Ayna karşısında astral seyahat [Resimli Anlatım]

makine22

Banlı Kullanıcı
Bu en iyi ve en çok bilinen taktiklerden birisidir fakat forumda
paylaşılmadığı için bu taktiği size sunuyorum.

Bahsedilen teknik Astral seyahati deneyip de sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!
Bu Tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç

MALZEMELER

1 ADET MUM
BİR ADET BOY AYNASI
BİR ADET SANDALYE
BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON

Ekli dosyayı görüntüle 5392

Karton 4x4 ölçülerinde daire şeklinde kesilecek.

Karton alın kısmına resimdeki gibi yapıştırılmalıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 5393

Şimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SURE BAKMA
Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.
Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.
Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin dışına projektör olmuş olarak bulacaksınız.

Bir süre baktıktan sonra etraf kararacaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndüğümü derseniz!!

Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki Karton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlayacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir.)

Ekli dosyayı görüntüle 5394

Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlayacaksınız.

"Alıntı"

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Şimdi bunu okuyan çok insan vardır ve bilgisi olan insan da çoktur. Alıntı yapmışsın diye soruyorum ve bilgili insanlar yardımcı olsunlar... Bu aynaların sırrı çok gizemlidir diye biliyorum ve "aynaya çok bakma çarpılırsın, aynada fazla durma" vb. büyüklerimiz çoğu kez dile getirirler. Bir kaç yerden de edindiğim bilgilerle CİN lerin aynalarla bağlantısı kuvvetli olduğundan kolayca zihnimize girebilir veya bize görünebilirler/zarar verebilirler. "DABBE: DÜNYAYI BİR ÖRÜMCEK AĞ GİBİ SARACAK HER EVE GİRECEK" Filmde de İNTERNET olduğu söyleniyor ve büyük oranla onaylıyorum. Sizce çarpılma olasılığımız yüksek değil mi? ya da Bu alıntının orjinalini yazan bir CİN olabilir mi? :)))

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Şimdi bunu okuyan çok insan vardır ve bilgisi olan insan da çoktur. Alıntı yapmışsın diye soruyorum ve bilgili insanlar yardımcı olsunlar... Bu aynaların sırrı çok gizemlidir diye biliyorum ve "aynaya çok bakma çarpılırsın, aynada fazla durma" vb. büyüklerimiz çoğu kez dile getirirler. Bir kaç yerden de edindiğim bilgilerle CİN lerin aynalarla bağlantısı kuvvetli olduğundan kolayca zihnimize girebilir veya bize görünebilirler/zarar verebilirler. "DABBE: DÜNYAYI BİR ÖRÜMCEK AĞ GİBİ SARACAK HER EVE GİRECEK" Filmde de İNTERNET olduğu söyleniyor ve büyük oranla onaylıyorum. Sizce çarpılma olasılığımız yüksek değil mi? ya da Bu alıntının orjinalini yazan bir CİN olabilir mi? :)))

Lütfen herşeyi cinlere bağlamayın.Aynayla astral seyahatde yapılabilir meditasyonda.Şunu üstüne basa basa söylüyorum cinler kendisinden korkmayan insana bir şey yapamaz.Üstelik onlarla bağlantı kurmak için ilk adımı senin atman gerekir.Sen adım atmazsan onlar sana adım atamaz merak etme.Eğerki aynaya bakınca aklına böyle şeyler geliyorsa kesinlikle bu yöntemi deneme.O zaman dediğim gibi adım atmış olursun.Saygı ve sevgilerle...

Jackson

Kayıtlı Üye
Daha öncede farklı sitelerde okumuştum gerçekten güzel bi yöntem deneyenler olumlu sonuç almıştı bende tavsiye ederim...

matiaz96

Kayıtlı Üye
ilginç :) paylaşım için teşekkürler