bir kulak daveti

DarbeliMatkapp

Kayıtlı Üye
arkadaslar mrb araniza yeni katildim oyle dolanirken bunu buldum evt ben bunu yaptım ama ramazanda oruc tutarken yaptım normalde rıyazat vb vb gibi seylere ayiricak vaktim yok en azindan durumum yok o yuzden ezberlemiştim we soyluyodum
neyse olaya gelelim bigun yatarken deprem hissi olustu yatakta ve kalktm ısıgı felan actım bisey yok ama yatak sallaniyo tereddutluydum ama baktmki yatak hep sallaniyo fazla takmadim ramazan ayı boyunca dewam ettim ramazan bittigindede biraktim daha da hiç ugrasmadim soylemekle felan ama yatagın sallanmasi deprem hissi gibi ama biraz daha seri masaj aletlerinin seri'ligi gibi

kuvve

Kayıtlı Üye
konuyla ilgili yardımcı olabileceğimi düşündüğüm bir yazı.
KULAK DAVETİ;
HER GÜNÜN HADİSELERİNİ ÖĞRENMEK SENDEN UZAKTA OLAN BİRİNİN NEREDE OLUP NE YAPTIĞINI KAYIP OLAN BİR EŞYANIN YERİNİ VEYA KAYIP OLAN BİR ŞAHSIN NEREDE OLUP NE YAPTIĞINI SENİ ZİYARETE GELEN BİR İNSANIN GAYE VE AMACINI VE DAHA SAYMAKLA BİTİREMİYECEĞİM HER TÜRLÜ SUALİN CEVABINI DOĞRU OLARAK ÖĞRENEBİLMEK İÇİN YAPILACAK TERTİP BUDUR! YALNIZ BU KÖTÜ AMAÇLARA KULLANILIRSA HİÇ İYİ OLMAZ BU İŞLEMİ YAPACAK OLAN KİŞİLER ACEMİ İSE HİÇ DENEMESİN!
YAPILMASI GEREKEN İŞLEM;
ON DÖRT GÜN TAM BİR HALVET İÇERİSİNDE ORUÇ VE RİYAZETLE (CANLI VE CANLIDAN ÇIKAN YİYECEKLERDEN PERHİZ ETMEKLE) BİRLİKTE AŞAĞIDAKİ AZİMETİ BİN DEFA SABAH VE BİN DEFA AKŞAM OKUMAYA DEVAM EDERSİN! AYRICA HER NAMAZIN PEŞİNDEN ÜÇ YÜZ ON DEFA OKURSUN YEDİNCİ GÜN OLDUĞUNDA; CEVAŞ İSİMLİ HADİM SORDUĞUN HER ŞEYİ KULAĞINA SÖYLEMEYE BAŞLAR!! ARTIK BUNDAN SONRA NE ZAMAN AYNI İSİMLERİ ÜÇ DEFA TEKRARLAR İSEN HADİM GELEREK SORDUĞUN SORUYA DOĞRU OLARAK CEVAP VERECEKTİR!! HATTA İNSANLARIN KALPLERİNDE SAKLADIKLARI SIRLARI BİLE SÖYLEYECEKTİR. ONDAN ÖĞRENDİĞİN BU SIRLARI BAŞKASIYLA PAYLAŞMAYIN AKSİ TAKDİRDE BU NİMETTEN MAHRUM OLURSUN!! okunacak duayı vermiyorum çünki tehlikeli BUNA BAŞLAMADAN ÖNCE TEMİZ GUSÛL ABDESTİ ALIP SESSİZ BİR YERDE KARANLIK OLMALI (KARANLIK DEDİYSEM MUM IŞIĞINDA YADA GAZYAĞI LAMBASI OLABİLİR) 3 KERE FATİHA 1 KERE İHLAS VE 12 KERE SALAVATI ŞERİF OKUNMALIDIR!!

mehmett35

Kayıtlı Üye
kulak daveti;
her günün hadiselerini öğrenmek senden uzakta olan birinin nerede olup ne yaptiğini kayip olan bir eşyanin yerini veya kayip olan bir şahsin nerede olup ne yaptiğini seni ziyarete gelen bir insanin gaye ve amacini ve daha saymakla bitiremiyeceğim her türlü sualin cevabini doğru olarak öğrenebilmek için yapilacak tertip budur! Yalniz bu kötü amaçlara kullanilirsa hiç iyi olmaz bu işlemi yapacak olan kişiler acemi ise hiç denemesin!!
yapilmasi gereken işlem;
on dört gün tam bir halvet içerisinde oruç ve riyazetle (canli ve canlidan çikan yiyeceklerden perhiz etmekle) birlikte aşağidaki azimeti bin defa sabah ve bin defa akşam okumaya devam edersin! Ayrica her namazin peşinden üç yüz on defa okursun yedinci gün olduğunda; cevaş isimli hadim sorduğun her şeyi kulağina söylemeye başlar!! Artik bundan sonra ne zaman ayni isimleri üç defa tekrarlar isen hadim gelerek sorduğun soruya doğru olarak cevap verecektir!! Hatta insanlarin kalplerinde sakladiklari sirlari bile söyleyecektir. Ondan öğrendiğin bu sirlari başkasiyla paylaşmayin aksi takdirde bu nimetten mahrum olursun!![/font][/color]
yedi gün okunmasi gereken azimet şudur;
kemşin 2 meşşin 2 akşin 2 şemlahin ecip ya cevaş vazhirni ala damairin nasi fi uzuni ve tini biahbari cemiy'in nasi elvahan 3 el acele 3 es-saate 3!!!!
tertip budur fakat buna başlamadan önce temiz gusûl abdesti alip sessiz bir yerde karanlik olmali (karanlik dediysem mum işiğinda yada gazyaği lambasi olabilir) 3 kere fatiha 1 kere ihlas ve 12 kere salavati şerif okunmalidir!! Alinti

rebaka

Kayıtlı Üye
Bu daveti gerçekten okuyan varmıdır acaba?

[XTR] Similar Threads