CELB ve TEHSIR

furry

Kayıtlı Üye
Kardeşimle aynı odada kalıyorum, odada kardeşim uyuyorken okusam olur mu? İlla tek mi olmalıyım?

kemtamin6593

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu bir büyüdür ben araştırdım duadaki geçen isimler cin kasemlerinde bulunuyormuş benden soylemesi bu arada ben yeni üyeyim.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Cinlerden pek korkuyormuş gibi görünmüyorsun özellikle de nickine bakıldığında:rockon: Evet cin isimleridir.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
arkadslar bu bir buyudur ben arastirdim duadaki gecen isimler cin kasemlerinde bulunuyormus benden soylemesi bu arada ben yeni uyeyim
Arkadaşım yazınıza başlarken büyük harf kullanın.Noktalama işaretlerinize dikkat edin.
İyi forumlar dilerim.

fatos25

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaşlar ben de yeni katıldım foruma dün bir bakla büyüsü yaptım bilemiyorum tabi tutacak mı? Bekleyip göreceğim ve birşey daha elimde harika bir iksir var aslında isteyenlerle onu da paylaşırım.

:devil2: Yapımı oldukça kolay hem de :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Selamlar arkadaşlar ben de yeni katıldım foruma dün bir bakla büyüsü yaptım bilemiyorum tabi tutacak mı? Bekleyip göreceğim ve birşey daha elimde harika bir iksir var aslında isteyenlerle onu da paylaşırım.

:devil2: Yapımı oldukça kolay hem de :D
Elbette üyelerimizle bilgilerinizi paylaşmanız güzel olacaktır.

ATLIHAN34

Kayıtlı Üye
Ya şemusa ya helmusa ya gayusa ya talyusa ya talmusa ya asbavütin yahin ali şeddayi tevekkelu bi akdin nevimi matlubun adı ibni annesinin adı fi mehabbeti sizin adınız binti annenizin adı haysü ma kanet elvahan 3 elacele 3 essaate 3

Aynen bu şekilde okunacak 7 gece. Okunan kişi okuyana karşı bir özlem duyar ve onu görmeden duramaz.
Arkadaşlar yukarıdaki isimler cin isimleridir.. Ve yukarıdaki işlem çok tehlikeli bir işlemdir.Çünkü üç harflilerle iletişime geçiyorsunuz.. Bunu deneyecekseniz üç defa düşünün bence.......

umutsuz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben yeni üye oldum. Ya şemusa duasını ayrıldığım erkek için yapmak istiyorum. Fakat ilk filan binti filane deniyor ya oraya onun anne adı ve onun adınımı söylemeliyiz. Birde 313 kere okumak şart mı?yardımcı olursanız sevinirim.

oridam

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu duayı 4 gece okudum 5.gece okuyamadım yarım kaldı birde ilk yerde kendi adımı sonrakinde onun adını okudum.sanırım yanlış oldu çünkü ben daha fazla özlemeye başladım acayip bir şekilde bunalıyorum heran herdakka aklımda resmen onunla yatıp onunla kalkıyorum.çalışanlar içinbiraz zor oluyor 7 gece ama dayanmak lazım ben tekrar başlamayı düşünüyorum gerçekten etkili çünkü.

casminy

Kayıtlı Üye
Bu büyü ise neden konu dualar ve okumalar kısmına açılmış?

S

saykut77

Arkadaşlar,zikrin toplam adedi 313 tür..Başka herhangi bir ebced hesabına ihtiyaç yok..
Yanlız konuyu açan arkadaşımız çok önemli bir açıklamayı gözden kaçırmış..Matlup erkek ise İBNİ,kadın ise BİNTİ kullanılmalıdır ve ilk olarak anne isimleri söylenmelidir..Bu durumda verilen zikirde İBNİ ve BİNTİ yerleri de değişmektedir..
Örnek olarak;
Ayşe İBNİ Ahmet ( Ayşe oğlu Ahmet )
Ayşe BİNTİ Fatma ( Ayşe kızı Fatma )

Ayrıca zikir özellikle gece 12 den sonra okunmaya başlanmalı ve mümkünse öd veya günlük gibi güzel kokulu bir tütsü yakılmalıdır..Yakılacak olan tütsünün piyasada ucuz fiyatla satılan ve kimyasal içeren hazır tütsülerden değil de gerçek otların yakılmasına dikkat edilmelidir..
Zikre başlamadan önce temiz ve her türlü düşünceden arınmış bir kalple niyetinizi tutmalı ve zikre besmele ile başlanmalıdır..
Her zikirde ve majikal çalışmada olduğu gibi,abdestli olmanız,üstünüzün (özellikle iç çamaşırınızın,tek bir idrar damlası veya lekesi olmamalı) temiz olması ve zikir boyunca Kıble'ye dönük olmanız çok ama çok önemli noktalardır..

Kırmızı işaretlediğim yere dikkat çekmek istiyor ve tebrik ediyorum arkadaşı. Büyüden çarpılmayanı bu uygulama çarpar herhalde :D

bargello

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu dua çok tesirli okumayın sizde rahatsız oluyorsunuz.ben uyuyamamıştım bıraktım.
Bir matlubunun uykusunu baglamakla yapilan celbiyedir. Asagidaki yazili Esmalari matlubunun isminin adedi kadar yada 313 kere, 7 gece okunursa hakkinda okunan kimse cok büyük bir ruhi bunalima kapilir. Uyku uyuyamaz, Okuyana karsi elinde olmayarak siddetli incizab duyar. Onu görmek, ona kavusmak ister.

