astral seyehat inisiyasyonu 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
URUMHAMATAHAYİL acaba son gün insiyeya katılıcak olanların isimlerini yazabilirmisin ben bi enerji inisiyasyonuna katılmıştım ama mesaj atmakta çok geç kaldığım için hazırlıklarım boşa gitti o yüzden boşyere hazırlık yapmasın kimse teşekkürler şimdiden

origanum

Yönetici
URUMHAMATAHAYİL acaba son gün insiyeya katılıcak olanların isimlerini yazabilirmisin ben bi enerji inisiyasyonuna katılmıştım ama mesaj atmakta çok geç kaldığım için hazırlıklarım boşa gitti o yüzden boşyere hazırlık yapmasın kimse teşekkürler şimdiden

İnisiyeye adını yazdıran herkes katılacaktır. Bir ayırım yoktur. O dediğiniz eski inisiyenin çalışma kuralı farklıydı ve herkes katılamıyordu. Bunda öyle bir durum söz konusu değil. Katılıp katılmayacağıızı siz belirliyor adınızı yazdırıyor ve ön hazırlıkları yapıyorsunuz. Eğer hazırlığı tamamlayamıyorsanız da tamamlayamadığım için adımın çalışmadan silinmesini istiyorum katılmayacağım diye bilgilendirici bir mesaj atıyorsunuz. Sonuçta katılacakların isimleri duyurulmayacak burada. Adınızı yazdırıp hazırlıklarınızı da eksiksiz yerine getirdiyseniz tamamdır.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
meşgul edip çok soru sorduğum için özür dilerim ama bir sorum daha var benim kuzenimde meditasyon yapıp astral seyahatle ilgileniyor ama bu siteye üye deyil acaba ismini yazdırmadığı halde tüm hazırlııkları tam olarak gününde ve saatinda hazır olsa onunda ruhu kanala çekilirmi ismini yollamadığı halde

origanum

Yönetici
meşgul edip çok soru sorduğum için özür dilerim ama bir sorum daha var benim kuzenimde meditasyon yapıp astral seyahatle ilgileniyor ama bu siteye üye deyil acaba ismini yazdırmadığı halde tüm hazırlııkları tam olarak gününde ve saatinda hazır olsa onunda ruhu kanala çekilirmi ismini yollamadığı halde

İsmini yazdıranları urum çekmeye çalışıyor, adını bilmediği ve katılmak istediğini de söylememiş birini nasıl gidip de çeksin. Ayrıca üye olmayanların bu çalışmaya katılmasını istemiyoruz, üyelik ücretli falan da değil, 1-2 dakikasını ayırıp üye olabilir ve adını yazdırabilir hala. Sonuçta belirli bir mesaj sayısına sahip olan diye bir sınırlama da getirmiyoruz. Tüm üyelerimize açık.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
hadi bakalım büyük gün yarın başarılı olmak için tüm beynimle çalışıcam umarım başarıyı yakalarım

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ruhu çekme nasıl yapılıyor ?böyle grub değilde ben arkadaşımın ruhunu çekebilirmiym 1 hafta boyunca meditasyon yapılması şartmı ? BU 23:00 da herkes yatacak ama herkesin titreşimleri yakalaması aynı andamı olacak yani bazıları 1 2 dk geç kalacak bu aradaki dakika farkını Sn.Urum nasıl yakalıyor ?

tes1907

Kayıtlı Üye
İlk inisiyeniz galiba. Evet sadece bekleyeceksiniz, içinizden geçecek olan enerjinin keyfini sürün. Heyecanlanmanız çıkışı engeller sadece ama enerjiyi hissedebilir, vizyon görebilir, başka deneyimler yaşayabilirsiniz. Geçmişteki inisiyeleri ve deneyimler başlıklarındaki üyelerimizin yapmış oldukları yorumları okuyun. Kafanızdaki tüm sorular gidecektir.

evet ilk çalışmam :) teşekkür ederim yardımın için

origanum

Yönetici
Ruhu çekme nasıl yapılıyor ?böyle grub değilde ben arkadaşımın ruhunu çekebilirmiym 1 hafta boyunca meditasyon yapılması şartmı ? BU 23:00 da herkes yatacak ama herkesin titreşimleri yakalaması aynı andamı olacak yani bazıları 1 2 dk geç kalacak bu aradaki dakika farkını Sn.Urum nasıl yakalıyor ?

