Astral Seyahate Çıkmayı Kolaylaştıran Halüsinojen

bendekiben

Elit Üye
Böyle bitkileri hiç gereği yokken insanlara tanıtıp sonrada sakın denemeyin demek yerinde bir davranış mı acaba? Yasaklar insanlara cezbedici gelir, elinde bu bitki mevcut olan bir kişi mutlaka denemek isteyecektir. Önemli olan astral seyehate bitkiler aracılığıyla değil bilincin yerindeyken çıkabilmek, hedef bu olmalı...
Bilginin ışığında sizdeki seni sevgiyle kucaklamanız dileğiyle...

machine368

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
En sondaki resim ürkütücü, bence en iyisi hiç bir şeye gerek duymadan forumda yazılanları uygulayarak çıkmak. Zaten her şey sağlanmış ama bu da güzel bir bilgi. :D

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hollanda'dan sipariş ettim Kıbrıs'a. Deneyimleyip burada paylaşacağım. Türkiye'de ve Kıbrıs'ta yasak değilmiş. Belli seviyede özleri var. 5X sipariş ettim, ilk defa deneyeceğim çünkü. 14 Euro ödedim, 3 Euro da posta için. 1 gr olarak gelir. Daha fazla dereceleri de var; 10x, 15x, vs... İlk başta bunu deneyelim.

hangi siteden ettiğini ve etkileri pm olarak atarsan çok makbule geçer arkadaşım.

yaserkut

Kayıtlı Üye
Carlos Castaneda özellikle Amerikan yerlilerinin kullandığı bu bitkiyi uzun süre denemiş ve bu deneyimlerini bir kaç kitap halinde yayınlamış.

Bu tür halusinatör bitkiler beyni etkilediği kadar vücudu da etkilemekte ve bağımlılığa kadar götürmektedir. Tabi psikolojik etkilerinden hiç bahsetmiyorum bile.

Bence kitapları edinerek bitkiden uzak kalarak bu deneyimi bir nebzede edinebilirsiniz.