bir kulak daveti

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar burdaki sizin yapmanız gereken yazının anlamıdır.Anlamına bakmadan hiç bir şekilde kulakttan dolma şeyler yapılmamalıdır.Şayet yapıldı diyelim anlamı çok sapkın birşeyse anlamadanda Dinden çıkarsınız.Ve iblis davetiyse biliniz ki çarpılma olayı nerdeyse %100 le sonuçlanır.Bu yüzdende ehr bilgiyi süzerek işlere kalkışınız.İyi Arapça bilmek gerekir.

morofka

Kayıtlı Üye
Ben bu konulara ilgim 2 ,3 aydır suruyor ve sureklı araştırıyorum.Ben halen cesaret edip kalkışmadım çağırmaya .Neden ?.Ben herzaman bilgimin yeterli olmadığını kendi kendime anlıyorum bir çok teknikte biliyorum ama sizlere birşey solemek ısterim aklı başında olan olgun bir insan bu işlere kalkışmaz.Psikolojik olarak diyeceksiniz ki yav bu ne diyor şeytana kulak vermeyin.Şunu unutmayın hayırlı bir iş olsaydı ortalık demonlarla dolu insanlar ,imamlar olurdu . Bu işler insanı dininden eder...

Sevgiyle,Huzurla,Sağlıkla Bir Yaşam Dilerim...

origanum

Yönetici

Sayın üyelerimiz,
Yorumlarınız konuya bilgi verici nitelikte olmalıdır. Şahsi eleştirilerinizi kendinize saklayın. Sitemizde herkes sizinle aynı dinde değil. Uygulamalar hakkında kişilerin iradelerine etki edici sözler yazmayın, isteyen yapar, isteyen yapmaz bu kendi tercihidir, günah olup olması, dinden çıkıp çıkmayacağı onu ilgilendiren bir iştir. Size ters gelirse yapmazsınız, yapın diyen yok ama bu düşüncenizi kendinize saklayın. Site kurallarımız gereği bu tip fikirlerin tartışılması kesinlikle yasaktır. Site düzenine aykırı davranışların tekrarı halinde mesajlarınız silinecek ve sitemizden uzaklaştırılacaksınız. Bu konuda uyarı yapmaktan bıktık artık.

Gizlilimler

Kayıtlı Üye
Kaynak : Dualar ve Tılsamlar

Harika bir paylaşımdır.
Abuk subuk işlerde kullanılmazsa iyidir.
Bu cinler sadece bilgi almak içindir.

morofka

Kayıtlı Üye
Haklısınız sayın koordinatorum,Birdaha bole bır yorum ve yorum da yapmam bunu solerken amacım kendı dinimdeki muslumanların yanlışlıkla dinden çıkmasını engellemekti kusura bakmayın

kolay gelsın ...

şovalye

Banlı Kullanıcı
Genelde hep havas'dan alıntı bunlar ama ordakı gıbı tehlıkelerı yada gelenden korunma gıbı seyler yazılmıyor, sadece ohh yaz sunu yap bunu yap gelsın. Eee sonra? Belli bir birikimi olmayan insanlar ki bana göre bir ustadan el almayan insanlar sakın ola denemesin. Başına çok büyük bela alabilir bana göre sitenin adminlerinin bu yazılara ekleme yapmaları lazım yada kapatmaları veya uyarmaları. İnsanların inanclarıyla oynamayın.

origanum

Yönetici
Acaba havas kitaplarına güvenebilirmiyiz?

