bir köpek ısırığı sonucu oluşan yara izinin habis işareti olduğu söylendi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adel

Kayıtlı Üye
Merhabalar
bundan iki yıl önce kardeşim aniden bir köpek saldırısına uğradı. köpek bir ağacın arkasına saklanmış, kısa bir zincirle bağlı ve gayet şehrin ortasında bir yerde bulunuyor... kardeşim yolda yürürken birden bir köpek bacağını ısırıyor ve ısırmasının ardından köpek daha saldırmayıp hemen çişini yapıyor. hastane faslı ve kuduz aşıları malum... köpeğin ısırdığı gece kedimiz kan kusuyor ve ailemin olduğu evde az kalsın bir yangın çıkıyordu. Ayrıca o köpek ısırığından tam bir hafta önce kardeşim bir trafik kazası geçirdi. bu olumsuzluklar o kadar arka arkaya oldu ki.. o dönemde kardeşim evlilik arefesinden dönmüştü çocuğun ailesi kardeşimi istememişti. aynı zamanda işe başlayıp işteki sıkıntılardan dolayı işi de 1 ay tamamlanmadan bırakmıştı. kısacası ciddi olumsuzluklar yaşıyordu. bir yıl sonra biriyle tanıştık. kişinin annanesinden kalma varlıkları varmış bir kaç şeyi tutturdu hakkımızda ama tam anlamıyla güvenemedik tabiki...
o dönemde kardeşim bacağındaki yara izinden bahsetmeden bir kağıda yara izinin şeklini çizdi ki etkilenip ona göre cevap vermesin diye kağıt üzerinden göstermek istedi. kağıttaki çizimi gösterdiğinde o kişi biraz bekledi ve bu habis işareti imiş nerden çıktı bu dedi.. kardeşim de bacağındaki yara izini gösterdi ve köpeğin ısırdığını söyledi. kişi köpeği tarif etti ve hemen çişini yaparak köpeğin bedeninden çıktığını, kardeşimi işaretlediklerini bundan sonra başına kötü şeyler geleceğini, o dönem evlilik arefesinden döndüğü çocuğun onun için yaptığı büyüler neticesinde işaretlendiğini söyledi.
saçının bir tutamını bakır tel ve bir kaç malzeme ile temizleyeceğini söyledi ve temizledi ve kesinlikle üret almadı yanlış anlaşılmasın para için yapmıyor bu gibi işlemleri.. temizleyip temizlemediğini bilmiyoruz ama hala içimizde derin bir kuşku olarak kaldı bu mesele yara izi hala çok derin ve aynen duruyor bacağının orta yerinde.. yaşadığı talihsizlikler devam ediyor.. doğruluk payı nedir bilen birileri varsa çok memnun oluruz..

Ekli dosyayı görüntüle 6801 bu yara izinin çizimi...

yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun, yerinizde olsaydim o kisinin bahsetiklerine inanmazdim.Kardesiniz o izden sorumlu degil köpek isirmis ve bir iz birakmis, bunu bu kadar büyütmeyin.Hayati boyunca fenaliklar yasayack diye bir sey yok ama siz kendinizi o kisinin anlattiklarindan dolayi sartlandirirsaniz isiniz zor tabi.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ortalama bir insanın derisi 2 metrekare, bu alan içinde 2cmlik bir köpek ısırığını çokta önemsemeyin bence. Bir filmde gördüğüm kadarıyla bıçağın ucuyla sökülüp atılacak kadar minik bir deri parçası kadardır.
O yara izinden dolayı işaretlenmez, işaretlendiği için yara izi meydana gelir. Yani yarayı kaldırmak işareti yok etmez, deriye kazınmış bir yazı, madde değil bu işaret, daha çok ruhsal manevi şeylerdir.
Bence işaret vs. Diye daha çok felakat çağırmadan önce vakit kaybetmeden yara izi için doktorun verdiği cerrahi merhemlerden kullanın. Bedensel izler geçer, ruhsal izlerden kaçın :)

madasin

Kayıtlı Üye
Ben olayı kavrayamadım. Büyü yolu ile mi ısırıldı yani. Bir de habis işaret ne demek acaba?

