Aynı anda farklı yerlerde gözüküyorum.

Devilsadness

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar birden çok arkadasım aynı şeyleri söylediği için artık şüphelenmeye basladım bu bir teorimidir panaromal olaymıdır zikirlerin etkisimidir. bir kaç örnek vereyim.
A.b arkadasım beni biryerde gördüğünü söyledi (daha önce hiç gitmediğim bir yer) arkadandan bagırdım 3 kez neden bakmadın dedi yanı herkes duyacak şekilde bagırma sonra beni arayım bunları söyledi bende yok öyle birsey ben evde oturuyorum dedim gerçekdende evde oturuyordum inanmadı.
sonra farklı bir arkadasımda bugun seni x yerde gördüm niye selam vermedin bana gibisinden seyler söyledi bende o gün oraya hiç gitmedim karsılasmıs olmamızın imkanı yok dedim oda sözlerime inanamadı. Ayrıca bir kezde annem aynı seyleri söylemişti aksamına arayım beni x yerinde gördüğünü ne yaptıgımı sordu bende oraya gitmedim ogun baska yerdeydim demiştim. Görüşleriniz neler.
Belki bir klonsundur ve seni yaratanlar test amaçlı bir aileye vermiştir.Orphan Black dizisinde görmüştüm bunu izle bence :)

cathrine

Kayıtlı Üye
Dejavu,astral seyahat,paralel evrenler ,paralel benlikleri biliyordum da sizin sorunuza(farklı yerlerde görülmek)bilim-kurgu filmleri dışında bir yerde rastlamamıştım..@Düşmüş Kartal anlatınca algılamaya başladım:) Belki sizde sorun yoktur da sizi gördüğünü zanneden insanların boyutunda bir değişiklik vardır...Bazen ben de bir anlık yolda birini gördüğümü zannedip sonra da yanlış gördüğümü anlıyorum;bir de bunu aynı gün ortak tanıdığımız da yaşıyorsa bir insan iki kez görülebilmiş oluyor böylece...Kollektif telepati mi desem ortak zan mı?Ortak bilinçaltının aynı zamanda birbirine sinyal göndermesi diyebiliriz...Yani arkadaşının seni gördüğünü sanması annene de aynı gün ya da ertesi günü aynı şeyi yaşatmış olabilir...Zincirleme telepati ya da ortak duru görü diyebilir miyiz?Benimki sadece tahmin,kendimce bir yorum getirdim,bu konuda pek bir bilgim yok...