bir dua lazım

kadir16

Kayıtlı Üye
Kolay gelsin arkadaşlar benim küçük bir kardeşim var. Küçüklüğünden beri ciğerleri rahatsız şuan bir yaşında dahada kötüye gitmesini istemiyorum rica etsem ciğerlerinin iyi olması için birşeyler yapabilirmiyiz mesajlarınızı bekliyorum...

origanum

Yönetici
Bir kitap paylaşmayacaksanız bu bölüme niye yazıyorsunuz, yeri mi burası, kafanızı kaldırın da başlığına bir bakın. Mesajınızı ilgili yere taşıyorum.
Dua ile ciğerin iyileşmesini tabi ki bekleyebilirsiniz, kendiniz bilirsiniz ama doktor raporundaki yazı ile şifacılarımıza başvursanız, neden tıbbın çözemediğini de belirtseniz, her perşembe akşamı yapılan şifa çalışmasına adını yazdırsanız veya bizden özel şifa enerjisi talep etseniz daha çabuk iyileşir, en azından yaşam kalitesi artar.

Mouse

Kayıtlı Üye
[SIZE=2,5]origanum[/SIZE] arkadaşım biraz sakin ol

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun derdi veren dermanıda verir ama öyle bir duanın olduğunu zannetmiyorum ama sana bir tavsiye veriyim

perşembeyi cumaya bağlayan gece ve cuma gecesi yatsı ezanından sonra 1000 er defa ve ayetel kurs-i oku ve bunu kardeşinin iyileşmesi için ona bağışla....

Yadesu

Kayıtlı Üye
Bende bunu buldum.Esma ül Hüsna
Deneyın.Inşallah şıfaya kavuşur

Akciğerler için: ErRazık

Şifa için: Önce Hangi hastalık varsa, yukarıda yazılan ilgili esma okunur, arkasından mutlaka şu şifa ayetleri okunmalıdır:

"Ve yeşfi suduura kavmin mu'minin "
"Ve şifaun lima fissudur"
"Fihi şifaun linnas"
"Ve nunezzilu minel kurani ma huve şifaun rahmetun"
"Ve iza maridtu fehuve yeşfin"
"Qul huve lillezine amenu huden ve şifa''"
Internetten alıntı

origanum

Yönetici
[SIZE=2,5]origanum[/SIZE] arkadaşım biraz sakin ol

arkadaşım öncelikle geçmiş olsun derdi veren dermanıda verir ama öyle bir duanın olduğunu zannetmiyorum ama sana bir tavsiye veriyim

perşembeyi cumaya bağlayan gece ve cuma gecesi yatsı ezanından sonra 1000 er defa ve ayetel kurs-i oku ve bunu kardeşinin iyileşmesi için ona bağışla....

Sayın Mouse,
Öncelikle bu forumda arkadaşım diye hitap etmiyoruz.
Görevim sakin olmak değil, titizlikle forumun düzenini sağlamaktır. Konuyu zaten uygun yere taşıdım ki siz ve diğer üyeler rahatça görün ve bildiğiniz bir şey varsa paylaşın diye. Herkes her yere istediği şeyi yazarsa ne olur buranın hali? Sitede en çok önem verdiğimiz şey düzen ve kurallara uyulmasıdır. Aksi davranan herkesin mesajları silinir, uyarı da alır. Bunu her zaman belirtiyoruz zaten.