bu ne büyüsü ?

Ciel

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar
fotoğraftaki sembol ya da herneyse ne anlama geliyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?a976fe0f-8e6d-4587-aaf1-e0247ea54e37.jpeg

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
rune bağlaması.

toprak kadın bolluk bereket ve doğum işlenmiş ortada

yanlarda

Adalet, erkek, eril, yüksek enerji ve kundalini işlenmiş

Juno dönemi ya da hasat festivali zamanı Dişil , eril kutlamasına benziyor.

bolluk, doğum, enerji dengeleme, ve kutsama yapıldığını düşünüyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
El yazısı Rusça. Bolluk, bereket, iyi şans ve negatiften arınma sözleri yazıyor.
Kesinlikle pozitif işlem.
Negatiften arınma yapmaz yazan yanlış yazmış. Arınmayı temsil sadece armeni rune var oda Tiwaz ve ingwaz ile bağlanmış. Arınma anlamı yerine yükseltme enerjisi olarak tercih edilmemiş.

en tepede genostik algız süptil koruma enerjisi verir lakin. Genostik versiyonu ve fehu ile bağlanması, bolluğun korunması ile ilgili.

özetle negatif bir enerjiden arınma sağlamaz

iyi şans için tercih edilen ingwaz ve laguz bağlaması armeni rune ve Tiwaz ile bağlandığı için iyi şans anlamına gelmez artık. Zira hepsi eril rüne dönüşür ve eriş enerji artma enerjisi verir.

yapan kişi doğru şeyleri toplamış ama eğer
İyi şans ve negatiflik arınma için tasarladı ise amacına ulaşamaz

Şiron

Kayıtlı Üye
Ben rusları hiç böyle bilmezdim. Artık bir tık daha temkinli yaklaşıcam onlara
Ruslar çok sever Cadıcılığı, Rune kullanmayı ve Astroloji ile ilgilenmeyi. Hepsi olmasa bile belli bir kesim çok ilgili özellikle Budist esintilerini de ele alırlar. Bütüncül yaklaşıyorlar sanırım tanıdığım Rus bir cadı vardı :》

Retro

Kayıtlı Üye
Ruslar çok sever Cadıcılığı, Rune kullanmayı ve Astroloji ile ilgilenmeyi

Şaşırdım.
Keşke tek dertleri tatile geldikleri Antalya'da maksimum tonda Amasya elması gibi kızarmak ve sabahın 7'sinde otelin açık büfesinin önünde emekli kuyruğu gibi kalabalık yapmalarına rağmen tüm bekleyişleri tabaklarına sadece bir 3 parça kavun almak olsa..

Şiron

Kayıtlı Üye
Şaşırdım.
Keşke tek dertleri tatile geldikleri Antalya'da maksimum tonda Amasya elması gibi kızarmak ve sabahın 7'sinde otelin açık büfesinin önünde emekli kuyruğu gibi kalabalık yapmalarına rağmen tüm bekleyişleri tabaklarına sadece bir 3 parça kavun almak olsa..

Artık aştılar kendilerini otele gelmek ile yetinmeyip yerleşik hayata geçip bir topluluk oluşturdular bile. Sahilde her sene haç merasimi ile denize atlama merasimleri. Anlatsam çok şey çıkarda.. Neyse ben az diyim siz çok anlayın.

Retro

Kayıtlı Üye
Artık aştılar kendilerini otele gelmek ile yetinmeyip yerleşik hayata geçip bir topluluk oluşturdular bile.

Allahın adaleti o.
Güzellik haritamızı aşağı çeken mültecilere karşılık, Ruslar biraz dengeleyecek sanki bizi.
Spritüel haritada neler olur bilemiyorum ama.

Sahilde her sene haç merasimi ile denize atlama merasimleri. Anlatsam çok şey çıkarda.. Neyse ben az diyim siz çok anlayın.

Atlasınlar cnm nolcak.
Ortalığı boş bırakan Türkler utansın. Biz utanalım.
Kendi değerlerine sahip çıkamayanlarlar utansın. Ama utanmıyorlar. Şikayet etmekten üstlerine başlarına çeki düzen verip gelişime odaklanmak akıllarına gelmiyor. Pozitif kollektife bir tebessümle bile katkıda bulunmaktan aciziz artık. Bir çok insan yaşı kaç olursa olsun treni kaçırdığına inanmış. Tek hayat enerjileri isyan ve kendi kaplarına tükürmek olmuş insanların.

Allahın adaleti kusursuz işliyor. Başımıza gelenlerin çok daha fazlasını bile hakettik. Ama yavaş yavaş dönüyor devran.
Öyle bir şey ki bu, tüm sıkıntılar bir anda, bir gecede kesilse, 1 haftaya kalmaz tüm cahilliğimizle taşı sıkar ihtiyacımız olan sorunları çıkarırız gerekirse. Mantalitemiz artık oturmuş. Toxic neticeler getirecek sebepleri arıyor gözlerimiz. Güzel şeyler konuşmak bile ruhumuza azap veriyor. Dedikodu, gıybet, saldırganlık ve mutsuzluk giydirilmiş ve kanıksatılmış artık.