adel

Kayıtlı Üye
yara izi yaklaşık 3 -4cm boyunda ve derin bir iz. varlıkları olduğunu söyleyen kişi köpeği tarif etti ve kardeşime dedi ki uygulanan büyü neticesinde köpeğin içine bir varlık girdi ve bu köpek seni işaretledi. bunu kişi köpeğin büyük beyaz bir köpek olduğunu da bildi ayrıca biz söylemeden . ısırdıktan sonra çişini yaparak köpeğin içinden çıktığını da söyledi. sonra da saçından bir parça bakır tel mavi bir mumla bir işlem yaptı, bir tas suya bakarak bir şeyler yaptı ve varlıkların kardeşimi temizlemesini istedi. biz gerçeklik payını bilmiyoruz gerçekse ve bu kötülüğü yapanlar gerçekten yapmış iseler Allah'a havale ediyoruz hem bunlar için hem de yaşattıkları tüm manevi yıpratmışlıkları için... orası ayrı... bunun habis işareti olduğunu söyledi habisin tam ne demek olduğunu bilmiyoruz ancak çok da hayırlı bir şey değil sanırım olumsuz şeyleri çağırmak için olduğunu söyledi sadece... kardeşim ayet'el kürsi okuyor her gün sabah kalkınca ve gece yatmadan ya da sıkıntıya düştü mü her daim işte... inşallah da her şey düzelecek yara izini çok düşünmemeye çalışıyor ancak büyük bi iz olduğu için arada göz takılıyor tabi.. Allah'a sığınmaktan ve havale etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok açıkçası.. bir de yıldız yükseltmesi için sitede verilen uygulamaları yapacak.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çizimden ziyade yaranın kendisinin fotoğrafını paylaşır mısınız?

madasin

Kayıtlı Üye
Habis kötü demek. Fakat, sizin ne anlamda kullandığınızı bilemedim. Peki köpek ne durumda. Yani varlıklar, durdukları yerde köpeğin içine girmemişler. Birileri köpek yoluyla yaptırmışlar. Toparlarsak daha anlaşılır olacak, ya da ben daha iyi anlayacağım. Ben hiç duymadım, köpek üzerinden büyü havale etmeyi. Böyle bir şey mümkün müdür bilmiyorum, şahsın dediğine göre mümkünmüş. Köpek tam adresi nasıl bulmuş o da ilginç. Siz iz için tıp yoluna gittiniz mi acaba? Ya da tamamen bu yönüne mi kanalize oldunuz ? Belki geçebilecek bir izdir. 2 cm büyük değil, fakat büyük bir iz demişsiniz. Geçmiş olsun.

madasin

Kayıtlı Üye
İşaretlenmek falan, uzaylı filmlerinde olur ya. İyice gizem katıp sizi de panikletmişler. İşaretlenmiş demenin anlamını sordunuz mu? Yani oraya bir işaret konuluyor ve lanet peşinizi bırakmıyor gibi mi? Böyle mi anlayalım. Kağıda çizilen işaret bir harf gibi sanki.

adel

Kayıtlı Üye
o şahıs bu işaretlenmenin başka bir şekilde de mümkün olabileceğini söyledi. yani atıyorum o an o yoldan geçmez o köpeğin içine o an varlık girmez de bir yerde düşer cam vardır bir şekilde o kesik bu izi alır vs... biz de bilmiyoruz acabalarımız olduğu için paylaşmak istedik. kardeşim bu yara izinin hep sembol gibi sanki diyip duruyordu böyle bir cevap alacağımızı da bilmiyorduk zaten.. yönlendirmemek için kağıda çizdi direk bacağından göstermedi mesela... o kişi de işaretlendiğini söyledi. köpekte bir şey yok çişini yaptıklarında içinden çıktıklarını söyledi sadece... gerçekten bilgilimzi yok bizim de....

