Büyülerin etkisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

looking4happiness

Kayıtlı Üye
Yaptığım büyülerin etkisini gösterdiğine inanıyorum fakat yetersizdi ve etkisini kaybetti.
Tekrarlamam gerekiyor sanırım. Yaptığım büyünün tuttuğunu tam olarak nasıl anlayabilirim?
Kendi malzemelerim ile kendim büyü yapabilir miyim? çünkü inandığım şeyleri kullanmak daha etkileyici kılar diye düşünüyorum.
Yiyecek içeceğe katılan büyülerin etkisini merak ediyorum.

Bir de ben dua ederken kendimi inançsız ve soğukkanlı hissediyorum sahteymiş gibi, bu neden oluyor acaba? (büyü yaparken de aynı şekilde)
Herşeyi alaya alır gibi değil de hafifsermiş gibi bir ruh hali diyebilirim, istemsiz oluyor...
Son olarak varlıklar ile uğraşmak istemiyorum, baş edilebilir olduğunu düşünmüyorum. Enerji gücümü kullanmayı istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İnanç olmazsa etki de olmaz. Temel kural bu.

islam571

Kayıtlı Üye
Yaptığım büyülerin etkisini gösterdiğine inanıyorum fakat yetersizdi ve etkisini kaybetti.
Tekrarlamam gerekiyor sanırım. Yaptığım büyünün tuttuğunu tam olarak nasıl anlayabilirim?
Kendi malzemelerim ile kendim büyü yapabilir miyim? çünkü inandığım şeyleri kullanmak daha etkileyici kılar diye düşünüyorum.
Yiyecek içeceğe katılan büyülerin etkisini merak ediyorum.

Bir de ben dua ederken kendimi inançsız ve soğukkanlı hissediyorum sahteymiş gibi, bu neden oluyor acaba? (büyü yaparken de aynı şekilde)
Herşeyi alaya alır gibi değil de hafifsermiş gibi bir ruh hali diyebilirim, istemsiz oluyor...
Son olarak varlıklar ile uğraşmak istemiyorum, baş edilebilir olduğunu düşünmüyorum. Enerji gücümü kullanmayı istiyorum.
dualarında inançsız ve sahte hissetmenin sebebi iman zayıflığından ileri geliyor, bu sorun birçok insanda vardır

islam571

Kayıtlı Üye
aslında söylediklerinde bir çelişki var çünkü büyü yapan ve bu büyünün işe yaradığını gören insanlarda iman zayıflığı olmaz islam zayıflığı olur, kendini inançsız hissetmemen gerekir mantık olarak... bu arada yazdıklarım seni eleştirmek için değil

Skleton

Kayıtlı Üye
inanç zayıfsa ruh halin alaycı ise, büyü nasıl yapabiliyorsun. bence sen büyü değil de kendini kandırıyorsun, üzgünüm.

looking4happiness

Kayıtlı Üye
Teşekkürler ama gerçekten kendimi tuhaf hissediyorum, geceleri hep dua okurum. Mesela sesli dua etmek bana hep sahte gelir, hep içimden yaparım. Yaptığım büyülerin etkisini az çok aldım...

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Büyüyü yapanın öncelikle kendini koruma altına alması gerekir. İnanç şart. Ki kendinizi şartlamanızda şart olumsuz bir yorum akıldan geçmiyorsa yaptığınızın mutlaka olacağına inanırsanız bir şekilde olur. Herşey zihinde biter. Dua kısmına yorum yapmak istemiyorum kimseyi eleştiremem. Her büyünün etki süresi vardır ve uzun süre kalıcı olanını işin ehli kimse yapmıyorsa kısa sürelide olabilir. Varlıklara gelince varlık olmasını istemiyorum uğraşamam diyorsanız bu işi bırakın. Anladığım kadarıyla siz aslında telepatik olarak tamamlıyorsunuz birşeyleri. Telepati çalışmaları sizin için daha iyi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...