Büyü şüphesi

Efgan

Kayıtlı Üye
Etkilenebilir.
Büyü tesir etmiyorsa, büyücüye geri döner. Bu noktada büyücü hala arınabilir durumda ise korkunç derecede rahatsız olur başlattığı ișten. Izdiraplı hallere girip çıkar.

Arınamayacak durumda ise, yani Yasin suresinde dendiği gibi "artık (kalıcı) azap onlar için hak oldu" hükmü gereği basiretleri bağlanır, vicdanları susturulur ve böylece muhakemelerindeki frenleme sistemi çöker ve daha çok azgınlık yapmalarına kasten süre tanınır, yani bu tip adamlar kolay kolay ölmek te bilmez, hastalanmak ta bilmez.. Ruhunu tamamen satan kişiler saf kötülükten doğan toxic bir sıhhatle kavuşabilirler yani.
Kesinlikle katılıyorum.

Ü

Üye silindi 76175

En az bir kere gerçek anlamda büyü etkisi altına girip büyüyü bir şekilde bozdurmayı başardıysanız, bundan sonra sizi büyünün tutması daha da zorlaşacaktır.

Bilișsel farkındalığınız ve psișik sağlığınız da tıpkı fiziksel organizmanız gibi bir kere gafil avlandiktan sonra kendini güçlendirmeye ve tehlikeleri kendi hafızasına tanıtarak bir dahaki sefere daha iyi bir direnç ile karşılık vermeye programlı dır.

Dikkat ederseniz peygambere bile sadece 1 kere büyü yapılması gündeme gelmiştir. O meseleye de eğer ledününden bakarsanız, büyü işleri ile ilgili kritik ayetlerin inmesine vesile edilerek peygamberin aslında büyülenmișlik etkisi altında kendi iç dünyasındaki deneyimleri anlamlandırması hedeflenmiștir. Yani Matrix'teki Neo'nun son evre tekamülü için ajanların eli ile uygun bir ortam hazırlanmıştır.

Ve bunun ardından büyü işleri ayetle itibarsızlaștırılarak kaderdeki dip akıntının çarkları baz alınmıştır belli kayıplar veya kazanımlar söz konusu olduğunda. Ritüel bazlı Büyü bozmakla uğraşılmamıștır. Okuma ve inanç üzerinden sürü bağıșıklığına geçilmiştir.

Büyü ile mağdur olmuş bir şekilde tanışmak, evet hepimiz için çok kötü bir deneyimdir. Ama büyünün mahiyetini anlamada, gafil kalınmıș ve ihmal edilmiş bir bilinç altının, nerden ne gibi tesirleri veya telkinleri edinerek bunu kendi içinde destekleyerek buyutebileceğini görme noktasında büyülenmișlik iyi bir deneyimdir. Söz bile büyüler. Ama ancak büyüyü bozduktan bu bilgelik gelir çünkü bütüncül bakabilmek için mekanizmayı dışarıdan görmek biraz gecikecektir, ayrıca daha sonraki periyot zaten ister istemez daha psișik bir bağışıklık ta getirecektir. Bu süreci inanç yasası ile desteklemek hayati önem taşır.

Bu anlattığım sağlıklı bir bünye için böyledir. İstidadını yitirmiş insan sürekli dış güdümlü de kalabilir o ayrı.
İstidad mı? 20 yaş daha koydum sana şeyh.