Hayır güvenemezsiniz. Onların neden çalışmadığını kaç kere yazdığımı hatırlamıyorum, sitede görebilirsiniz. Güvenilecek tek durum iyi bir ustanın sizde cevher görüp yanına alması, yanında uzun dönem çömezlik edip ondan birşeyler kapmanız ve tecrübelerinizi derleyip ustanızın gözetiminde işlemler yapmanız ve sonuçta ondan icazet almanız sonucunda olan durumdur. Eski kitapları da arşiv olarak alıp içindeki uygulamaların size ilham vermesi ile kendinize has yeni uygulamalar yapabilirsiniz sonraki zamanlarda, yani belli bir seviyeye gelince, çünkü kendi enerjinizi kattığınız ölçüde başarıya ulaşırsınız. Bunu öğrenmek de çok uzun yıllar boyu geceyi gündüzünüze katıp sabırla çalışmaktan, hata yapmamayı öğrenene kadar tecrübe etmekten ve bu iş için gereken eğitim materyallerine tonla para harcamaktan ayrıca havass yapacak iseniz de gereken yaşam tarzını yaşamanızdan geçer.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Hayır güvenemezsiniz. Onların neden çalışmadığını kaç kere yazdığımı hatırlamıyorum, sitede görebilirsiniz. Güvenilecek tek durum iyi bir ustanın sizde cevher görüp yanına alması, yanında uzun dönem çömezlik edip ondan birşeyler kapmanız ve tecrübelerinizi derleyip ustanızın gözetiminde işlemler yapmanız ve sonuçta ondan icazet almanız sonucunda olan durumdur. Eski kitapları da arşiv olarak alıp içindeki uygulamaların size ilham vermesi ile kendinize has yeni uygulamalar yapabilirsiniz sonraki zamanlarda, yani belli bir seviyeye gelince, çünkü kendi enerjinizi kattığınız ölçüde başarıya ulaşırsınız. Bunu öğrenmek de çok uzun yıllar boyu geceyi gündüzünüze katıp sabırla çalışmaktan, hata yapmamayı öğrenene kadar tecrübe etmekten ve bu iş için gereken eğitim materyallerine tonla para harcamaktan ayrıca havass yapacak iseniz de gereken yaşam tarzını yaşamanızdan geçer.
O zaman açılan bu konular sıradan bir insanın işine yaramaz.Sıradan olmayan(el almış kişiler)insanlarda bilir bunları.Peki ozaman bu havasla ilgili paylaşımlar neden yapılıyor?Konuyu açan kişilerin bilgisizliğindenmi kaynaklanıyor?Yoksa sıradan bir insan yeterli imana sahipse işe yarıyormu?

origanum

Yönetici
O zaman açılan bu konular sıradan bir insanın işine yaramaz.Sıradan olmayan(el almış kişiler)insanlarda bilir bunları.Peki ozaman bu havasla ilgili paylaşımlar neden yapılıyor?Konuyu açan kişilerin bilgisizliğindenmi kaynaklanıyor?Yoksa sıradan bir insan yeterli imana sahipse işe yarıyormu?

Sıradan insan diye kastettiğiniz kişilerin yaramaz ama kimse sıradan değildir, herkeste bu cevher vardır kimileri daha erken farkeder kimileri daha sonra kendini geliştirir kimi doğuştan daha farkındadır kimi genetik yolla bu farkındalığa sahiptir kimi de ilgilenmediği için ölene kadar farketmez diyelim. Aradaki fark budur. Nasıl öğrenciyken kimi 1 kere okuyunca anlar fazla vakit ayırmasına gerek yoktur kimi de günlerce çalışır ancak zar zor geçer bu hesap bazıları daha fazla çaba göstermek zorundadır diğerlerine göre. Hiç ilgi duymamış bu konuda eğitim almamış bir insan bir mesleği çekirdekten yetişen ve eğitimini alan birine göre yapamaz değil mi? Sitemizdeki bilgiler esasında bu yolda ilerleyen yolculara bilgi vermek destek olmak amaçlıdır. Uygulayın diye değil konu hakkında fikir edinin diye verilir. Bütün sistemler kısaca tanıtılır, uygulamalarına örnek verilir. Gerisi kişilere kalmış, bu ön bilgilerle kişi neyi seçeceğini hangi alanda daha başarılı olacağını yatkınlığını anlar. Amacımız buna yardımcı olmaktır. Acemiye diploma vermek gibi bir durum sözkonusu değildir ki zaten biraz bilene bile diploma vermek haddimize değil, o icazet alacağı ustanın yapacağı iş. Bizimkisi sadece biraz yol göstermek katkıda bulunmak. Eskiden bunları paylaşmak tamamen yasaktı şimdi biraz daha esneklik var. Sadece bu yolda ilerleyene bilgi vermekle kalmayıp bu konuya ilgi duyan meslek olarak yapmayı düşünmeyen ama ilgisini çektiği için biraz bilgi sahibi olmaya çalışanlar için de faydalı olmakta burası. Ayrıca başına iş gelmemesi için, hayatta neler olabileceğini öğrenmek, hiç aklına gelmeyen konularda fikir sahibi olmak için ve kendisi böyle bir durumla karşılaştığında anlayabilmesi ve önlem alabilmesi için de bir bilgi ocağı olarak yararlanılması amaçlanmıştır.
Sitenin ilk zamanlarında paylaşımlar ustalar veya ilerlemiş kişiler tarafından yapılırdı, altına yazılan yorumlar da gene bilgi sahibi ama kendini daha da geliştirmek isteyen kişiler tarafından yapılırdı. Zamanla ilgili ilgisiz herkes yazmaya cahilce atılıp fikrini belirtmeye kalktı. Bir de puan toplamak amacıyla derme çatma kitaplardan birkaç satır yazanlar oldu, hiçbir deneyimi olmadığı halde kuru bilgi paylaştı bu kitaplar zaten her yerde var isteyen okuyor diye düşünmeyip tonla mesaj kirliliğine yol açtı. Bunlara bile enteresan yorumlar yapıldı.
Son sorunuza gelince bu işin imanla ilgisi yok ki. Semavi dinlerde büyünün yerini mensupları bilir zaten. Onlara göre zaten aykırı bir iş yapılmış oluyor bu durumda iman kalmıyor ki. Başa gelen herşey Allahtandır, kötü bile olsa tekamülü için öylesi gerekiyordur, buna itiraz edip de kendi yazdığı senaryoyu uygulamaya kalkınca nasıl iman olur, karşı çıktığına, yaptığını beğenmediğine, düzeltmeye kalktığına mı? Allahın kitabından ayet okunması bunun dini bir iş olduğunu göstermez, sadece o kelimelerin enerji gücünden yararlanılır. Nasıl açıl susam açıl denilince 40 haramilerin kapısı açılıyorsa öyle. Bu işi yeterli enerji seviyesine sahip, evrendeki enerji dengesini bozmadan bir taraftaki enerjiyi alıp öbür tarafa yerleştirebilme aradaki boşluklara da gene enerji transfer edip dengede tutabilme seviyesine gelmiş herkes yapabilir. Atomların işleyiş mantığını yaşama adapte edebilen çözer olayı, ister bilinçli yapsın ister bilinçsiz elektronların yörüngesini değiştirebildiği ölçüdedir gücü ve yapacakları. Önemli olan evrenin işleyiş düzenine uyum sağlamaktır.

