astral seyahat denemem , rüyamdaki cin ve uyanıp kımıldayamama

Beerzebub

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum okuldan bir arkadaşım önerdi o da parapsikolojiyle ilgileniyor konuya gelicek olursak ben astral seyahati okuldaki ban siteyi tavsiye eden arkadaşımdan duydum o o da eğer meraklıysan bu site hoşuna gidebilir demişti bende hemen siteye baktım ve neredeyse bütün yazılanları okudum tabi bu olay yaklaşık 3 hafta kadar önceydi bende geçen hafta yeteri kadar bilgi edindiğimi düşündüğüm için ilk denememi yaptım denememden önce güzel bir duş aldım ve rahatladım yatağa yattım biraz dua okudum biraz telkinde bulundum ve düşüncelerimi susturdum ama ondan sonra uyuya kaldım ama işin garip kısmı bundan sonra başlıyor rüyamda dar bir sokaktaydım hava bulutluydu birden siyah bir rüzgar gibi birşey karşimda dönmeye başladı aklıma ilk gelen şey onun cin olduğuydu onu görmeye başlayınca rüya olduğunu anladım ve bir gözüm açıldı ama hala rüya devam ediyordu sonra tamammen uyandığımı zannediyordum ki birden hiç bir yerimi kımıldatamadığımı fark ettim ayrıca garip bir şey vardı sanki üzerimde bir ağırlık varmış gibi ve çokta acı verici insanı boğan bir ses bu kımıldayama olayı yaklaşık 20 sn kadar sürdü ancak çok garip gelmişti ondan sonra tekrar uyumaya karar verdim ve bu sefer rüya görmeden heryerimde yine o uyuşukluk bu sefer acı yoktu fazla sadece uyuşukluk oluştu kalktım bir süre sonra uyumaya çalıştıkça yine aynısı sonunda uyudum bu ilk denememdi ve pazartesi günüydü sonra ara arda her akşam denedim ve aynıları oldu en son dün akşam denedim ve sonuç yine aynı benim kanımca yorgun olarak yattığım için genelde ilk seferde uyuyorum sonra uyanıp yaşıyorum ancak bu olaylarda ana kısımlardan biri ise genelde cin görmem ve cin görmesem bile sanki ben çıkmaya çalıştıkça beni biri geri sokuyor hissi sizin yorumlarınızı bekliyorum biliyorum biraz uzun oldu ama yinede okuduğunuz için sağ olun lütfen okuyanlar cevap versin

dark_angel

Banlı Kullanıcı
Astral seyehate cikmadan sitede ayetelkürsi korumasi vermistim onu uygulayip cikin size kesinlikle zarar vermezler sadece görüntülerinden ürkersiniz onlar korkutur.

Beerzebub

Kayıtlı Üye
en yakın zamanda deniyicem ve deneyimlerimi anlatıcam