Saç çıkması için havas

magicex

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,

Sumusul-Envar-Ve-Kunuzul-Esrar kitabında saç için aşağıdaki uygulama yazıyor. Açıklaması yapabilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

SAÇI DÖKÜLEN İÇİN
Saçı dökülen kisinin ve annesinin ismi ile birlikte sana geldiği günün ismini hesap et. Toplamdan dört dört düş. Bakide bir kalırsa o kisinin saçına sihir yapılmıştır. Zikrettiğimiz sihir bozma ve sihir celb etme amelleriyle tedavi et. Eğer bakide iki kalırsa, beyindeki bir hastalıktan dolayı saçı dökülüyordur.
Bu hasta için; Buruc sure sini, Esma-i kameri ve Ruusu erbeayı bir tabağa yazıp, yazıyı yağ ve su ile sil. Yazmış olduğun sure ve isimleri Kına üzerine oku. Tabaktaki su ve yağ ile kınayı karıp, bu kına ile hastanın basını Cumartesi gününden başlayarak yedi gün kınala. O kisi için yapılan tedaviler sonucu saçı hapsolur ve dökülmez. Aynı zamanda bu sure ve isimlerin bereketiyle saçı ve saçındaki siyahlık Allah c.c. ın izniyle çoğalır.

magicex

Kayıtlı Üye
Bittim sabunu kullanın hakikisinden, saç çıkması için. Saç dökülmesi için sarımsaklı şampuan etkiliymiş.

Bu tarz ürünleri çoğunu denedim ama tam olarak isteğimi alamadım. Farklı uygulamalar yapmaya çalışıyorum.

Aşağıdaki videodaki adamın saçları mesela, sabun veya sampuanla bu şekilde kalabilir mi?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Bu tarz ürünleri çoğunu denedim ama tam olarak isteğimi alamadım. Farklı uygulamalar yapmaya çalışıyorum.

Aşağıdaki videodaki adamın saçları mesela, sabun veya sampuanla bu şekilde kalabilir mi?

Bırak sabun ve şampuanı adam suyla bile saçını hiç yıkamamış ki dökülsün.

magicex

Kayıtlı Üye
Bırak sabun ve şampuanı adam suyla bile saçını hiç yıkamamış ki dökülsün.
Birşey diyemiycem :)

Genetik olarak şanslıdır, 60 ını geçmiş saçında doğru düzgün ak olmayan, cildi sıkı düzgün olanlar var.
Bahsettiğin şekilde kalabilmenin bir tekniği olmalı, bunu bilemediğimiz için şans olarak açıklıyoruz galiba.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
:D
Genetik olarak şanslıdır, 60 ını geçmiş saçında doğru düzgün ak olmayan, cildi sıkı düzgün olanlar var.
:)
Evet öylelerini bende görüyorum. Mesela Hakan Ural. Bide babası Selçuk Ural. İkiside aynı :)
İzzet günay var da onun ki hadi herbalife sayesinde. Ama genetik olanlar şanslı.

magicex

Kayıtlı Üye
Sanmıyorum özel bir çaba harcadıklarını, ama fark ettiğim umursamaz, bencil, kendine, sağlığına dikkat eden tipler oldukları :)

Özel çabalarının olabilirliği bana daha büyük bir olasılık gibi geliyor.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Araplar çözdü bu işi, koloni halinde saç ektirmeye geliyorlar :) Hepsinin kafasında birkaç avuç pamuk. Gördükçe gülmüyorum desem yalan olur. Sanırsın ölmüşte gerekli işlem yapılmış..