Allah lanetlemeye başladığı kavimlere doğru soruyu sormaları için ilham ve merak bile vermiyor yani.

Son düzenleme:

Şiron

Kayıtlı Üye
Allahın adaleti o.
Güzellik haritamızı aşağı çeken mültecilere karşılık, Ruslar biraz dengeleyecek sanki bizi.

Atlasınlar cnm nolcak.
Kendi değerlerine sahip çıkamayanlarlar utansın. Ama utanmıyorlar. Şikayet etmekten üstlerine başlarına çeki düzen verip gelişime odaklanmak akıllarına gelmiyor. Pozitif kollektife bir tebessümle bile katkıda bulunmaktan aciziz artık. Bir çok insan yaşı kaç olursa olsun treni kaçırdığına inanmış. Tek hayat enerjileri isyan ve kendi kaplarına tükürmek olmuş insanların.

Allahın adaleti kusursuz işliyor. Başımıza gelenlerin çok daha fazlasını bile hakettik. Ama yavaş yavaş dönüyor devran.
Öyle bir şey ki bu, tüm sıkıntılar bir anda, bir gecede kesilse, 1 haftaya kalmaz tüm cahilliğimizle taşı sıkar ihtiyacımız olan sorunları çıkarırız gerekirse. Mantalitemiz artık oturmuş. Toxic neticeler getirecek sebepleri arıyor gözlerimiz. Güzel şeyler konuşmak bile ruhumuza azap veriyor. Dedikodu, gıybet, saldırganlık ve mutsuzluk giydirilmiş ve kanıksatılmış artık.

Allah lanetlemeye başladığı kavimlere doğru soruyu sormaları için ilham ve merak bile vermiyor yani.

Güzel şeyleri söylemek lazım güzellikleri görmek bir fotondan yansıyan bakışı pozitife dönüştürmek lazım
Allahın adaleti o.

Atlasınlar cnm nolcak.

Öğrendiklerimiz ve yola devam ediyor oluşumuz bile çok çılgınca :)

İlham diyordu şair

Foton dedim ve sustum.

Sevgiler

birdgarden

Kayıtlı Üye
Şaşırdım.
Gerçekten öyle sanki antalya onların arka bahçesi elini çarpsan rus istanbul zaten malum izmir nötr muğlada nötr daha çok yerli var azıcık karayip bali oralara gidin turizm fiyatları düşsün yerlide nasiplensin işin şakası döviz girsin ülkemize rusya ticaretimiz .

Retro

Kayıtlı Üye
Gerçekten öyle sanki antalya onların arka bahçesi elini çarpsan rus istanbul zaten malum izmir nötr muğlada nötr daha çok yerli var azıcık karayip bali oralara gidin turizm fiyatları düşsün yerlide nasiplensin işin şakası döviz girsin ülkemize rusya ticaretimiz .
Rus kadınları Türk kadınlarından daha insaflı. Türk kadınları erkekleşmeye devam ederek kendi yalnzlıklarını pekiştiriyorlar sadece.

Maddeci olmak maskülen erillik özelliğidir. Türk kadınları korkunç maddiyat düşkünü oldular. Ruslar ile evlenen erkekler daha mutlular.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rus kadınları Türk kadınlarından daha insaflı. Türk kadınları erkekleşmeye devam ederek kendi yalnzlıklarını pekiştiriyorlar sadece.

Maddeci olmak maskülen erillik özelliğidir. Türk kadınları korkunç maddiyat düşkünü oldular. Ruslar ile evlenen erkekler daha mutlular.
:ROFLMAO: emin ol hiç öyle değiller.. insanoğlu hangi milletten olsa da beş para etmez tipler.. tanıdığım birinin karısı Rus du adam tabiki zengin elalemin adamlarına yalanarak bakıyordu şu yakışıklı bu çok hoş diye arkadaşları kocanla bir kere yatsam diyorlarmış. Rus kadınları Türkiye yi alışveriş (tabiki bonkör Türk kerizlerinin parasıyla), tatil cenneti olarak görüyorlar. Ayrıca gözü parada olmayan kadın erkeklere ne yapsa yaranamıyor karısı çalıştığı halde eve gelen temizlikçi kadına verilen para içine dert olan karısının maaş kartına el koyan erkekler var. Tabi de bir de çalışmayıp gezen tozan sürekli giyimine kuşamina para döken internette orda burda erkeklerle flörtlesen ama kocasina yaranan kadınlar var. İnsanları abartmaya gerek yok herkes iyiliği kaldıramıyor. Yoksa insanı salak yerine koyuyorlar, başka kadınlar tarafından kaldırılıp kullanılan erkekler sana gelince akıllı oluyor. Tabi bu kadınları içinde geçerli satılık kadına kralice muamelesi yaparsan kendini o şekil pazarlamaya devam eder.

Retro

Kayıtlı Üye
:ROFLMAO: emin ol hiç öyle değiller.. insanoğlu hangi milletten olsa da beş para etmez tipler..

