Brainwawe Genarator Programını kullanarak astral seyehat yapmak-Resimli

hsncn154

Kayıtlı Üye
Lütfen arkadaşlar değerli bir konuyu kötü bir biçimde tartışmaya yönlendirecek yorumlarda bulunmayan hiç kimsenin konu gölgeleme hakkı yoktur sn.Tai buradaki kuralları iyi bilmesi gibi sebeblerden küçük bir uyarıda bulunmuş ve doğru yolu göstermiştir bir tepki göstermek gereksizdir ayrıca her konuya yorum yapılması zorunlu değildir üyeler yanlış gördüğü yorumu düzelmek içinde uyarı/düzeltme yorumu tabiki yapabilir çünkü burası sosyal bir yer herkesin söz hakkı saklıdır.

iyi formlar

biokinesis

Kayıtlı Üye
bir sorum var eğer astral seyahate çıkabilirsek mesela örnek veriyorum öğretmenimizin evine gidip yazılı sorularına bakabilir miyiz :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir sorum var eğer astral seyahate çıkabilirsek mesela örnek veriyorum öğretmenimizin evine gidip yazılı sorularına bakabilir miyiz :D

Yapılabilir ama o kadar küçük bir hedefiniz olursa başarmanızın hiç bir anlamı olmaz . :)
Hedefinizi büyük yapın. :)

hadess

Kayıtlı Üye
Konuyu hortlatmış olacağım ama programı indirdim yönergeleri takip ettim gayet başarılı oldu lakin sivri sinekler yüzünden son anda gitti konsantrayon saat sabahın 03:26 sı birde sinekler olmasa iyi olacaktı teşekkür ederim paylaşım için daha kolay bir çözüm oldu program ve ses dalgaları teşekkürler yatakta dakikalarca sırt üstü yatarak konsantrasyon sağlamayı program sayesinde kısa sürede yaşadım çokk teşekkür ederim.