Bulutları Yok Edebilirsiniz!!!

dugukann

Kayıtlı Üye
Bizim karadeniz çok bulutlu ve rutubetli benim eklemler hep ağrıyor.
Yapabilen arkadaş varsa buralarda çok makbule geçer aslında.

candokia

Kayıtlı Üye
Ben denedim ama hatta küçük bulut seçtim sadece ortadan ikiye bölündü :(

Tensai

Kayıtlı Üye
Sayın Corina;

Bir şeyin yapılması çok kötü sonuçlar doğurabilir.Ancak bu yapılamayacağı anlamına gelmez.İnsan gerçekten muazzam ve anlaşılamaz bir varlık.Belki güneşi yok edecek güce sahibiz ?
Yada şöyle düşünün bir zamanlar bilgisayar imkansızdı.Zaman geçti,insanlar ve beyinler gelişti.İmkansızlık ortadan kalktı.Sonuç olarak daha kendimiz hakkında en ufak bir fikrimiz bile yokken kendimizi sınırlandırmamız çok zararlı ve mantıksız birşey.

Lütfen insanın öğrenme ve gelişme gücünü hafife almayın.Her an her şey olabilir...

cevap

Kayıtlı Üye
ben bulut yok etmeyi bu konulardan tamamen habersizken oyun olsun diye yapıyodum o zamanlar bu baktıgım bulutlar neden benden kaçıyolar diye düşünüyodum :)
geçen sene yaz aylarında 3 -5 tane tek tük bulutu temizledim gökyüzü masmavi olmuştu :)bu konuyla farkındalıgım arttı ,pencereden bulutlara baktım yok olduklarını hayal ettim maviyi görmek istiyorum dedim içimden baya bi temizledim :) işin ilginci güneşi getirebilmem oldu,bulutlara güneşi görmek istiyorum dedim kırmadılar canlarım benim :) birden aydınlıgı getirmek,tüm insanların yüzlerine düşen ışıgı düşüncemle getirmek acayip güçlü hissettirdi bunu iki defa yaptım teşekkürler :)

mortuus

Kayıtlı Üye
Yalnız sorun şu ki, küçük bir bulut görüntüsünün sabit kalması mümkün değil zaten. Bunun hava akımından mı yoksa sizin düşüncenizden mi olduğunu nasıl anlayacaksınız? Ayrıca o bulutlar kaç ton su taşıyor bir düşünün :) Yazıyı hazırlayan arkadaş küçük bulutlarla başlamayı önermiş, e tabi öyle olacak yoksa kış günü tüm Türkiye toplansa yine o bulutlar yok olmaz :)

Bu tür uygulamalarla kendinizi kandırmayın vaktinizi boşa harcamayın. Daha yararlı ve etkisi kanıtlanabilir (en azından emin olabilirsiniz) alıştırmalar var onlara yönelin bence. Umarım doğru söyleyeni dokuz köyden kovmazlar burada da... :)

cevap

Kayıtlı Üye
tüm insanlar aynı şeyleri tüm kalbiyle söylese bulutlu bir hava masmavi olabilir,küçük bulutlar vs onlar zaten dagılıyo diyenler yanılıyor patır patır temizlemiştim bi defasında ayrıca baş harfim olan ç yaptım,çizgi çektim kanal açtım eglenceli deneyin sadece

insallahbirgünastral

Kayıtlı Üye
Herşey İnanmakla Başlıyo Zaten İnanmasan Hiç Uğraşma Bile. Birşeye İlla İnanmak için Video Veya Başka Birşey Gerekmez.. En Ufak Bir Şüphe Bile Yapmanıza Engeldir Önce Yapıp Sonra İnanlar :banghead:
Önce İnanıp Sonra Yapanlar. :)

albus

Kayıtlı Üye
yok ya.
kalsınlar.
severim ben onları.
ortalıkta gözükmüyorlardı bayağıdır zaten.

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
Aradığımı buldum teşekkürler çok güzel bir yöntem :)

[video=youtube;IgMmBp7mgVQ]http://www.youtube.com/watch?v=IgMmBp7mgVQ[/video]

dogudogukan

Kayıtlı Üye
Önyargılı arkadaşlar yorum yapmadan önce bi zahmet kafanızı yukarı kaldırıp deneyin sonra yorum yapın. Ben sayısız kez yaptım ve bunu 2 3 tane arkadasıma da gösterdim ve hepsi yapabiliyor neden sizde yapamayasınız o anki mutluluk tarif edilemez arkadaşlar bi anda mutlu oluyorsunuz :) ne kadar güzel değil mi :)

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Zihin gücüyle yapabileceğiniz çok zevkli bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu çalışmayla bulutları yok edebileceksiniz. Ancak küçük bulutlarda başlamanızı öneririm. Daha büyükleri parçalamayı deneyebilirsiniz.
Odaklanmanız ve başka bir şey düşünmemeniz çok önemli, yapabilir miyim diye tereddüt bile etmeyin.

