Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Evet zor değil önemli olan odaklanmak ama ben pek odaklanamıyorum, odaklansamda en fazla 3-5 dakika sonradan kopuyorum devam ettiremiyorum. Odaklanma, konsantrasyon sorununu çözersem herşeyi yapabileceğime inanıyorum. İnşallah.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Arkadaşlar ben bunu köyde denedim ufak bulutlar üzerinde ama şunu farketttim. :) Biraz bekleyince yok etmeye çalıştığınız bulut zaten kendi yokoluyor. :)

Yandaki buluta bir şey olmadığı halde, sadece sizin seçtiğiniz bulut dağılıyor. Zaten dağılacaksa ikisinin de dağılması gerekmez mi? Ayrıca kısa bir sürede dağılıyor, eğer doğru şekilde odaklandıysanız, sonucu görmeniz
için uzun süre çaba harcamanız da gerekmiyor.

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet bazı şeyleri yapabiliyorum, ancak yaptıklarımı hiç bir zaman şov amaçlı, gösteriş olsun diye yapmadım, yapmam da. Egomu beslemekten öteye geçmez. Ancak yapabildiklerim bana, zihin gücünün ne kadar etkili olduğunu gösterdi. Burada bazı şeyleri paylaşmamda ki sebep ise, üyelerimizin de bunu görebilmesi. Bu tip şeylere inanmayanlar da var, onlara da saygım sonsuz. Deneyebilirsiniz, ya da zihin gücünüzle neler yapabileceğinizi görmezlikten gelebilirsiniz. Bu arada bazı çalışmaları odaklanarak kolaylıkla yapabileceğiniz gibi bazıları ise sabır ve emek ister.
Şunu da belirmek isterim, bu çalışmaları devamlı yapmıyorum. Kişisel gelişimin, içsel yolculuğun çok daha önemli olduğu kanısındayım. Zaten yolculuğa çıktığınız vakit, kilitli çekmeceler teker teker açılıyor.

Bunu gerçekleştirmek beyin gücünü kulanmak açısından önemli anladığım kadarıyla..Bunu yapabilmek çok güzel o zaman:)Ama ben yapamam bunu:)En iyisi sizin dedediğinizgibi herşeyi zamana bırakmak..Ruhsal gelişimim ilerlediğin de yada belki hızlandığında(inşallah hızlanır) bunlar doğal olarak gelişecektir deyip zamana bırakmam en iyisi:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Eğer odaklanmayı başarabilirseniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Beyin gelişimi için değil ama zihnimizle yapabileceklerimizi görmemiz açısından etkili bir çalışma.

Perina

Banlı Kullanıcı
Eğer odaklanmayı başarabilirseniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Beyin gelişimi için değil ama zihnimizle yapabileceklerimizi görmemiz açısından etkili bir çalışma.

Ben dün 4-5 saniye denedim..Yani dün yolda iş yerine giderken yaptım bunu.5-6saniye sonra bulut yok oldu..Ama ben değil evin çatısı kaybetti bulutu:)Yani evin çatısı girdi araya yürüyordum ya o bakımdan:)Bunlarlatife inanın ciddiye almadığımdan yazmadım bunları..Dlim tutulsun espirili işte:)Ben bunu yapamam sanırım..Beyin gücüm buna yetmez..Yada psişik diğer çalışmalara..Dediğim gibi en iyisi ben bu tarz şeyleri zamana bırakayım..Ama buna gücüm yetmesede bazı konular bana zihnimin bazı kısımlarının(her kısmının değil)gelişmekte olduğunu hissettiriyor:)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu çalışmayı yürüyerek yapmamalısınız. Sabit durduğunuz bir yerde, mümkünse ayakta yapın:)
Sayın Perina neden bu kadar güvensizsiniz. Psişik yeteneklerinizin gelişmiş olması gerekmiyor, daha önce de söylediğim gibi yapacağınıza inanmanız ve odaklanmanız yeterlidir. Bu kadar basit bir çalışma:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Mabete ilk gizrdiğim zamanlarda yapmıştık bu uygulamayı. Başarılıydı cidden. Keşke bize zarar veren kötü insanlarıda yok edebilsek :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu çalışmayı yürüyerek yapmamalısınız. Sabit durduğunuz bir yerde, mümkünse ayakta yapın:)
Sayın Perina neden bu kadar güvensizsiniz. Psişik yeteneklerinizin gelişmiş olması gerekmiyor, daha önce de söylediğim gibi yapacağınıza inanmanız ve odaklanmanız yeterlidir. Bu kadar basit bir çalışma:)

