Beyin Gücü İle Cisimleri Oynatma

Kar

Elit Üye
Arkadaşlar iğne yerine, kürdan kullanabilirsiniz.

KeSbaNn

Kayıtlı Üye
Deniyorum ama olmuyor, bunu yapmayı çok istiyorum, lütfen yardımcı olurmusunuz?

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Çok harika bir paylaşım sağol. Evet gerçekten bizler beynimizin çok azını kullanıyoruz, geçmişte insanlar bir yerden bir yere gidiyolardı vs.. Bunlar ve bilmediklerimiz, beynimizin ne kadarını kullanmamızla alakalı. ben de deneyeceğim herkese kolay gelsin.....

BORAN

Kayıtlı Üye
Yarım tur çeviriyorum, hafif yalpalıyor, devam ettiremiyorum. Gerçi 5 dakikada tur attırmak kolay olmasa gerek, 3 boyutlu bir resme bakıp, resmin içindeki gerçeği görmeye gözlerim alıştı, görmeye konsantre olup, görebiliyorum ,bir radyo frekansını yakalamak gibi bir şey. Kağıdı veya bir eşyayı hareket ettirmek için de benzer bir beyin dalgasını ,o frekansı yakalamak gerek sanırım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neden konuları tam araştırmıyorsunuz ve ardı ardına konuyu dağıtan şeyler yazıyorsunuz sayın üyeler? Bakın altta ve üstte sayfa numaraları var. Oradan, açılan başlığın ilk sayfasına gidin, ilerleye ilerleye okuyun ki hem aynı sorular tekrar sorulmasın, hem de konuya vakıf olun. Son kez söylüyorum ki ''2. Sayfa/12. Mesaj'' resimli anlatım var. Şimdi tek tek konuyla alakasız olan ve aslında zahmet edip 2 numaralı sayfaya bakmamış olanların yazıları siliniyor. Sizin forum içi kullanım hatalarınızla mı uğraşalım (tekrar edilen ve uyarılan konularda) yoksa gerçek sorunlarınıza bakıp, soruları mı yanıtlayalım? Bizim bu gereksiz meselelere harcadığımız her an, bir başka üyenin gerçek ihtiyacından kısılır. Yani kendi kendinize yapıyorsunuz ne yapıyorsanız. İmla kuralları, forum kullanma kurallarına uymak çok mu zor? Bunları yapın ki biz de daha ciddi şeylerle ilgilenebilelim. Moderatör arkadaşlarım helak oluyor bu hatalarınızı düzenlemekten. Dikkat edelim, duyarlı olalım, teşekkürler.
GMPP Yönetimi

motherlode

Kayıtlı Üye
Peril bu konu için çok sağol ,daha demin kağıdı döndürdüm. O kadar mutluyum ki. Bunu başaramadığım için çok üzülüyordum ama şu an sevincimden ne yapacağımı bilemedim, çok sağol. :)

akifcann

Kayıtlı Üye
Tam olarak başaramadım. Aslında deneme sürecim çok kısa oldu (10-15 dk kadar) daha fazla deneyerek inşallah yapabilirim. Bu arada kağıt habire hareket ediyor (dönmüyor titriyor gibi bir şey). Bunun benden kaynaklanmadığını düşündüm, doğru mu acaba? Kafamı kağıttan 20-25 cm kadar uzakta tuttum, bilerek nefesim etkilemesin diye... Acaba etkilemiştirde mi kağıt titredi hep?
Son bir soru. Göz temasını hiç bozmadan düşünmek gerekiyor galiba ama ne düşünmek? Kağıdın döndüğünü gözümüzün önünde hayal etmek falan mı?

AJA

Elit Üye
evet ama bu herhangi bir insanın bir anda burdan okumasıyla yapacağı birşey değil.Öncelikle çok uzun zaman konsantrasyon,meditasyon vs. çalışmaları gerekiyor bunlar çok üst düzey şeyler
Ben bunu az önce denedim ve daha önce hiç tecrübem yoktu..Sadece konsantre olarak, enerjimi yoğunlaştırdım ve oldu..Mutlaka ki bazı çaIışmaIar gerektirebilir. Bu bence beyninizin gücüne, ne kadar inandığınızla alakalı daha çok...

Whısper

Kayıtlı Üye
Bu konudaki çalışmalarımı bıraktım ben ... Burada başarımı paylaşmıştım eski üyeliğimle fakat. Eski üyeliğimin şifresini hatırlamıyorum. birde, bırakmam gerektiğini düşündüm.. Ama inanın! İnanarak deneyin. Her şeyi ayarladığınızda Sakın ha sunu düşünmeyin " ya ben ne yapıyorum delirdim galiba" gibi bir düşünce olmasın. Ve ona başladığınızda kesin olacak diye inanarak başlayın, ben pes etmek üzereyken başarmıştım. Daha önceleri başıma geliyordu ancak kızdığımda ve üzüldüğümde. Kontrol etmek daha bir hoştu ama bu benim kaldıramayacağım bir güç olduğu için vazgeçtim. Şayet yüksek seviyelerde olsaydım, bunları kötü yönde kullanabilirdim. Çok çabuk öfke krizine kapılabilen bir insanım. Tek bir kelimeyle çığırdan çıkabilen biriyim. Sonunu asla düşünmeden çok fazla hata yaptım ve yapardım. O yüzden vazgeçtim -ki enerjisinden... Ama paylaşım çok güzel anlatım için Chillout ve Peril'e çok teşekkürler..

darkangels

Banlı Kullanıcı
Ben de denedim ilk seferde başaramadım, defalarca denedim ve sonunda oldu. :)

ölümsüz05

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Bunu yapmak isteyen arkadaşlar bir defalık heves içinse veya olursa olur şeklindeyse boşa zahmet etmesinler. Eğer ilginiz varsa, telekineziyle ilgili tüm bilgileri okumaya çalışın, beyninizi olaya hazırlamanız çok önemli çünkü beyin bu öğrendiklerini bilinçaltında işleyecektir. Onun sorularını karşılamak gerekir, sonrası biraz gayret. Ben kağıdı sağa veya sola döndürene kadar ,kendime inanmamıştım. Tek taraf beni, hep hava akımı mı var sorusunu aklıma getirirdi.

Bysulh

Kayıtlı Üye
Yaptımm :d videoya aldım ama gözlerim açıkken çok yavaş hareket ederken, gözleri kapatınca hızlı hareket ediyor. Gözlerim açıkken nasıl hızlı hareket ettirebilirim??