Aynı anda farklı yerlerde gözüküyorum.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Işık şehrini hatırlayamadım ben sananda ya gitmiştim haraptı heryer yıkılmıştı sonra şehrin sağlam yerlerini gezmiştim.

Sirius MaveRa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar birden çok arkadasım aynı şeyleri söylediği için artık şüphelenmeye basladım bu bir teorimidir panaromal olaymıdır zikirlerin etkisimidir. bir kaç örnek vereyim.
A.b arkadasım beni biryerde gördüğünü söyledi (daha önce hiç gitmediğim bir yer) arkadandan bagırdım 3 kez neden bakmadın dedi yanı herkes duyacak şekilde bagırma sonra beni arayım bunları söyledi bende yok öyle birsey ben evde oturuyorum dedim gerçekdende evde oturuyordum inanmadı.
sonra farklı bir arkadasımda bugun seni x yerde gördüm niye selam vermedin bana gibisinden seyler söyledi bende o gün oraya hiç gitmedim karsılasmıs olmamızın imkanı yok dedim oda sözlerime inanamadı. Ayrıca bir kezde annem aynı seyleri söylemişti aksamına arayım beni x yerinde gördüğünü ne yaptıgımı sordu bende oraya gitmedim ogun baska yerdeydim demiştim. Görüşleriniz neler.
Çektiğiniz zikirler nedir acaba?

İbisu

Kayıtlı Üye
ne diyebilirim ki elde bir kanıt yok @yay ama bana hala abes geliyor şu uzaylıların insanları kaldırıp kaldırıp indirmeleri insanları yönetmeleri saçma geliyor dünyayı yönetiyorlar deseniz neyse de insanları yönetiyor deyince bilim kurgu hikayesine benziyor insanları varlıklarla büyülerle etkileyebilirler ama bahsedilen şekilde bir yönetme abes geliyor

berksurucu

Banlı Kullanıcı
ne diyebilirim ki elde bir kanıt yok @yay ama bana hala abes geliyor şu uzaylıların insanları kaldırıp kaldırıp indirmeleri insanları yönetmeleri saçma geliyor dünyayı yönetiyorlar deseniz neyse de insanları yönetiyor deyince bilim kurgu hikayesine benziyor insanları varlıklarla büyülerle etkileyebilirler ama bahsedilen şekilde bir yönetme abes geliyor

Kelebek etkisi diye bişey var. Belki de ufak değişimler makro düzeyde sebep sonuçlara sebep oluyordur.

Dünyanın oluşumundan beri 150 milyar canlı tür oluştu. Bunlardan yanlızca bir primat türü bilinçli farkındalık sağlayacak düzeye geldi.

Belki de sürekli bizi upgrade ediyorlardır ?

Ü

Üye silindi 56746

bence hepimiz uzaylıyız :rolleyes:

Ü

Üye silindi 58480

Dandik gezegenin sidik yarıştıranları, yukarıdan bakıp gülen çoktur halimize

Küçükken yazlığımıza her gittiğimizde, hafif eğimli olan bahçemizde güneşin batısını izlerdim. Pentegram gibi yatardım çimlerin üstüne. Bir süre sonra güneş batar ve yıldızlar çıkardı. Sanki ben küçükken daha fazla ve daha parlaklardı. Neyse çok uzattım :geek: :

Derdim ki ``kesin bizden daha akıllı varlıklar, bize bakıp bakıp gülüyorlar o yıldızlardan.``

Sonra daldıkça dalardım o fikre ve sonrasında da korktukça korkardım da.

Sanki ben onların varlığını farkedince dikkatlerini çekecekmişin ve gelip beni kaçıracaklarmış gibi bir his olurdu. :D Yani bi ben akıllıyım ya hemen sözüm geri sözüm deri derdim. Hani beni farkettilerse onları atlatayım diye :p

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Hani beni farkettilerse onları atlatayım diye :p
Beni de kapı yaptılar, vizeyi basıp öbür tarafa geçiriyorum geleni, arada belgeleri eksik olanlar kafa tutup " ama o geçti banane banane" diyor ama Özal ın memuru gibi" bugün git yarın gel" demeye başladım ?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Küçükken yazlığımıza her gittiğimizde, hafif eğimli olan bahçemizde güneşin batısını izlerdim. Pentegram gibi yatardım çimlerin üstüne. Bir süre sonra güneş batar ve yıldızlar çıkardı. Sanki ben küçükken daha fazla ve daha parlaklardı. Neyse çok uzattım :geek: :

Derdim ki ``kesin bizden daha akıllı varlıklar, bize bakıp bakıp gülüyorlar o yıldızlardan.``

Sonra daldıkça dalardım o fikre ve sonrasında da korktukça korkardım da.