Kendinize küçük bir bulut seçin, onu sevdiğinizi düşünün ve sevgi enerjinizi yollayın.

Sevgili bulutun zihni, bedeni ve ruhu seni seviyorum, seni silmeye niyet ediyorum.
Yok ol, yok ol, yok ol.
Sonrasında 'Teşekkür ediyorum'.

İşlem bittikten ve bulutunuz yok olduktan sonra teşekkür etmeyi sakın unutmayın.
Bu sırada belirlediğiniz buluta odaklanın, bakışlarınızla ve düşüncelerinizle bulutu yok ediyor olduğunuza inanın.
Ayrıca kendi geliştirdiğim bir yöntemde, söylenecekleri söyledikten sonra, buluta doğru işaret parmağınızla yukarı aşağı küçük hareketlerle siliyor gibi yapmanız. Parmağınızın her hareketiyle odaklandığınız noktanın silindiğini göreceksiniz. İlk başlarda zorlanabilir veya yapamayabilirsiniz, ancak denemeye devam ederseniz mutlaka başarılı olacaksınız. Parmak kullanmadan da yapabilirsiniz, denemeler sonunda kendiniz tercihinizi yaparsınız.

Bulutu yok etmek sihir değil, zihin gücümüzün kuvvetinin ispatıdır.

Sevgi ve ışıkla kalın:)
denedim gerçekten oluyo paylaştığınız için teşekkürler

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Sayın üyeler, bazı üyeler çok ön yargılı, bu durum gerçekten çok sinir bozucu düşüncelerinizin kapısını biraz açın lütfen. Ben küçük çaptaki bulutları canım sıkılınca yok edebiliyorum. Bu beni mutlu ediyor, 100 kereden fazla yaptım hepsi başarılıydı ve bu beni çok mutlu ediyor :)
Yapabileceğiniz en kolay çalışmalardan biri ...

Sevgiler..

kitapkurdulux

Kayıtlı Üye
Bana inanmayabilirsiniz ama gerçekten oluyor.İlk başta azıcık silindi daha çok yoğunlaştım ve tamamen gitti ??

lucid dream

Kayıtlı Üye
yanlış anlamayın sizi yada konunuzu kötülemek istemiyorum ama bana çok saçma geldi
1.si Zihin gücümüzle bulutu yok edebilirsek eşyalarıda oynatabiliriz buda TELEKİNEZİ ye girer ve ben şu ana kadar telekinezi yapabilenini hiç görmedim hepsi fasa fiso
2.si Zihin gücümüzle bulutu yok edebilirsek 5 10 arkadaş toplayalım türkiyedeki bulutların hepsini yok edelim :D
3.sü bunu yapabilmemiz için beynimizin %100 kullanmamız gerek buda imkansız.
4.sü Allahın izni olmadan Allahın yarattığı bulutu nasıl olabiliyorda küçücük bir insan yok edebiliyor.
lütfen gerçekliği kesin olmayan konular paylaşmayalım sevgiler...

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Süper bir teknik, ama ciddiyim bende denicem :) Küçük bulut bakmaya başlıcam.

Bu arada bu bulut konusu gün içinde her hangi bir zamanı içeriyor mu???

Mesela: "Sabah - Öğle - Akşam - Gece" ?? Belirli bir zamanı var mı?

albus

Kayıtlı Üye
ya hayırr!! kimse bulutlarımı yok etmeye çalışmasıınnn!!
onlar benim sevgili bulutçuklarıımm

baysal01

Kayıtlı Üye
Ben yine her zaman olduğu gibi başarısız oldum tabii ki

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Sular buharlaşınca yukarı çıkarak bulutu oluşturuyor diye sanıyordum ve insanın suya hükmü bence herşeyden önce daha kolay bu şekilde düşünürsek ve telkinlerinde yardımları ile bu başarılabilir olmadı rüzgarı kontrol edebilme diye bir olay var bu şekilde bulutlara yön verir yada kuvvetli bi rüzgarla dağıtabiliriz tabi bu baya bi deneyim ustalık gerektirebilir sadece olabilecek şeylerden bahsediyorum

Kişilik

Kayıtlı Üye
Denedim oldu ama silgi gibi bi parmağınla yap kaybolucak o taraf değil direkman söyledim izledim yavaş yavaş eriyip yok oldu teşekkür etmeden yaptım büyüdü :D

[XTR] Similar Threads