Aynı anda farklı yerlerde gözüküyorum.

jensına

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar birden çok arkadasım aynı şeyleri söylediği için artık şüphelenmeye basladım bu bir teorimidir panaromal olaymıdır zikirlerin etkisimidir. bir kaç örnek vereyim.
A.b arkadasım beni biryerde gördüğünü söyledi (daha önce hiç gitmediğim bir yer) arkadandan bagırdım 3 kez neden bakmadın dedi yanı herkes duyacak şekilde bagırma sonra beni arayım bunları söyledi bende yok öyle birsey ben evde oturuyorum dedim gerçekdende evde oturuyordum inanmadı.
sonra farklı bir arkadasımda bugun seni x yerde gördüm niye selam vermedin bana gibisinden seyler söyledi bende o gün oraya hiç gitmedim karsılasmıs olmamızın imkanı yok dedim oda sözlerime inanamadı. Ayrıca bir kezde annem aynı seyleri söylemişti aksamına arayım beni x yerinde gördüğünü ne yaptıgımı sordu bende oraya gitmedim ogun baska yerdeydim demiştim. Görüşleriniz neler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bahsettiğiniz yerler aynı şehirde mi, size çok benzeyen birisi de olabilir ama alakasız yerlerse farklı bir durum söz konusu olabilir.

Darkon

Kayıtlı Üye
Bu konuyu görürse @Düşmüş Kartal size yardımcı olacaktır. Bu mesajı bunun için bırakıyorum. Benim bir fikrim yok kusura bakmayın. Siz uzaylılarla iletişim kurmaya çalışan kişiydiniz yanlış hatırlamıyorsam. Belki yanıt bulursunuz.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bunlar benimde başıma çok geldi ne kadar yok öyle değil desemde kaç kişi gördük seslendik, bakmadın dediler. Bu tayyı mekan değil, amaçları ne bilmiyorum belki hatadır yani simülasyon hatası, bazısı da kamuflaj. Bazen günlerim kaybolur mesela bugün pazar diyelim hazırlanıp öğlen bir yere gideceğim, hazırlandım tam evden çıkarken evdekiler nereye diye sordular ee gidecektim ya dedim geçen hafta gittin ya oraya dediler. Nasıl yani, bugün günlerden ne diyelim çarşamba. Ben gideceğim yere gitmedim aradaki günleri yaşamadım peki ben nerdeydim benim yerime hayatıma kim devam etti.? Bunların cevabını sonra öğrendim astrale çekip alıkonduğum zaman yerime benzerimi bırakıyorlarmış ben yukardaki işlerimi bitirince aldıkları tarih ve saatte geri iade ediyorlar, hafızayı da temizliyorlar, bu da saçma madem benim yerime biri hayatımı yaşadı onun kaldığı yerden devam edeyim değil mi, öyle değil işte beni aldıkları saat ve güne bırakıyorlar diğer şahsı siliyorlar sonuçta sanki herşey yolunda gibi oluyor ama işte biri tutupta seni şurda gördüm yüzüme bakmadın, seslendim umrun olmadı diyenler çoğalınca yaptıkları şey ortaya çıkıyor. Bence kopyalar o sürede evde oturup dışarı çıkmasa iyi olur. ? Yukardakiler de bizler gibi hata yapıyorlar, eksiklikleri var çok ta zeki değiller ama üstün yönleri de var.

KronoM

Kayıtlı Üye
Yüzünü tam olarak gördü mü ?

Eğer Seni gördülerse, böyle bi konu açılmıştı önceden birisi daha yaşamıştı böyle bişeyi forumda.
Sende o dönemler bayılma trans halsizlik gibi bişey oldu mu veya zikirleri çekince enerjik mi oluyorsun ?

KronoM

Kayıtlı Üye
Bunlar benimde başıma çok geldi ne kadar yok öyle değil desemde kaç kişi gördük seslendik, bakmadın dediler. Bu tayyı mekan değil, amaçları ne bilmiyorum belki hatadır yani simülasyon hatası, bazısı da kamuflaj. Bazen günlerim kaybolur mesela bugün pazar diyelim hazırlanıp öğlen bir yere gideceğim, hazırlandım tam evden çıkarken evdekiler nereye diye sordular ee gidecektim ya dedim geçen hafta gittin ya oraya dediler. Nasıl yani, bugün günlerden ne diyelim çarşamba. Ben gideceğim yere gitmedim aradaki günleri yaşamadım peki ben nerdeydim benim yerime hayatıma kim devam etti.? Bunların cevabını sonra öğrendim astrale çekip alıkonduğum zaman yerime benzerimi bırakıyorlarmış ben yukardaki işlerimi bitirince aldıkları tarih ve saatte geri iade ediyorlar, hafızayı da temizliyorlar, bu da saçma madem benim yerime biri hayatımı yaşadı onun kaldığı yerden devam edeyim değil mi, öyle değil işte beni aldıkları saat ve güne bırakıyorlar diğer şahsı siliyorlar sonuçta sanki herşey yolunda gibi oluyor ama işte biri tutupta seni şurda gördüm yüzüme bakmadın, seslendim umrun olmadı diyenler çoğalınca yaptıkları şey ortaya çıkıyor. Bence kopyalar o sürede evde oturup dışarı çıkmasa iyi olur. ? Yukardakiler de bizler gibi hata yapıyorlar, eksiklikleri var çok ta zeki değiller ama üstün yönleri de var.