Sanki ben onların varlığını farkedince dikkatlerini çekecekmişin ve gelip beni kaçıracaklarmış gibi bir his olurdu. :D Yani bi ben akıllıyım ya hemen sözüm geri sözüm deri derdim. Hani beni farkettilerse onları atlatayım diye :p
Ben de 19 yasinda anittepede kosu pistinde saat 2030 sularinsa yatarken cok yakin irtifadan ufo gecti yanimdakiler gormedi nasil goremediklerini anlamamistim.

jensına

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bu zikir işine girmeden önce demişlerdi zikir bilenmeyen kapı ve şifreleri açar dünyaya bakış acın değişir. Yanlış anlaşılmasın ben binlerce günde zikir çeken biri değildir birkaç kez haric ortalama 50-100 civarı hep iyi niyet üzerine örnek besmele gibi çekilirdir. Çok şükür ne içtimiz ne sigaramız var bir çok tecrube deneyimim oldu pişmanmıyım kesinlikle asla bilinmeyen birşeyleri keşfetmek gibisi varmıdır. En büyük isteklerimden biride dünya dısı yaşam forumları ile tanışmak örnek ufo lar gibi. Bunun için elbette boş durmuyorum.

İbisu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bu zikir işine girmeden önce demişlerdi zikir bilenmeyen kapı ve şifreleri açar dünyaya bakış acın değişir. Yanlış anlaşılmasın ben binlerce günde zikir çeken biri değildir birkaç kez haric ortalama 50-100 civarı hep iyi niyet üzerine örnek besmele gibi çekilirdir. Çok şükür ne içtimiz ne sigaramız var bir çok tecrube deneyimim oldu pişmanmıyım kesinlikle asla bilinmeyen birşeyleri keşfetmek gibisi varmıdır. En büyük isteklerimden biride dünya dısı yaşam forumları ile tanışmak örnek ufo lar gibi. Bunun için elbette boş durmuyorum.
@dennise benim de sıkıntım burada işte işime yaramayacak şeyi niye öğreneyim diyorum niye uzayı araştırayım bu kadar bilime dalayım diyorum help

Darkon

Kayıtlı Üye

Kendinize telsiz aldınız mı?. Merak ettim.

Ü

Üye silindi 58480

@dennise benim de sıkıntım burada işte işime yaramayacak şeyi niye öğreneyim diyorum niye uzayı araştırayım bu kadar bilime dalayım diyorum help

@İbisu

İşin asli öğrenmeye tevhitten başlanır.

Ana etken unsur haricindeki herşeyin değişken ve zeminden oynayan, sadece vesile faktörler olarak ana etken unsura hizmet ettiğini öğrenebilen insan artık ister istemez uzayı ve kozmosu öğrenmeye de başlar.

Çünkü ölüm ötesi ve yaşam öncesi hakkındaki ayetlerin perspektiğinden bakabilmeye başlar. Buna da pineal bezinin gizli yeteneği fırsat verir.

Herset tevhitte saklı. Beyin ezber bilgi için değil, kozmik şuurdan data transfer edecek şekilde nasıl eğitilir ? İşte dinler ve ezoterik öğretiler bunu öğretir.

Dinler ara işaretler(ayetler) vererek senin boşlukları kendi deneyiminle doldurmanı sağlar.

Beyin, tevhit ile işletilebilirse İmparatorluk haline gelir ve her genel geçer bilgiyi yaratıcının sanatından bilir.

Bu reflex onun uzaya açılış vizesi olur.

Nasıl ki sex düşününce cinsel çakran çalışmaya hazır hale gelirse, beynini de düzgün terbiye edersen bir arı sesinden bile evren ile ilestisim kurabilecek kadar tinselleşebilirsin ve radyo frekansı ile bilgi çekmeye başlarsın.

Tesla bunu başardı. Uzaylılarla iletişimi tamamen tinseldi. Ama toplumda bunun karşılığı olmadığı için saklamak zorunda kaldı.