Ekli dosyayı görüntüle 6802Ekli dosyayı görüntüle 6803 bunlar yara izi ancak yakından görüldüğünde detaylar daha iyi gözüküyor çizimde...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
o şahıs bu işaretlenmenin başka bir şekilde de mümkün olabileceğini söyledi. yani atıyorum o an o yoldan geçmez o köpeğin içine o an varlık girmez de bir yerde düşer cam vardır bir şekilde o kesik bu izi alır vs... biz de bilmiyoruz acabalarımız olduğu için paylaşmak istedik. kardeşim bu yara izinin hep sembol gibi sanki diyip duruyordu böyle bir cevap alacağımızı da bilmiyorduk zaten.. yönlendirmemek için kağıda çizdi direk bacağından göstermedi mesela... o kişi de işaretlendiğini söyledi. köpekte bir şey yok çişini yaptıklarında içinden çıktıklarını söyledi sadece... gerçekten bilgilimzi yok bizim de....

Ekli dosyayı görüntüle 6802Ekli dosyayı görüntüle 6803 bunlar yara izi ancak yakından görüldüğünde detaylar daha iyi gözüküyor çizimde...
Şu konuya göz atın:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40448&highlight=

adel

Kayıtlı Üye
teşekkür ederiz.. bu işlemi yapmazsa peki öyle bir işaretin olumsuz etkileri sürer mi yoksa bu sadece bir hesaplaşma mı?

adel

Kayıtlı Üye
Demek istediğim sadece varlık ceza alsın diye bir uygulama mı yoksa izin yarattığı olumsuzluğu azaltan bir şey mi? Bir hesaplaşma olmadan varlığı Allaha havale ettik sadece olumsuz bir etki kardeşimin üzerine yaratmasın yeter. Bu durumda böyle bir işlem yapmamız gerekmez değil mi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Demek istediğim sadece varlık ceza alsın diye bir uygulama mı yoksa izin yarattığı olumsuzluğu azaltan bir şey mi? Bir hesaplaşma olmadan varlığı Allaha havale ettik sadece olumsuz bir etki kardeşimin üzerine yaratmasın yeter. Bu durumda böyle bir işlem yapmamız gerekmez değil mi?
Yok o konuda verilen tarif adalet için zaten. İşaret bırakanı bir nevi enerjisel olarak hapsetmek olduğundan, etkisi de gider. Tamamen dua ve niyet zaten bir anlamda ''Allah'ım hayırlısı ise olsun'' gibi olduğundan, kabul edilirse çalışma, bir sorun çıkmaz. Yani birini mahkemeye verince hakim onu hapse gönderince, suçlu müebbet yemiş zaten, hem size zarar veremez, vermeyi denese de müebbet idama dönüşür, kalkışılmaz buna yani. :)

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Yok o konuda verilen tarif adalet için zaten. İşaret bırakanı bir nevi enerjisel olarak hapsetmek olduğundan, etkisi de gider. Tamamen dua ve niyet zaten bir anlamda ''Allah'ım hayırlısı ise olsun'' gibi olduğundan, kabul edilirse çalışma, bir sorun çıkmaz. Yani birini mahkemeye verince hakim onu hapse gönderince, suçlu müebbet yemiş zaten, hem size zarar veremez, vermeyi denese de müebbet idama dönüşür, kalkışılmaz buna yani. :)

Bu uygulama Allah'ın izniyle yapılıyorsa Allah'ın varlığı kanıtlanmış mı oluyor ?

face1

Banlı Kullanıcı
yara iziyle fotodaki izi hiç benzetemedim. boşuna telaş yapıyorsunuz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İnanmak istemediğimi nereden çıkardınız sadece bir soru sordum ve merak ediyorum
Tamam ben de soruyu yanıtladım, bir teşhis koymadım. Siz inanmıyorsunuz demedim. Kime neye kanıt sunacaksanız, kanıt yerine geçmez. Kendi adınıza soruyorsanız da böyle genel için de.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Tamam ben de soruyu yanıtladım, bir teşhis koymadım. Siz inanmıyorsunuz demedim. Kime neye kanıt sunacaksanız, kanıt yerine geçmez. Kendi adınıza soruyorsanız da böyle genel için de.

Ben sizi anlamadım. Ortada bir güç var sizin dediğinize göre bu Allah o zaman Allah kesin olarak var. Bu anlama gelmiyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...