Banyoda Bulduğum Gizemli Ayna

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Friedrich William

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler, yeni evime taşındığımdan beri sürekli garip rüyalar, sürekli talihsiz olaylar görmekte ve yaşamaktayım. Bazen bir filmin içinde olduğumu bazense delirdiğimi ancak bunun artık herkesin başına geldiğini düşünmeye başlamıştım. Evde iki tane banyo var, sadece yüzümü yıkamak ve dişlerimi fırçalamak için girdiğim banyoda bu sabah kenarları yanmış üstü tozlanmış ya da puslanmış bir ayna buldum, ekte fotoğrafını eklemeye çalıştım umarım başarılı olmuşumdur. Kendim hakkımda söyleyeceklerim önemli diye düşünüyorum; psikoloji bölümü okuyorum, yalnızlıktan fazlasıyla zevk alan birisiyim, kendimi övmek için söylemiyorum sadece varlıkların insanlara ilgi duyabileceği ile ilgili bir şey duyduğum için söyleyeceğim ilgi çekiciyim diyebilirim. Son zamanlarda artık hiçbir şeyden zevk almamaya başladım, acaba bununla ilgisi olabilir mi? Felsefeyle ve dinlerle fazlasıyla ilgiliyim ancak hiçbirine ilgi gösterip tek birini kabul edemiyorum hepsi mantıklı ve makul geliyor. Fotoğraftaki ayna ne olabilir, rastlantı mıdır, büyü müdür, eğer öyleyse eski bir dostun söylediği gibi sirkeli suya basıp denize mi atmalıyım, yorumlarınızı bekliyorum?

YasakPerim

Kayıtlı Üye
Benim daha çok aynanın arkasındaki resim dikkatimi çekti. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaki Hz.Meryemin kucağındaki bebek İsa. Fakat eski bir ayna bulmanızda garip bir durum yok. Aynayla alakalı garip bir durum yaşarsanız o zaman anlatın. Ama siz başka olaylarda oldu be eve taşındığımızdan beri yazmışsınız iyice anlatmayınca şimdi bir aynaya göre kim ne yorum yazsın.

Wabi Sabi

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisi
Arkadaki Hz.Meryemin kucağındaki bebek İsa. Fakat eski bir ayna bulmanızda garip bir durum yok. Aynayla alakalı garip bir durum yaşarsanız o zaman anlatın. Ama siz başka olaylarda oldu be eve taşındığımızdan beri yazmışsınız iyice anlatmayınca şimdi bir aynaya göre kim ne yorum yazsın.
Çok doğru eski bir ayna bulmak çok doğal...evin eski sahiplerinin belki tarihi eşyaları vardır yada evi ilk yapan kişi onu oraya koymuştur o da hiç değişmemiştir .bu tarz şeyler garip olmaz bence....

Friedrich William

Kayıtlı Üye
Ben sadece büyü olabileceğini düşünmüştüm, ayna büyüsü diye bir şeyler duydum mümkün müdür?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
O ayna allıklarda bulunan aynalardan alt kısmı kopmuş bakın orda bağlantı yeri duruyor. Yani sandığınız gibi çok çok eski bir ayna olmayabilir. Birde siz olsanız bir aynayı nereye koyarsınız ben kesinlikle banyoya koyarım küçük aynayı tutup büyük ayna zaten duvarda saçıma başıma bakmak için. Yok illa bu aynadan işkillendim diyorsanız origanum, yule, urum bunlardan birine danışın ama bence o ayna gayet normal.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler, yeni evime taşındığımdan beri sürekli garip rüyalar, sürekli talihsiz olaylar görmekte ve yaşamaktayım. Bazen bir filmin içinde olduğumu bazense delirdiğimi ancak bunun artık herkesin başına geldiğini düşünmeye başlamıştım. Evde iki tane banyo var, sadece yüzümü yıkamak ve dişlerimi fırçalamak için girdiğim banyoda bu sabah kenarları yanmış üstü tozlanmış ya da puslanmış bir ayna buldum, ekte fotoğrafını eklemeye çalıştım umarım başarılı olmuşumdur. Kendim hakkımda söyleyeceklerim önemli diye düşünüyorum; psikoloji bölümü okuyorum, yalnızlıktan fazlasıyla zevk alan birisiyim, kendimi övmek için söylemiyorum sadece varlıkların insanlara ilgi duyabileceği ile ilgili bir şey duyduğum için söyleyeceğim ilgi çekiciyim diyebilirim. Son zamanlarda artık hiçbir şeyden zevk almamaya başladım, acaba bununla ilgisi olabilir mi? Felsefeyle ve dinlerle fazlasıyla ilgiliyim ancak hiçbirine ilgi gösterip tek birini kabul edemiyorum hepsi mantıklı ve makul geliyor. Fotoğraftaki ayna ne olabilir, rastlantı mıdır, büyü müdür, eğer öyleyse eski bir dostun söylediği gibi sirkeli suya basıp denize mi atmalıyım, yorumlarınızı bekliyorum?
Aynayı bilemem ama kötü ruyalar ve olumsuz olayların ev ile bağlantısı olabilir.Nihayetinde mekânların enerjisi vardır.Oturduğunuz ev çok mu eski?Kaç yıllık olduğunu biliyormusunuz?

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
eve enerjı temızlıgı uygula bence :Angel_anim: bıde ayna konusuna gelıcek olursak bedavaya ayna bulmussun ne guzel ıste kullan :party:

bilgengen

Banlı Kullanıcı
bencede ayna evin eski sahiplerinden birine aittir. Bana da ara ara öyle şeyler oluyor sebebsiz sıkılmalar değişik rüyalar ben bunu bastırdığım bir sıkıntının bir şekilde bilinçaltımdan hayatıma yansıması olarak yorumluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
1
Görüntüleme
250
Cevaplar
23
Görüntüleme
1K
Ü
Cevaplar
12