Astralde alı konmayı biraz açabilir misin dostum ?
Astral tehlikeli mi yani ? Geçmiş olsun sorununuzu çözmeye çalıştınız mı ?

Ü

Üye silindi 56746

:eek::eek::eek: İbisu yu çağırayım mı düşmüş kartal :D o birazdan burada olur gerçi

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsunluk bir sorun yok.
Yukarıdakiler sizin izniniz dışında sizi yukarıya çekip alıkoyuyorlar. Oradaki işin bitince geri iade ediyorlar çoğunda hafıza siliniyor bazısında zamanlama hatası oluyor. Örneklersem bir keresinde kızım ufak kucağımda oturuyor elimde kahve fincanı var film izliyordum. Aniden hareket başladı ben gene uçuşa geçiyorum dememe kalmadı sanki bir asansör beni hışımla yukarı çekti etraf karardı yıldızları gördüm hooop aynı hızla aşağı indim. Elindeki fincan sarsılmamıştı film bir önceki kareden devam ediyordu. O zamanlar niye çıktım niye indim anlamıyordum ama sonra öğrendim aslında diyelim yukarda bir ay kaldım ama hafıza silinip alındığın ana bırakıldığın için ne olduğunu bilmiyorsun bazende sen alıp yerine başka sen koyuyorlar.

Darkon

Kayıtlı Üye

Şu an aklıma sitede 2016 yılında açtığım ilk "Zamana Ne Oluyor?" konusu geldi. Oraya şimdi baktım da kendi kendime "Ben kafayı mı yedim?" diye sormuşum. :LOL:

Konu sahibinin herhalde başına gelenleri tahmin bile edemem ama böyle olaylar olduğuna inanmıyor da değilim :). Keşke pat diye çözüm bulabilsek.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Çözüm kabullenmek, çünkü dışardan müdahale var senin elinde olan birşey değil. Anlayıp kabullendin mi sorun yok, yetersizlikleri onların kabahati

KronoM

Kayıtlı Üye
Çözüm kabullenmek, çünkü dışardan müdahale var senin elinde olan birşey değil. Anlayıp kabullendin mi sorun yok, yetersizlikleri onların kabahati

Astral boyutta güç sahibi olan bir insandan yardım alınamaz mı ki ? Vardır bence öyle Kişiler. Murat yalman diye birisi var youtubede, astral katlarda bi varlık büyü yapıcakmış 4 tarafını çevrelemiş falan kurtulmuş. Kurtulma tekniği falanda anlatıyordu

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@jensına
Zikir çekmeyi bırakırsanız hayrınıza olur.
Manevi boyutta hadsiz çekilen zikrin ruhsal dengenizi bozması sonucu görünmeyen varlıkları üzerinize çekmişsiniz.
Şakanın yeri mi bilmiyorum ama siz zikir çekmemişsiniz görünmeyen varlıkları çekmişsiniz, dersek sanki rast söylemiş oluruz.
Merakınız ve bilinçaltınızın desteğiyle de Alice Harikalar Diyarında'sınız.

İlk başlarda ufak ufak anormallikler mutlaka olmuştur ama siz kulak ardı etmişsiniz. Şimdi ise işler çığırından çıkmış.

Şu an hala merakla karışık endişe hakim. Hala vazgeçmeye niyetiniz yok gibi.

Size ne denir bilemiyorum.
"Minareyi çalan kılıfını hazırlar."

KronoM

Kayıtlı Üye
@jensına
Zikir çekmeyi bırakırsanız hayrınıza olur.
Manevi boyutta hadsiz çekilen zikrin ruhsal dengenizi bozması sonucu görünmeyen varlıkları üzerinize çekmişsiniz.
Şakanın yeri mi bilmiyorum ama siz zikir çekmemişsiniz görünmeyen varlıkları çekmişsiniz, dersek sanki rast söylemiş oluruz.
Merakınız ve bilinçaltınızın desteğiyle de Alice Harikalar Diyarında'sınız.

İlk başlarda ufak ufak anormallikler mutlaka olmuştur ama siz kulak ardı etmişsiniz. Şimdi ise işler çığırından çıkmış.

Şu an hala merakla karışık endişe hakim. Hala vazgeçmeye niyetiniz yok gibi.

Size ne denir bilemiyorum.
"Minareyi çalan kılıfını hazırlar."

Ben ya fettah çekiyordum. Sayı tutmadan 2-3 gün çektim. Bi istediğim olmuştu ama sonrasında çok enerjisizlik üstünde baskı falan oluyo zikirler ağır bilinçsizce çekilince iyi olmuyo.

KronoM

Kayıtlı Üye
Herkesin alıkonma nedeni farklı, isteyen çare arayabilir. Benim durumum farklı.

Hocam sen bi dünya anlatıyordun yalnız değildik falan diyordun ışık şehri mi ne 4-5 ay önce açmıştınız Nisan gibi. Büssürü döktürmüştün bende biraz okumuştum o kısımdan. O ülkeyi anlatmıştın okuduğum gece rüya görmüştüm 4 ay önce. Orda açık tenliydilet ve çok hızlıydılar kızla tanışmıştım bana bu alem tehlikeli ne yapıyorsun burda falan dedi ve oraları gezdirmişti, hırsız da vardı rüyamda.

Tesadüfe bakın ki başka bi arkadaşta görmüş o şehri açık tenli insanları hırsız varmış falan dedi ondan şüphelenmişler dedi.

O dediğiniz şehri mi gördük sizce ?