Beyin Gücü İle Cisimleri Oynatma

selene7777

Banlı Kullanıcı
Açıkçası buna sonuna kadar inanıyorum, düşünce gücüyle bir çok şeyin olabileceğine şahit oldum ama bunu yapmak için gereken azim ve istikrara sahip değilim. Kafamı boşaltamıyorum ki bir türlü.:(

forza

Banlı Kullanıcı
İğnenin ters tarafını kullanırsanız duruyor.
Ben şimdi kağıt yerine, kaşığı çeviriyorum.
Konsantrasyon şart.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
Kaşık olayı nasıl yapılıyor, bilgilendirir misin?

mecra

Kayıtlı Üye
Çok güzel yaa denedim ve inanamıyorum kendime.:hurray::hurray:

Ya bunu denedikten sonra baş ağrısı olması normal mi? Şu anda başım çok fena zonkluyor da biri cevaplarsa sevinirim. :(:(

mecra

Kayıtlı Üye
Off tesekkür ederim valla. Her denemeden sonra boyle olacaksa, yeteneği geliştiremeden.:hang:....:D:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ya bunu denedikten sonra baş ağrısı olması normal mi?Şu anda başım çok fena zonkluyor daa biri cevaplarsa sevinirim:(:(
Bazı komplikasyonlar kaçınılmazdır paranormal çalışmalarda. Lakin bunun gibi başlangıç evrelerinde tavsiyedir ki, kendinizi fazla yormayın, kendinizi sıkmayın. Odaklanın ama odaklanmak kendini sıkmak değildir. Ta ki baş ağrısız ve gergin olmayan bir odak haline girene kadar deneyin. Diğer türlü beyniniz bir süre sonra otomatik frenleme yapacaktır. Sebebi bu çalışmada bir evreden sonra ağrı oluşacak gibi bir koşullanmaya girecek olmasıdır. Bu da çalışmanızın başarı oranında düşüş sağlayacaktır.

mecra

Kayıtlı Üye
Tavsiyen için teşekkür ederim chilliout bunu denedikten sonra pc de esp testini uyguladım amacım yoktu tabi öylesin bir deneyeyim dedim ama fena odaklanmıştım:)önceden hep 3 tanesini biliyordum ne azı ne de fazlası ama bugün 5 tanesini bildim bir alaka olabilir mi yoksa tesadüf mü?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tavsiyen için teşekkür ederim chilliout bunu denedikten sonra pc de esp testini uyguladım amacım yoktu tabi öylesin bir deneyeyim dedim ama fena odaklanmıştım:)önceden hep 3 tanesini biliyordum ne azı ne de fazlası ama bugün 5 tanesini bildim bir alaka olabilir mi yoksa tesadüf mü?
Bunun şimdilik tesadüf veya uygulamanın başarısı olarak nitelendirmek erken olacaktır. Çalışmalara devam :)

mecra

Kayıtlı Üye
Bugün, hatta az önce:) telekinezi için kağıt yöntemini denedim. Ne zamandır yapmıyordum, kağıdı iğnenin üstüne koydum ve çalışmalara başladım. İlk başladığımda kendimi çok tuhaf hissediyordum, yani nasıl söyleyeyim enerjik hissediyordum. Elimi yaklaştırır yaklaştırmaz, kağıt dönmeye başladı. Daha önce hiç böyle olmamıştı, tabi soğukkanlılığımı korudum :) ve elimi çekmedim tepki falan da vermedim devam ettim sadece. Kağıt hala dönüyordu o döndükçe ben daha da heyecanlandım ve elimi çektim, olayın şoku üzerine :D daha sonra biraz bekledim yine denedim ancak bu sefer yok denilecek kadar az hareket etti. chillout bana başka teknikler de yazabilir misin? Bir de bu çalışmayı gözümüzü kapatıp imajine ederek yapsak olur mu? Benim gözlerim çok ağrıyor dikkatli bakınca, imajine edip yapsam yine aynı şey olur mu?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bugün,hatta az önce:)telekinezi için kağıt yöntemini denedim ne zamandır yapmıyordum kağıdı iğnenin üstüne koydum ve çalışmalara başladım ilk başladığımda kendimi çok uhaf hissediyordum yani nasıl söyleyeyim enerjik hissediyordum elimi yaklaştırır yaklaştırmaz kağıt dönmeye başladı daha önce hiç böyle olmamıştı,tabi soğukkanlılığımı korudum:)ve elimi çekmedim tepki falan da vermedim devam ettim sadece kağıt hala dönüyordu o döndükçe ben daha da heyecanlandım ve elimi çektim olayın soku üzerine:Ddaha sonra biraz bekledim yine denedim ancak bu sefer yok denilecek kadar az hareket etti chillout bana başka teknikler de yazabilir misin ya bir de bu çalışmayı gözümüzü kapatıp imajine ederek yapsak olur mu benim gözlerim çok ağrıyor dikkatli bakınca imajine edip yapsam yine aynı şey olur mu?
İmajinasyon çok önemli bir uygulamadır. Elbette gözünüzü kapatıp da yapabilirsiniz ama önce bütün duyularınızla odaklanmayı öğrenin. Sonra görme duyusunu eksiltebilirsiniz. Zaten o da üst adımlardan biridir. Size başka teknikler de verilecek. Başarılar.