Orası öyle. Beşeri gözle bakınca her millette, her ırakta potansiyel benmerkezcilik ve toxicity illa var.

Bununla birlikte, bir tık yakından bakarsak, dişiliklerini değişen koşullar altında bile travmasız ve pure olarak yaşayabilme bakımından rus kadınları, seçtikleri erkeklere maskülenitelerini daha iyi hissettiriyorlar.

Türk kadınları ise genel olarak kendilerinden güçlü erkekleri seçebiliyorlar ama ya onları manipule etmeye ya da doğru şartlar oluşunca doğrudan yaygaralı çatışmalara girmeye kadar da götürüyorlar işi. Bu toplumsal bir travma reflexidir.

Bu turum aileyi korumak için yapılırken bir derece kabul görüyordu. Ama bu dönemde restleşme ve erkeğini yok etmeye dayalı bir tutuma dönüştü.

Türk erkekleri ise hiçbir zaman adanmış romantik ve centilmenler olmadılar. Batıdan çalmaya çalıştıkları Rolde kaldılar. Kadınların en gıcık kaptığı bulanık frakansta kaldılar yani.

Şimdi sözüm meclisten dışarı.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bununla birlikte, bir tık yakından bakarsak, dişiliklerini değişen koşullar altında bile travmasız ve pure olarak yaşayabilme bakımından rus kadınları, seçtikleri erkeklere maskülenitelerini daha iyi hissettiriyorlar.
Bunu Rus kadınla gecelik birliktelik yaşayan bir iş adamından duymuşluğum var.Eeee sonuç dediğimde bize kendimizi Dünya'daki tek erkek muamalesi yapıyorlar bizim Türk kadınlarında böyle bişey yok. Yani kendilerince kılıf buluyorlar zaten.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bunu Rus kadınla gecelik birliktelik yaşayan bir iş adamından duymuşluğum var.Eeee sonuç dediğimde bize kendimizi Dünya'daki tek erkek muamalesi yapıyorlar bizim Türk kadınlarında böyle bişey yok. Yani kendilerince kılıf buluyorlar zaten.
Geçende de pavyonda çalışan bir kadın müşterilerinin hanımlarına kadınlık dersi vermişti :ROFLMAO:

Alex06

Kayıtlı Üye
Türk kadınları erkekleşmeye devam ederek kendi yalnzlıklarını pekiştiriyorlar sadece.
Bakımlı özenli kadın icin aranıyor yollu vs vs. bir sürü şey söyleyen erkekler yaşıyor bu ülkede. Kadın, kadın gibi davranamiyor kadın gibi giyinemiyor. Erkek gibi para kazanması bekleniyor iş hayatı erkek dolu. Onlarin arasinda dedikodu olmasın diye erkek gibi davranması gerekiyor . Kadın evine geliyor evde o kadar çok sorumlulugu var ki ... Kadin gibi davranacak ne dışarıda ne de evinde ortam yok.
Ama herkes kadını eleştiriyor herkes kadını yetersiz buluyor.
Ben de kadını eleştiriyorum tüm bu saçmalığa dur demedigi için hep kendini feda ettiği için.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bakımlı özenli kadın icin aranıyor yollu vs vs. bir sürü şey söyleyen erkekler yaşıyor bu ülkede. Kadın, kadın gibi davranamiyor kadın gibi giyinemiyor. Erkek gibi para kazanması bekleniyor iş hayatı erkek dolu. Onlarin arasinda dedikodu olmasın diye erkek gibi davranması gerekiyor . Kadın evine geliyor evde o kadar çok sorumlulugu var ki ... Kadin gibi davranacak ne dışarıda ne de evinde ortam yok.
Ama herkes kadını eleştiriyor herkes kadını yetersiz buluyor.
Ben de kadını eleştiriyorum tüm bu saçmalığa dur demedigi için hep kendini feda ettiği için.
İnternette YouTube da felan da var böyle şeyler. Rus kadınlarının kızlarının foto ve videolarını koyup, altına "bunlar kadınsa/kızsa bizimkiler ne?" gibi sloganlar atıyorlar. Terbiyesizlik ve bazı Türk erkeklerinin hadsizliğinden başka bir şey değil derdim ama ben şahsen bu tür propagandaların kasıtlı ve bir amaca hizmetle yapıldığını düşünüyorum. Rus kadını sözde güzel (göreceli) başka da bir özelliği yok. Türk kadını da güzel, üstüne zeki başarılı namuslu, birçoğu kariyer sahibi. Ama nedense hep eksik. Hep daha fazlası bekleniyor türk kadınından, ağzıyla kuş tutsa yaranamıyor. Nedir yani beklenen? İman kuvvetiyle dağları yürütmesi mi bekleniyor? "Rus kadını güzel sen gudubetsin. Hadi bakalım çirkinliğini örtbas etmek için başka özelliklerini meydana çıkar, husule getir, olmayanı oldur." Bir çeşit gaza getirme. Korkuyla vücutta adrenalin oluşturur gibi aşağılamayla insanüstü özellikler husule getirme. Neden? Çünkü Türk kadını üstündür ve muhtaç olduğu kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.