Astral seyahat hakkında detaylı bilgi edinin önce. Böylece kafanızdaki birçok sorun gidecek. Sorunuza burdan cevap vermeye kalksam sayfalar sürer, bunun üstüne kitaplar yazıldı çünkü. Ruh çekme terimini de bırakın tüylerim diken diken oluyor. 1 hafta boyunca meditasyon yapmak şart olmasa neden isteyelim, üyelere garezimiz mi var? Sizin urum un seviyesine gelebilmeniz için önünüzde çooook uzun zaman var, ancak ondan sonra başkalarını çekebilirsiniz astrale. Herkes kendi başına da astrale çıkabilir, yeter ki çalışıp belirli bir seviyeye gelsin, grup çalışması şart değil, burada amaç çıkamayanlara yardımcı olmak ve tek başına savunmasız halde çıkan acemileri astralde karşılaşacağı kötü varlıklardan koruyup güvende kalmalarını sağlamak ve topluca keyifli bir gezi yapmak. Urum yöntemini burada açıklayacak değil elbet ama o dakika yakalamak gibisinden sorduğunuz sorular konu ile ilgili kitaplar okuduğunuz zaman anlamını yitirecek. Ne demişim ben diyeceksiniz kendinize.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cevabınız için teşekkürler burda sormadan önce Astral seyehat ile kitap aradır bir sürü kitapçıyı gezdim ama Antalyada Astral seyehatle ilgili kitap yok aslında sahafları gezdim vardır diye ama bulamadım eğer bulsaydım böyle bir soru sormazdım zaten. İnternettende araştırdım biraz bu inisiyelere ama bulamadım benimki bi merak dı bide o yüzden sordum.

origanum

Yönetici
Cevabınız için teşekkürler burda sormadan önce Astral seyehat ile kitap aradır bir sürü kitapçıyı gezdim ama Antalyada Astral seyehatle ilgili kitap yok aslında sahafları gezdim vardır diye ama bulamadım eğer bulsaydım böyle bir soru sormazdım zaten. İnternettende araştırdım biraz bu inisiyelere ama bulamadım benimki bi merak dı bide o yüzden sordum.

Sitemizde astral seyahat teknikleriyle ilgili bir bölüm var, orada biraz bilgi bulabilirsiniz, bir de ara sıra internetteki açıkartırma sitelerinde (ismini reklam olmasın diye vermiyorum ama anlamışsınızdır, TV de reklamlarda bile çıkıyor) bazen bu kitaplar bulunabiliyor. Bazı paylaşım sitelerinde de e-book olarak vardı bir zamanlar. Gene arayın çıkar mutlaka.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
garip bir soru dakika farkı . bekliyorum tabiki

mally

Kayıtlı Üye
Geldi çattı güzel gün. Hadi bakalım az kaldı :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
toplu astral çıkışında hepimiz bir arayamı geliyoruz yoksa herkez serbestmi yani ona göre konsantre olalım.1 saat kaldı koruma tekniği uygulayalımmı yarım saat kala felan teşekkürler şimdiden...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
toplu astral çıkışında hepimiz bir arayamı geliyoruz yoksa herkez serbestmi yani ona göre konsantre olalım.1 saat kaldı koruma tekniği uygulayalımmı yarım saat kala felan teşekkürler şimdiden...
Sayfa 3 te ''origanum''bunun cevabını verdi toplu bir geziye çıkılacak ve urum acemi arkadaşları kötü varlıklardan koruyacaktır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...