Astral Seyahatte Ruhun Kaybolması Tehlikesi..

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Arkadaşlar arkadaşımın bahsettiği filmi ve kitabı bilemiyorum ancak benim Astral Seyahatle ilgili izlediğim bir korku filmi var onu sizlerle paylaşmak isterim İsmi ''İnsidious''.

Wolf

Banlı Kullanıcı
Astral seyahatte,bedeni ruha bağlayan bir kordon var.

Eğer ruh bedenden ayrıldığı süreç içinde bedeninize fiziksel(birisi gelip bedeninize dokunursa)bu bağ kopar ve ruh bedene geri dönemez.Fakat bu bağ kopmadığı sürece hiçbir varlık sizin sahip olduğunuz bedeni ele geçiremez.

Ayrıca Hz.Muhammed Allah'ın elçisi ve peygamberi olduğu için Miraç denilen olay başına geldi.Miraç olayı ile astral seyahatin ilgisi olabileceğini düşünmüyorum.

KaaNizM

Kayıtlı Üye
İş
Yönetim Kurulu üyesi - Pazarlama ve ihracat sorumlusu
bende uyanma sorunu var tekrardan. şu an çok iyi seyahat edebiliyorum. eşimle konuşarak her seferinde gerçekten uyandım mı diye kontrol etmem gerekiyor. gözümü 3 saniye kapatıyorum tekrar yattığım yere geri dönüyorum tekrar uyanmaya çalışıyorum geziniyorum evde biraz sonra 3 saniye daha kapatıyorum gözlerimi hop gene yataktayım. 24. denemede uyandım. eşimle de uyandım mı diye 24 defa sohbet etmiş oldum ama o sadece birini biliyor tabi. geri dönmede zorluk çekiyorum.

bu şekilde yazmıştım başka bir başlıkta. ruh ve beden bağını biliyorum ama geri dönmekte çok zorluk çektiğim için beni de korkutmaya başladı. umarım öyle birşey yoktur..

Wolf

Banlı Kullanıcı
bende uyanma sorunu var tekrardan. şu an çok iyi seyahat edebiliyorum. eşimle konuşarak her seferinde gerçekten uyandım mı diye kontrol etmem gerekiyor. gözümü 3 saniye kapatıyorum tekrar yattığım yere geri dönüyorum tekrar uyanmaya çalışıyorum geziniyorum evde biraz sonra 3 saniye daha kapatıyorum gözlerimi hop gene yataktayım. 24. denemede uyandım. eşimle de uyandım mı diye 24 defa sohbet etmiş oldum ama o sadece birini biliyor tabi. geri dönmede zorluk çekiyorum.

bu şekilde yazmıştım başka bir başlıkta. ruh ve beden bağını biliyorum ama geri dönmekte çok zorluk çektiğim için beni de korkutmaya başladı. umarım öyle birşey yoktur..

Dediğin gibi kardeş eğer böyle bir durum varsa bu tehlikeli bir şey olabilir...

ReviL

Kayıtlı Üye
Zaten astralde gümüş bağ gevşiyorda cıkabiliyoruz.
En ufak korku sırasında gümüş bağ gerilir ve bedene geri dönersin

KaaNizM

Kayıtlı Üye
İş
Yönetim Kurulu üyesi - Pazarlama ve ihracat sorumlusu
bedene dönüyorum da şu şekilde halen daha boşluğa rahatça çıkabiliyorum. bilincim tam yerinde uyanmak istiyorum artık ama bedenle bütünleşme problemim var. gözlerimi kapatma olayı da kendim geliştirdiğim bir teknik. bir yere mesela daha hızlı gidebilmek için o şekilde kullanıyorum. örneğin her yerde sırt üstü yazar. ben yan yattığım zaman hiç zorlanmadan astrale çıkabiliyorum. sırt üstü daha zor odaklanması benim için. yanı kısacası vucüt en rahat nasılsa. bi tek geri dönmede sıkıntım var. aptal aptal dolanıyorum. gündüzleri yapıyorum ben çünki. gece zaten o yorgunlukta mumkün değil. tavsiye ederim.

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
ALakası yok. bu düşünceyle gücüyle yapılan bir çalışma. Kendi bedenini düşünürsen direk dönebilirsin..

yaseminasd

Kayıtlı Üye
Babam bana şoyle bisey anlatmişti bu konuyu okurken aklima geldi komada yada bitkisel hayatta olan insanlar uyandiktan sonra cok farkli insanlar olarak uyanmalari mumkun olabilyormus mesela adam uyandi ve oldugundan cok farkli biri olarak uyaniyor yada uyandiginda alakasiz bir dil konusuyor ingiliz bir insansa uyandiginda arapca yada almanca konusmasi gibi bu olaylar yaşaniyomus ve bu durum onlar komada, bitkisel hayattayken ruhlari bedenden ayriliyor ve kendi bedenini bulamayip birbirlerine karişiyomuş cok nadir yaşaniyomuş bu olaylar peki sizcede oylemi yani bunun baska bi aciklamasi ne olabilir?