Ama bazen de fazlasıyla güveniyorum kendime..Tuhaf bir paradoksal durum işte benim karakterim:)Bazen çok güveniyorum,bazen güvenmiyorum böyle:)Ama yapamam ben bunu..Hissediyorum yapamayacağımı:)Hislerim çok güçlüdür,güvenirim onlara..Yapamazsın bunu diyorsa inanırım ona:)

Mabete ilk gizrdiğim zamanlarda yapmıştık bu uygulamayı. Başarılıydı cidden. Keşke bize zarar veren kötü insanlarıda yok edebilsek :)

Yok yok bence onlar kalmalı asıl..Onlardan öğreniyoruz sevgiyi öyle değil mi?..Kalsınlar kalsınlar:) Sadece bulutları kaybedelim biz:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Iıı kalmasınlar bence çok kaldılar gitsinler artık :) Onları bulutlara sarıp yollayalım :D Bu ara ben bulut deneyimi mi sandayyemde oturarak yapmıştım :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Süper bir paylaşım olmuş deneyeceğim bunu. :) Benim de yapılması olur mu olmaz mı bilmiyorum ama duyduğum bir şey var. İnsanlar düşünceleri ile ayı ikiye bölebilirmiş, sadece biraz kendimizi yormamız gerekiyormuş, yani zihnimizin % 3'ünü bile kullanmıyormuşuz %5'ini kullansak bunu yapabilirmişiz. Sizce de olabilirmi ?

(|MıRTıL|)

Kayıtlı Üye
Az önce bende denedim. Hava o kadar bulutluydu ki küçük bir bulut bulamadım büyük bir bulutun ortasına odaklandım büyük bulutun ortasında delik oluştu (:) Eğlenceli bir şeymiş. Küçük bulut bulduğumda tekrar deneyeceğim.

bendekiben

Elit Üye
Değerli bir paylaşım, yukarı taşınması düşüncesindeyim. Teşekkürler, sevgili embriyo.

dildarı-suda

Banlı Kullanıcı
İş
yurt içi yurt dışı ticaret ( Mutfak eşyaları dalında )
Bulutu silince ne geçecek elime? Mantıklı gelmedi kusura bakmayın

Bulutu silince elinize ne gelicek bilemem ancak bunu başarabilen insanın kendine güveni artacak buna eminim
günümüzde kendinde bazı yetenekleri barındıran kişiler sırf güvensizlik duygusu yüzünden başarılı olamıyor bu yetenekten kastım gizemli güçler değil
aile konusu olur iş konusu olur arkadaş veya daha bir çok başka konuda çoğu insanımız kendilerinde güvensizlik sezdiği için kendi elleriyle kendilerini başarısızlığa itiyorlar öyle insanların bu gibi meseleleri başarması kendilerine güvenlerini attırıcak ve kendilerine vericekleri değer artıcak

Benimki sadece bir düşünce kabul edersiniz yada etmezsiniz
Saygılar...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bulutu silince ne geçecek elime? Mantıklı gelmedi kusura bakmayın

Sayın Dildarı-suda'ya katılıyorum. Ayrıca bu alıştırma, düşünce gücü ve odaklanmanın sonucunda neler yapabileceğinizi görmeniz içindir.
Burada anlattığım, Bioenerjiyle yapılan telekinezi çeşitlerinden Atmokinezi çalışmasıdır. Bulutu yok etmiyor, sadece dağıtıyorsunuz.
Deneyebilirsiniz, ya da zihin gücünüzle neler yapabileceğinizi görmezlikten gelebilirsiniz.
Parapsikoloji sitesindeyiz, bu paylaşımlar farklı telekinezi alıştırmalarını öğrenmek isteyenler içindir. İsteyen uygular, istemeyen uygulamaz.
Psi well de telekinezi çalışmasıdır ve orada da amaç zihin gücümüz ve bioenerjimizle neler yapabileceğimizi görmektir, göstermek değil.

Ori

Kayıtlı Üye
Ben bunu köyde denemiştim geçen seneydi galiba ama ben odaklanmasamda küçük bir bulut seçtiğimde gördüm ki bulut kendi kendine yok oluyordu. :)

eylul11

Kayıtlı Üye
yazdıklarınızı okuduktan sonra kendime küçük bir bulut seçtim. okudum. o sırada telefon çaldı 10-15 saniye sonra gökyüzüne baktığımda sadece o küçük bulut kaybolmuştu. hayretler içindeyim hala. paylaşımınız için teşekkürler

[XTR] Similar Threads