mecra

Kayıtlı Üye
O zaman çalışmalara devam,ne yapalım gülü seviyorsak dikenine de katlanacağı bir süre daha:)

logii

Kayıtlı Üye
Sabırla yapmaya devam edersen başarıcağından eminim. ;)

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
Çokkkkk kolayyy ya bu. Ben inanın istediğim zaman sağa, istediğim zaman sola çeviriyorum, hatta durdurmak istediğim zaman durdurduruyorum. Süperr bir duyguu....

1BL1S666

Kayıtlı Üye
İğnenin üstünde durmuyor bu , mesela iğnenin ters tarafını silgiye batırdım sivri tarafını az bişey kağıdın ucuna soksam olmaz mı? :S

logii

Kayıtlı Üye
Kağıdı hafif rahat bırak dönmesi için..

logaritma

Kayıtlı Üye
Kağıdın bu kadar çabuk etkilenmesinde, iğnenın bir etkisi var mı bunu merak ettim? Kürdanla yapsak bu kadar çabuk dönderebilir miyiz acaba kağıdı?

eclipse

Kayıtlı Üye
Gerçekten süper bir şey. Daha önce parayı bükmeyi deniyordum fakat sadece bir ucunu kaldıra biliyordum ama bunu deneyince daha kolay oldu, ilk denemede başardım. :)
Paylaşım için teşekkürler. :)

beatrice

Kayıtlı Üye
Psi ball 'ı telekinezi ile özdeştirebiliriz belki ama bu ufak deney telekinezi değildir kesinlikle. Ben bu deneyi küçükken yapardım, tamamen enerjiyle alakalıdır. Bu konuyu okumadan önce bir kaç gündür tekrar aklıma geldi ve bir kaç arkadaşımla denedik, eski günleri hatırlayarak. Telekinezi anlamını yanlış kullanmamak lazım çünkü insanlar telekinezi yaptığını düşünüp, gerçekte telekinezi olan yeteneklerini köreltebilirler. Bu sadece ufak bir deneydir, enerjinin kullanımı ve kontrolü için başlangıç çalışmasıdır. Her insanın enerji noktaları vardır dolayısıyla enerjileri de vardır ve bunu hissetmenin, görmenin en basit yoludur ki aklınızda bulunmaması gerekenler başlığı da biraz abartıya kaçmıştır. Çünkü bu deney sonrası mutlaka herkes başarıya ulaşır ve sevinir ve bunun paylaşılmak istenmesi gayet doğaldır. Böylelikle insanlar daha istekli olup, yoğunluk derecelerini arttırabilirler. Bir de ekleme yapmak istiyorum; kağıt avucunuz içinde dönmeyi bırakırsa, bozmadan parmaklarınızla devam edebilirsiniz. Örn: işaret parmaklarınızla karşılıklı iki köşeye yaklaştırdığınız zaman, enerji akımınız devam edebilir. Enerjinizi biriktirmek için de iki elinizi birbirine karşılıklı tutarak ya da iki gözün arasında, burun kemiğinizin en üst noktasında bulunan enerji noktanızla bir üçgen oluşturacak şekild,e ellerinizi bir araya getirerek yapabilirsiniz.