Bitmeyen depresyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beltin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Çok uzun yıllardır depresyondayım.Bunun bir sebebi yok yani başıma beni buna itecek şeyler gelmedi.İlaç kullanıyorum ama etkisi ilaca bünyem alışınca geçiyor. Aynı zamanda panik atak hastasıyım.Bu durum yüzünden çoğu şeyi kaçırdığımı görüyorum.Artık gerçekten bıktım. Napabilirim bana bir çözüm yolu önerecek var mı?

baysal01

Kayıtlı Üye
Asosyal biriysen buna devam etme. Çık gez eğlen tiyatroya git her türlü etkinkiğe katıl. Geçmiş olsun.

end

Kayıtlı Üye
Doktora ne sıklıkta gidiyorsun ve nezamandır

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
bende psikolojik olarak rahatsızım sanba önerebileceğim intenetten bilinçaltı cdleri al dinle...dini olarak birşeyler yapmak istiyorsanda internette tılsımlı kolyeler satılıyor onlardan alabilirsin bende almayı düşünüyorum.

benmuneccim

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı dosyalarını çok kullanmamalısınız her şeyden önce her elektronik cihaz gibi çok zarar veriyor ki günlük hayatımızda çok fazla elektronik kullanıyoruz onun yerine bir iç hesaplaşma yap kendinle korkularınla yüzleş. Ben çok bunaldığımda kendime fal bakıyorum bir şekilde motive olmak için geleceği öğrenmekten çok içinde bulunduğumuz ana yönelik denemelisin faydalı olur umarım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...