Okunacak Esmalar:

ya Semusa ya Helmusa ya Gayusa Ya Talyusa ya Talmusa ya Asbavütin Yahin Ali - Seddayi tevekkelu bi akdin nevimi filane binti filane fi mehabbeti filan ibni filane haysü ma kanet elvaha(3xkere) Elacele(3xkere) Essaate(3xkere)

filan binti filane ----> örnek: Ayse binti Fatma ( Fatma kizi Ayse)
filane ibni filane-----> örnek: Ahmet ibni Hatice ( Hatice oglu Ahmed)

NOT: Semusa --> "S" degil, "Sh"
bide Seddayi aynen "S" degil "Sh" YANI CENGELLI " S " avrupa klavyesinde yok bu harf...

gizli ilimler 1977 baskisi, TILSIMLAR bölümünde yer aliyor, ondan buraya koydum...[/quote]

bargello

Kayıtlı Üye
sakın okumsyın okuyan varsa rahatsız olduysa amenerresulu duası ve ayetel kürsü okusun.gece uykuda korkutuluyorsunuz.lütfen yapmayın.yüzlerini göremediğim birileri korkutmuştu kovaladılar uanamadım falan dikkat edin lütfen

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
sakın okumsyın okuyan varsa rahatsız olduysa amenerresulu duası ve ayetel kürsü okusun.gece uykuda korkutuluyorsunuz.lütfen yapmayın.yüzlerini göremediğim birileri korkutmuştu kovaladılar uanamadım falan dikkat edin lütfen
İnsanları uyarmanız güzel ancak hatayı şurda yapmışsınız; bu uygulamayı yaptınız ve korktunuz korkutuldunuz, oysa bu uygulamayı sizin dışınızda belkide binlerce insan yaptı ve herhangibir korku hali yaşamadı, zira bu tür uygulamalar kişinin kendi enerji katmanları kendi koruma kalkanları ile orantılıdır.. Siz biryerde yanlış yapmış olabilirsiniz, aynı anda birçok işlemi ifa etmiş olabilirsiniz, alaycı yaklaşmış olabilirsiniz, Celb etmek istediginiz kişinin çok güçlü korumaları olmuş olabilir bunlar tarafından rahatsız edilmiş olabilirsiniz, işlemi yaparken şerr saatinde yapmış olabilirsiniz vs vs..

gizliii

Banlı Kullanıcı
Dün akşam bende okudum bunu ama anne isminimi önce söyleyeceğiz kızın isminimi yani anne binti kız şeklimdemi yoksa kız binti anne şeklimdemi biri son noktayı koyabilimi aceba ilk paylaşımda ilk kız ismi önce diyo sonra alp43 anne ismini veriyo sonra Bargellonun paylaşımında tekrar önce kız ismi veriliyo kafam karıştı ama...

bunalım

Kayıtlı Üye
arkadaşım paylaşmışsınız sağolun ama aynı andada korkutuosunuz farkındamısınız şahsım adına konuşuyum ben cinlerden öle böle değil çok korkarım ne yaşa bakar bu olay nede delikanlılığa yapalımmı yapmıyalımmı sonucunda katlanmak zorunda kalacağımız güçler warsa söyleyin uzak duralım kawuşalım isterken yanlış yapıp daha çok uzaklaştırmayalım weyada karşı tarafa rahatsızlık werelim derken kendimizi içinden çıkılmıcak kadar güç duruma düşürmeyelim kontejyan yardımcı olursan bu konuda bilginle sayın koordinatör minnettar kalıcam şimdiden teşekkürler..ayrıca hayır saati ile şerr satini açıklarmısın 0 bilgisi olan biriyim okuyarak anlamaya çalışıorum birde kişinin çok güçlü koruması olabilir demişsin ne anlamda mesela kişi ayetel-kürsi okuyup yatsa weyada okuyup uyanık olsa hiç bir şekilde tesiri olmazmı çünkü ayetel-kürsü okuyan insana ALLAH c.c tarafından melekler yollanır her türlü şerden korunsun diye biliyorum ondan sordum kusurabakmayın

namusa

Kayıtlı Üye
Merhaba.Sevgilimin annesi oğluna çok kuvvetli bir büyü yaptırmış ayrılmamız için.bunu ben nasıl bozablirim.

ecumy

Kayıtlı Üye
Filan binti filane ----> örnek: Ayse binti Fatma ( Fatma kizi Ayse)
Filane ibni filane-----> örnek: Ahmet ibni Hatice ( Hatice oglu Ahmed)

Ya benim aklıma bununla ilgili bir şey takıldı . Şimdi forum'da bazı yerlerde erkekler için 'bin' kullanılıyor , diyor . Burda 'ibni' yazıyor ya hangisi doğru acaba ? Ben bu konuda henüz çok yeniyim o yüzden böyle basit sorular soruyorum , kusura bakmayın lütfen .

tubix

Kayıtlı Üye
ben bir kaç ay önce bunu yapmayı denedim
ama ebced harflerini falan bilmiyorum onu yapmadım ben sadece 313 olarak bilyorum
12den sonra 313 kere okuyun diyor ama ben uykusuzluktan dayanamadım 77 kere yaptım :)
bir kaç gün sonra döndü ama onun yanısıra baska dualarda okumustum.