Büyü olup olmadığını anlama-1

akik

Banlı Kullanıcı
bu sitede faydalı olan kişilerin üstüne gidiliyor ya da üyeliği iptal edilmiş.neden böyle? dikkatimi çekti

alin

Kayıtlı Üye
Sayın kuvarst bu sitenin saygı çerçevesinde yararlı paylaşımlar yapanlarla ne gibi bir alıp veremediği olabilir sizce? Hangi yönetim sitesine faydalı kişileri kendisinden uzaklaştırır? Usluplar hakaretler özel iletişim bilgileri vs verme gibi bir çok neden vardır.Site kurallarını okuduysanız ki siteye üye olan herkesi kuralları okudu farzediyoruz sebepler orada gayet açık belirtilmiştir.Ayrıca bahsi geçen konuyla ilgiliyse şayet üyenin kendi kararıdır yazmak ya da yazmamak herhangi bir uzaklaştırma almamıştır.İyi forumlar...

Perina

Banlı Kullanıcı
Küçük bir tabağa bir kaşık ince tuz koyup üzerine 1 fatiha 3 ihlas 3 felak 3 nas 7 ayetelkursi ve şu ayet okunur.

iz kale mu ci’tüm bihi’s-sihre; innellahe se yubtilehu. İnnellahe la yuslih amelil mufsidin.
Sonra sağ işaret parmağınızı ağzınızda ıslatıp tuza bandırın. Besmeleyle beraber yutun. Titreme başdönmesi bulantı göz kararması gibi haller yaşarsanız bilin ki büyü vardır…

Ben üzerimde büyü olduğunu öğrenmiştim geçen yılarda..Olupolmadığını merak ediyorum.Ama bu uygulama da bizzat büyü sanırım..Ve ben büyü yapmak istemem..Hem korkarım.Hem bana uygun değil.Hem de hiç tecrübem yok ki hadi diyelim bir tane yaptım..Ama çokmerak ediyorum büyü varmı yok mu?:(

Riddick

Banlı Kullanıcı
Olayı bu kadar kişiselleştirmeye gerek yok. Herkesin bir sınır çizgisi var. Ters düşsek bile o sınır çizgisini ihlal etmemek lazım.

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın evinde büyü gören birisi var.Merak ettik biz de ne kadar doğru diye.Ben anlayamıyorum büyü var mı yok mu,bu başlığı görmem iyi oldu.Uygulamaya çok inandığımı söylemeyeceğim ama deneyelim bakalım.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Burada sevgili yulenin de dediği gibi kimse kimseden üstün değildir, aşağı da değildir herkes her şeyi bilemiyeceğini göz önüne aırsak herkesin alimliği ilmi kadardır sonra diğerinin ilmi başlar, bir doktor kendi mesleğinde alimdir ama mühendislik konusunda elbetteki bilgili değildir, buradaki arkadaşlarımızın oldukça iyi bildikleri konular var ve ben onları okuyunca bu konularda ne kadar cahil olduğum hissine kapıldığım zamanlarda olmuştur, ama en güzeli biribirimizin ilminden faydalanmak bildiklerimizi paylaşmak ama hiç kimseyi hor görmemek en güzel şekilde hitaplarda bulunmak.