Divan-ı Hümayun

Kayıtlı Üye
1 Defa Okumak İle Kesinlikle Sonuç Alamssınız Şartlara Uymak Zorundasın

Her Okuyan Elde Ederdi Aksi Taktirde

prensess

Kayıtlı Üye
Dalginligima geldi birkere okudum beynim zongkluyor simdi buda ne boyle

bari ilk yazacağınız i yasadydiniz da en sona duayi yazsaydiniz korktum simdi

striker

Kayıtlı Üye
El almak denen olguyu tevrübe edinmiş birileri var mı acaba? En çok merak ettiğim durumlardan birisidir. Nasıl oluyor, derinliği nelerdir, gerçekten böyle birşey var mı yoksa tamamen uydurma, göz boyama mıdır, bilemiyorum. Açıklayacak kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
Deneyen varmı bende okucam deneyen varsa bilgi versin lütfen zararı varmı nelerdir. şimdi okusam zararı fln varsa dönüşü olmucak.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Deneyen varmı bende okucam deneyen varsa bilgi versin lütfen zararı varmı nelerdir. şimdi okusam zararı fln varsa dönüşü olmucak.

Deneyen olamaz çünkü çalışmaz. Sitede kulak davetinin tam uygulamasını vermek yasak olduğundan (tehlike nedeniyle) konuyla ilgili sitedeki davetler bilgilendirme amaçlıdır. Ama bunu yapmayı istiyorsanız başlangıç araştırmanız için yeterli olur. Dikkatli olmanız dileğiyle İyi forumlar

zero2900

Kayıtlı Üye
Bu daveti bu şekilde yapan kişinin tutturması çok zor. Öncelikle esmaül hüsnadan 3 yada 8 yardımcı isim belirleyecek mesela Ya Cebbar Ya Kahhar ve Ya Alim bu isimlerin haricinde kendi isminiz misal Ahmet... Bu isimlerin iyi yardımcıalrı ebced ile çıakrtılır ardından temel isim dediğimiz isim çıkarılır. Azimete çevrilir azimetin sonuna konuda verilen ecib ya cevaş kısmı eklenir 777 kez 7 gün boyunca temel isim dediğimiz isim zikredilir 7. zikirde 60. zikirde ve her 100. zikirde azimet okunur. Ve Yasin suresine müvekkil Cevaş eğer metebeniz uygunsa size gelir ve olmuş olanı ve olmakta olanı haber verir tabii ki oalcak olanı haber vermesini beklemeyin. Mertebe kısmında ise zaten anlattığım yöntemi bilenler sıkıntı çekmeden çağırabilecek kişilerdir. Kısacası o kemaşin meraşin vs bu uygulamayı ilk yazanalrın seçtiği isimler ve kendi isimleriyle ebced muttası yaparak edindiği hadimi isimler yani siz kendi isimlerinizi çıkartıp kendi azimetinizle davet yapmalısınız. Sevgiler :)

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bence burada en çok niyet önemlidir. Birisi olayın ciddiyetini anlamamış bir davete kalkışıyor. Bu durumda başarısız olması normal. Hatta bir zarar görmediği için sevinmeli. Ben bu daveti yapmak istiyordum. İlk önce istihare yaptırdım sonucu iyi gelmediğinden yapmadım. Siz onlara karşı nasıl davranırsanız öyle muamele görürsünüz unutmayın.

[XTR] Similar Threads