Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

rockandgizem

Kayıtlı Üye
Ya ben bir şey soracağım.. Gözümün rengini geri çevirebilir miyim değiştirdikten sonra ve ne gibi zararları var bu olayın??? Deneyeceğim ama korkuyorum. :(

Kimse yardım etmeyecek mi??

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
rockandgizem bu uygulama kalıcı değil sadece dakikalık bir uygulama. Tabiki eski göz rengin, eskisi gibi olacaktır, anlık demek daha aydınlatıcı olur sanırım. Korkmana gerek yok. :Angel_anim:

broken

Kayıtlı Üye
Yapan varsa bana ulaşsın. :sifone:

dejavu

Kayıtlı Üye
Selam. Siteye yeni üye oldum. Düşüncelerinize katılıyorum. Biyokinezi ve mentalizmle ilgili daha fazla bilgiye ve varsa kitaba ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

horor_anqel

Kayıtlı Üye
Daha ilk denemede içimde birşey hissettim çok acaipti.

denizm_34

Banlı Kullanıcı
Bu biyokinezi hakkında bir bölüm açın lütfen !! Ben bu göz rengi değiştirme büyüsünü biliyorum fakat bir sonuç alamadım . Yabancı bir siteden çeviri yapılmış bi büyü var onu yapın onda olmaktadır arkadaşlarım . Kısa bir süre içinde sizinle o büyüyü paylaşacağım ..

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Açıkçası biyokineziyi büyü ile yapmak çok da gerekli değildir. Eğer internette biraz araştırırsanız yabancı forumlarda sadece imajinasyonla (ki imajinasyon elbette büyüde şarttır), demek istediğim ritüeller, mumlar v.s olmadan göz rengini değiştirmiş olan kişiler vardır. Eğer photoshop programı gibi nimetlerden faydalanmamışlarsa tabii :D

dark_angel

Banlı Kullanıcı
Çok uğraştırıcı. Deneyip başaran olursa, paylaşşın.

Oddie

Kayıtlı Üye
Gözlerimin rengi sabit kalırsa bir gün denerim (=

My_soul

Banlı Kullanıcı
Üzülerek söylüyorum ki bu gerçek değil. Emin olmamın sebebi bir süre mentalistlik yapmıştım, ben de var sanıyordum ama değil. Boşuna yormayın kendinizi =) Yapan bir kaç kişi var onlarda ilizyonist zaten.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Üzülüerek söylüyorum ki bu gerçek değil. emin olmamın sebebi bir süre mentalistlik yapmıştım bende var sanıyordum ama değil. boşuna yormayın kendinizi =) Yapan bir kaç kişi var onlarda ilizyonist zaten
Zaten herkes yapabilse ortalık renkli gözlülerden geçilmezdi ;) Tabiri caizse her babayiğidin harcı değildir bunu yapmak.. Normal font kullanın.

My_soul

Banlı Kullanıcı
Dediğim şudur ki açık olarak yüksek bir maliyet karşılığında yapılan, bir sahne gösterisidir. Bilimsel olarak bir değeri yok bu uygulamanın, boş bir uygulama . Paran varsa yaparsın açık ve net. =)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
dediğim şudur ki açık olarak yüksek bir maliyet karşılığında yapılan bir sahne gösterisidir. bilimsel olarak bir değeri yok bu uygulamanın boş bir uygulama . paran varsa yaparsın açık ve net =)
E tabii bu tür uygulamaları yapamayanlar için dedikleriniz geçerlidir :) Ama gerçek olmadığını iddia ediyorsunuz; kesin bir dille konuşmadan önce aksini ispatlamanız gerekir.

My_soul

Banlı Kullanıcı
Msn eklerseniz sizi birkaç mentalist ilizyonistle konuşturabilirim türkiye ve dünya çapında tanınmış insanlar bunlar . =)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Msn eklerseniz sizi birkaç mentalist ilizyonistle konuşturabilirim türkiye ve dünya çapında tanınmış insanlar bunlar . =)
Peki illüzyonist bunu tabii ki yapabilir. Fakat bir tek onların illüzyonları mı geçerlidir? Herşey illüzyon mudur? Lütfen..

My_soul

Banlı Kullanıcı
Bir çok şey evet. Kinezilerin hepsi illüzyondur.