Aşık etme duası defalarca denenmış

forumcuali

Kayıtlı Üye
sayın demetg dua ile fikir aynı yerde yürür mü ? bu aşık etme bencilliğini açıkçası kendi fikrim olarak kölelik olarak görüyorum , fikir ve zikir aynı anda yürür mü ?
eğer bir kişi benden fikirlerim hayat görüşüm vede ruhum için sevmiyorsa kendimi kaptırmak için neden büyü vede dua ya başvurarak kendime köle edeyim ? insan sevdiğini köle eder mi ?
herkes bunu kendine bir sormalıdır bence bunu ,amacım kimseyi kızdırmak değil tamamen kendi fikrimdir
sevgi ve ışıkla efendim

bir noktada haklısın lakin evli bi insan başkalrına meyletmiş... günaha giriyorsa ... çoluğu cocuğu ortada kalmışsa Allaha sığınamk dua etmek yada Rabbimden bu rezaletten kurtar evine çocuğuna dönür diye dua ve niyazda bulunmak sıkıntılı bi işmi... Zaten hayırlı ise rabbim kabul edecektir... Sonuçta kabul makamı Ondadır... önemli olan bu tip duaları yanlış şeyler için kullanmamak

Destiny

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz sözcüklerin anlamı nedir acaba ? Birde başlarken mi niyet edicez yoksa bitirdikten sonra filanca kız ... gibimi ?

Atelia

Banlı Kullanıcı
Başta sorulmuş o yüzden söylüyorum yoksa sitede böyle eleştiriler yapmak yersiz ve gereksiz:
Evet büyüdür ve size de normalde değil bakmak, yüzüne bile tükürmeyeceğiniz birisi tarafından yapılabilir.

rosemimosa

Kayıtlı Üye
perşembeyi cumaya bağlayan gece niyetle,4 defa yasin suresi okunur yasin suresının arkasından yıne 4 kere Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim okunur. Defelarca denenmıştır 1 kere okuyun sonuç alamazsanız bır daha kı hafta bır kere daha okuyun.

uygulama tammidir ozelikle uzman arkadaslar cevaplarsa sevinirim birde bir koruma gerekirmi