Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Benden başka herkez bulutları silip duruyo :D ben yağmuru seven birisi olarak bulutlara kıyamıyorum :D

focus

Kayıtlı Üye
bu gün denedim yok olmak şöyle dursun 10 katı arttılar. bir yerde yanlış mı yaptım acaba?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kendinizi kasmayın, zorlamayın ve rahat bırakın. Yapabileceğinize inanın.
Küçük bir bulut seçin, dilinizi bütün enerji çalışmalarında olması gerektiği gibi üst damağınıza koyun, buluta iyice odaklanın.
Söylenecekleri söyleyin, odaklanmanızı kuvvetlendirecekse bir parmağınızla bulutu yavaş yavaş siliyor gibi de yapabilirsiniz.
Sonunda teşekkür etmeyi unutmayın.

Psikite

Kayıtlı Üye
Evet bu mümkün olabilir. Denenecektir teşekkürler :D

duygu12345

Kayıtlı Üye
embriyo ben sana inanıyorum beyin gücüyle yapılmıycak şey yok :)

l'esprit

Kayıtlı Üye
Bu konuyu yeni gördüm , ne büyük kayıp . Hemen denedim ve oldu :D Çok mutlu oldum ama o ara bulutla konuşurken öyle sevgi dolu konuşmuşum öyle samimi olmuşum ki tamamen kaybolunca bir yandan da üzüldüm ama yaa :)

Soracağımı unuttum :D Hep yavaş yavaş mı olur ? Çalışınca böyle pof diye falan yok edebilir miyiz ? :D

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben denemiştim yaklaşık 4 ay önce falan, gayet kolay yapabilmiştim, olmuştu yani :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Anında bulutları dağıtmak için muhtemelen psişik yeteneklerinizin tavan yapmış olması gerekir :D Başlangıçta yavaş, sonraları biraz daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Odaklanma ve yapabileceğinize inancınız önemlidir.

AJA

Elit Üye
Bunu ben de denedim geçen sene , yaptım tabiki :) Ama parmağımla değil sadece bakarak ve düşünerek yapabiliyorum..

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Embriyo'nun anlattıkları doğrudur.Bir gün gökyüzüne bakıyordum, bulutlar vardı.Bulutların arasında insan yüzüne benzeyen bir şekil vardı ve oraya odaklandım.Aradan bir iki dakika geçmişti ve bulut birden kayboldu.Sonra küçük bir buluta baktım oda eriyerek kayboldu.

l'esprit

Kayıtlı Üye
Deneme yaparken çok eğleniyorum . :) Şarkılar söyleyerek bulutla konuşuyorum falan neden bilmiyorum ama terapi gibi geldi bana çok sevdim bunu . :D Birde bulut yok olduktan sonra yaptığın şeyi kendi gözlerinle görmek tatmin edici oluyor tabii .

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bunu daha önce defalarca yaptım ama bu yöntemle değil genede denedim bu yöntemlede oluyor arkadaşlar yaptığınız işe inanın ve tüm gücünüzle odaklanın gücünüzü hissedin ve onu kullanın.. :)

shadows

Kayıtlı Üye
denedim ve bulut ikiye ayrıldı sonra tamamen uzaklaştı :) gerçekten keyifliydi, bilgi için çok teşekkürler :)

supermen

Kayıtlı Üye
küçük bulutları silebiliyorum ama büyük bulutları silemiyorum

quanttum

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar ben bunu uzun zamandir denedim ve hepsinde basarili oldum. Inanmayacaksiniz ancak odaklanmadan bile basardim.
Bunun nedeni ise kucuk bulutlarin cok kisa bir surede Zaten dagilmasi :D buyuklerin ise parcalanmasi. Ilizyon gibi diyebiliriz. 1 saniyede yok olmadigi surece.
Sizde gozlemleyebilirsiniz.

aşk1

Banlı Kullanıcı
kapalı hava tercihimdir hayırrrr bulutlara dokunmayın :(
ama konu baya eğlenceli duruyor.
bende değiştirip bulutları birleştirip kapalı hava mı yaratsam napsam :p

[XTR] Similar Threads