Bambaşka

Kayıtlı Üye
Merhaba durumunuza çok çok üzüldüm ben de aynı durumu yaşadım Allah yapanın belasını versin eğer farketmeseydiniz intiharı bile düşürdünüz ben o yollardan geçtim neredeyse intihar edecektim şimdi hala toparlanmış değilim ama inşallah iyileşeceğiz …Allah hepimizi kurtarsın bu pis nişanlardan ve yaptıklarından inşallah kanser olsunlar dert versin de Allah derman bulamasınlar …

Bambaşka

Kayıtlı Üye
Konuyla alakalı merak ettiğim birşey var arkadaşımızın da dediği gibi benim de inanılmaz midem bulanıyor özellikle sabahları ve ara ara bana büyü yapan kişiyle aynı yerde çalışıyoruz ve bulantılar hep iş yerimde oluyor sebebi nedir neden mide bulantısı ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Konuyla alakalı merak ettiğim birşey var arkadaşımızın da dediği gibi benim de inanılmaz midem bulanıyor özellikle sabahları ve ara ara bana büyü yapan kişiyle aynı yerde çalışıyoruz ve bulantılar hep iş yerimde oluyor sebebi nedir neden mide bulantısı ?
Size yapılan büyü yedirme içirme ile mi uygulandı?
Arınma sürecinde mide bulantısı olabiliyor, yada tamamen psikolojik de olabilir, bazı kişiler gerçekten mide bulandırıcı, gerçek yüzünü gördüğünüz için vücudunuz tepki veriyordur.

Bambaşka

Kayıtlı Üye
Arınma sürecinde mide bulantısı olabiliyor, yada tamamen psikolojik de olabilir, bazı kişiler gerçekten mide bulandırıcı, gerçek yüzünü gördüğünüz için vücudunuz tepki veriyordur.
Bence evet yedirme içirme olabilir …bir de şöyle ben yeni öğrendim yani bilmezden önce vardı ve şimdi düşünüyorum ben direndikçe intihar eğilimim artıyordu şimdi daha iyiyim şükür demek ki ya benimsinya kara toprağın kısmı doğru …

Bambaşka

Kayıtlı Üye
Yedirme içirmede özellikle mide bulantısı olur büyü çözülürken, rukye dinleyin yedirme içirme büyüleri için de var, bakalım ne tepki verecek vücudunuz, yedirilen sihri çıkarabilirsiniz belki.
Onlar ne peki nerden dinleyebilirim

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Onlar ne peki nerden dinleyebilirim
Youtube da var, yedirme içirme büyü rukye yada midede yenen sihri çıkarma rukye derseniz çıkar. Bazı kanalların rukyeleri çok etkili, ama sürekli dinleyin en az 21 gün.. farklı tepkiler olabilir, saldırı, kabuslar ama devam ederseniz faydasını görürsünüz.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bakımı Urum'a mı yaptırdınız yoksa başka birine mi yaptırdınız? Eğer Urum değilse, bakım yaptırdığınız kişinin gerçekten bir bakımcı olduğuna emin misiniz? Bunu sormak isterim çünkü üzerinizde büyü olsa aklınıza ilk büyü etkisi altında olduğunuz gelir miydi bundan emin değilim.
Bir de bazen insanlar sorumluluğunu almak istemediği duygularının sebebini başka etkenlere aktarırlar. Bana biraz böyleymiş gibi geldi. Uzun zamandır yalnızsanız normal böyle şeyler. Zamanla geçer diye düşünüyorum.
Arkadaşıma benden bahsetme ona demişsiniz, nedenini anlayamadım? Sizi birbirinize ayarlamaya mı çalışıyordu veya biraz flörtöz bir kadın olduğunu mu duydunuz? Sadece hanımefendi konusunda değil genel anlamda endişeli ve kafasına bir şeyleri takan biri izlenimi verdiniz bana. Yanılıyor da olabilirim tabi ama daha iyi bilgilendirirseniz daha iyi çözüm bulabiliriz.

