiniz ki cinler kolay kolay gitmez + bir allah dostu bilene birşey yapamamiştir gözlerimle bilene gördüm hatam olduysa özür dilerim saygilar....

ruban

Kayıtlı Üye
onlar enerji varlıklar oldugu için herşey göre bilirsin biraz pisikolojik olarakta en korktugun neyse seni ordan avlarlar kesinlikle korkmamak davet öncesi meditasyon yapıp zihninizi boşatmanız gerekir ve yapacanız davete görede bu tür şeyler degişir bir davet okur ve o kapıyı yada perdeyi kapaltamazsanız veya geldikten sora gönderemez seniz iyide korunma uygulamalrıda yapmamış sanız musallat 100de 70 tir ki artık cinlerde çok akılandı biz nasıl gelişiyorsak artık onlarda gelişiyor onlarlada gelen kafirdir gelse bile insanına göre mamele ediyorlar mesela bilgisiz biri kafir olursan sana yardım ederim birinin ırzına geçersen yada bu boyutaki bir peri ile evlenirsen gibi bunlar gibi çeşitli bir çok istemleri olur mesela bakal sana parasız dondurma vermicegi gibide bilgisiz insanlarada istediklerini yapmaz yada bu boşluktan yakalar oyuncak eder

Californication

Kayıtlı Üye
Müslüman değilsiniz cin çağırıcaksınız musallat olurmu diye düşünüyorsunuz musallat olur zaten, Kendi deneyimim yazıyım bi defasında inanç yoktu tamamen karanlıktı oda tamamen birşeyin enerjisini aldım kafamdan 2-3 şey geçti ama inanmadığım o zamanlar o geldi işte cin konuştuk felan çok yalancı oluyolar ne amaçla çağırıcaksınız bilmem ama kurcalamayın derim iyi forumlar.

calosa

Banlı Kullanıcı
Cevap : Durumuna göre degisir mesela onları kızdırmasan dürüstce sorular sorarsan cevap verirler ama onların cok yalancı oldugunu unutma ve sakın koruma yapma korma yaparsan sana güvenleri düser ve tek geleceklerini düsünme sakın onu geri göndermek icin ondan daha yüksek bi enerjiye sahip olmalısın 1 cin asla tek gelmez onun icin koruma yapma koruma yaparsan onu yanında gelen kisi sana musallat olabilir bana karsı cıkacaklar hic cevap vermesin 3 ay boyunca hergün meditasyon yapıp enerji topla yeni cagır :)

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimal gelmez çünki bişeyleri mutlaka yalnış yapacaksınız. Gelse bile şeytan olanı gelir, çoğu zaman geldiğini bile hiss etmezsiniz ve doğru yapmadığınızı ve davtin baş tutmadığını sanırsınız ama varlık gelir o an fark etmezsiniz sonrasında enerjinizle beslenir sizi tüketir, rüyalarınız korku filimlerine dönüşür, hayatınız olumsuz yönde değişir, depresyna düşersiniz hatta delirtir ve s.a. sonra yeniden burda konu açarsınız deliriyorum yardım edin diğe ve ozaman elimizden çok fazla bişey gelmez ve sizde hacı, hoca, medyum diğe kapı kapı dolaşır çoğu zaman kandırılırsınız. Bu işler öyle sizin sandığınız gibi kolay işler değil. O söylediğiniz cesaretde bi anda korkuyla yerini değişir. İyiliğiniz için yapmayın derim. Zaten gelipte size bi hayrı dokunmaz. Boş yere kendinizi böylebieşeyin içine sürüklemeyin. Zaten u işler buradan sorupta uygulanaca işler değil burası bilgi amaçlıdır uygulama amaçlı değildir. İyi forumlar.

akbuyucu

Kayıtlı Üye
evet kesınlıkle vardır bırde musluman deyılmıssınz sızın ıcın cok kotu durumlar olabılır eyer acemıysenz hayatnz berbat olabılır

Demir.D

Banlı Kullanıcı
evet kesınlıkle vardır bırde musluman deyılmıssınz sızın ıcın cok kotu durumlar olabılır eyer acemıysenz hayatnz berbat olabılır

Neden müslüman olmayanlar için cok kötü durumlar olabiliyor bu konuyu biraz acar mısınız? Merak ettim.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Arkadaşımızın kafasını karıştırmayalım lütfen. Tüm cesaretini toplayıp çağırsın ve görsün. Gerçekten istekliyse ve niyeti iyiyse davet yapmasına bile gerek kalmayabilir. Çünkü cinler kendileri iletişime geçebilirler. Ancak onlardan korkarsan musallat olabilirler. O da cinin insafına kalmış birşey. Onlarda insanlar gibiler. Sen onlarla nasıl davranırsan, onlarda seninle öyle davranırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...