Bambaşka

Kayıtlı Üye
Bakımı Urum'a mı yaptırdınız yoksa başka birine mi yaptırdınız? Eğer Urum değilse, bakım yaptırdığınız kişinin gerçekten bir bakımcı olduğuna emin misiniz? Bunu sormak isterim çünkü üzerinizde büyü olsa aklınıza ilk büyü etkisi altında olduğunuz gelir miydi bundan emin değilim.
Bir de bazen insanlar sorumluluğunu almak istemediği duygularının sebebini başka etkenlere aktarırlar. Bana biraz böyleymiş gibi geldi. Uzun zamandır yalnızsanız normal böyle şeyler. Zamanla geçer diye düşünüyorum.
Arkadaşıma benden bahsetme ona demişsiniz, nedenini anlayamadım? Sizi birbirinize ayarlamaya mı çalışıyordu veya biraz flörtöz bir kadın olduğunu mu duydunuz? Sadece hanımefendi konusunda değil genel anlamda endişeli ve kafasına bir şeyleri takan biri izlenimi verdiniz bana. Yanılıyor da olabilirim tabi ama daha iyi bilgilendirirseniz daha iyi çözüm bulabiliriz.
Şimdi başınıza böyle bir olay geldi mi bilmiyorum ama arkadaş için yazmışsınız ben cevap vermek istedim kendi adıma hayatınız o kadar kötü ve manasız gidiyor ki 100 eylemde bir sonuç alıyorsunuz yediklerinizin içtiklerinizin tadı yok üstelik çabalarınızın da ne sonucu nede sonucunda aldığınız başarının bir tadı olmuyor bereketsiz bi çare kalıyorsunuz üstelik bu kendine bağlama olaylarında siz boyun eğmedikçe ayaklarınızda midenizde bayan olarak söylüyorum rahim bölgenizde ağrı adette geçikme vb sorunlara sebep oluyor ve çok tuhaf birşey söyleyeyim sanki alnınıza mühür vurmuşlar gibi spiritüel insanlarla karşılaştığınızda hepsi aynı şeyi söylüyor biri seninle uğraşmış ve o kadar çok ki bu durumlar insanlar başkaları halkında birçok mahrem bilgiye sosyal medyadan ulaşabiliyor annesinin adı resmî kendi resmî doğum günü her şey orda var herşeyi yapabilirler

Retro

Elit Üye

createtherules

Kayıtlı Üye
Sen de haklısın.

Büyülenmiș olabilirsin.

En azından biz son 36 saattir her şeyi büyüyle açıklayabiliyoruz.
Kelimeyi beğenmediysen başka bir terim bul. Literatüre ekleriz sen de mutlu olursun. Yanlış hatırlamıyorsam dün de enerjiden hoşlanmıyordun.
Bence sen komple kendine münhasır bir sistem tasarla biz seni ziyaret edip simülasyonunu deneriz. "Evet, evet dediklerinin hepsi ama hepsi doğruymuş, vay canınaa vuuu!" deriz.

Retro

Elit Üye
Kelimeyi beğenmediysen başka bir terim bul.
Kelime güzel. Kalsın. Kullanıcaz artık yeri geldikçe napalm..
Literatüre ekleriz sen de mutlu olursun.
Ben kendi literatürüme ekledim.
Bence sen komple kendine münhasır bir sistem tasarla biz seni ziyaret edip simülasyonunu deneriz. "Evet, evet dediklerinin hepsi ama hepsi doğruymuş, vay canınaa vuuu!" deriz.

Sen bana karşı büyülendin mi acaba şu an?

(İlk sende kullanayım dedim, sonuçta büyü kelimesinin kullanım alanı oturttugun heryere oturuyor)

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Mesajınız için teşekkür ederim. Tipim normal, sıradan . Evet maalesef bahsetmiş ve görmüş üstelik bahsetme dediğim halde, ve onun beni beğendiğini söyledi.
Tamamda bu sebepten ötürü aşık olmuşsun bazen insanlar kendi sevdiğini değil , kendini sevene inanır aşık olur piskolojikte denebilir bu duruma…

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
O zaman farklıdır elbet
Lekin bakanda önemlidir
Site sahibi baktı, ayrıca bir anda duygu oluşmuş, garip bir durum ve abartı bir şekilde.. hoşlanmadığı uzak durmak istediği kendisine uygun olmadığını düşündüğü bir insana karşı, karabasan gibi çökmüştü ifadesi vardı, normal bir etkilenme durumu yok yani.