arap dunyasi buyuleri...

Nour

Kayıtlı Üye
Selam aleykum,
Ben arap ulkelerinden birinde yasiyorum..Burada insanlarin
buyuk bir cogunlugu buyuyle ugrasiyor..Basima gelen olaylari
kisaca acmak istiyorum degerlendirme ve yardim once Allahtan sonra sizlerden.
Oniki yildir bu ulkedeyim ve normal bi ryasantim vardi taaki esimin ilk evlilginden olan
oglumun yazin bizimle Turkiyeye gelmesine kadar..Persembe sabahi odasini toparlarken
buyu kitabini gordum ve yatagin icinde bir avuc serpilmis pirinc vardi..Sabah erkenden
saat alti gibi onu bahcede elinde kitapla bahceye birseyler gomerlerken gormusler.Oglan bizden
once dondu.Bu arada biz donunceye kadar esim ve bende sikintilar basladi gozumun onunden
karartilar geciyor esim gece yarisi ciglik cigliga uyaniyor vs. bunu gibi...Sonra bizde donduk
Turkiyeden ekim sonuydu..Evimde erimeye baslamis sekere sarilmis sac buldum.Daha sonra
kapimin onune ve esigine idrar damlatmislar..Daha sonra silince cikaramadigim bir yag buldum
bunun sonradan domuz yagi oldugunu anladim..En son olarakda yine kapinin esigine ve kenarlarina
serpilmis corek otu buldum...Bunlar bir ay icinde arka arkaya oldu...Bunlar olurken esim ve ben
cok gerildik kavgalarimiz artti gece kabuslarimis basladi...Ben orada tanidigim birinden yardim istedim
bana kurandan bazi sureleri suya okuyup icmemi onerdi..Hergun sabah namazimi kildikdan sonra
sirayla Nisa,Saffat,Fussilet,Fatir,Zilzal ve Bakara suresinin ilk on ayetini okuyum suya ufledim..
Hem kendim ictim hemde esime icirdim..Birazcik rahatladik..Ben sizlerden rica edicem bu yapilanlar ne buyusu?
Ne istiyorlar? Bildiginiz dualar varmi?( Bu arada esim suyu cok zor icti midemi agritiyor dedi hep bende icmeye basladikdan dort gun sonra bagirsaklarim bozuldu)

Sadraz

Kayıtlı Üye
O oğlan ile araniz nasil? Sizi ayirmak gibi bir çalışma yapıyor olmasın?

AJA

Elit Üye
Anladığım kadarıyla sizi ayırmak için yapılan büyüler.En sağlıklısı bozdurmak için işin ehli birini bulmanız.Sitede sevgili Urum yada Yuleye başvurabilirsiniz.

Nour

Kayıtlı Üye
Ben onikiyildir babasiyla evliyim ..Oglan iki yasindayken annesi ve babasi ayrilmis..Oglanla aramda bir husumet yoktu ..Ben evlendigimde onuc yasindaydi simdi yirmibes yasinda...Zaten oglanda baska bir ulkede yasiyor ama uc senedir tuafliklar seziyordum bizim banyomuzu kullanmasi ve tuvalete gidince uzunca kalmasi kaldiki evde 2 banyo var ve bizim aile banyomuz bizim yatak odamizla baglantili..Bizler yasli insanlariz 65 yasindaki esimin gecenin bir yarisi kabuslar gorup bagira bagira uyanmasi surekli uyurken biryerlerden dusuyor gibi haraket etmesi bunlari yaklasik bir yildir yasiyoruz...Benim merak ettigim bu buyuler ne icin?Ozellikle idrar ve corekotu olan..

Bunlar benim gordugum vede buldugum buyuler..Sanirim gormediklerimde var..Ayirmaya calismalarina sasirdim aradan oniki yil gecmis neden yeni evliyken ana ogul beni ayirmak istemedide simsi ayirmak istiyorlar? Bu arada apartman gorevlisi idrar dokuldugu gun peceli birinin bizim kata cikip hemen inip sonrada kosar adimlarla uzaklastigini gormus..Esim olanlari gayet sakin izliyor ve bana gecicek sabret cok gerildik diyor :) Birde esimde ortadogu mentalitesi yok ve boyle seylere
inanmayan birisi...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok zor bir durum, ama bunu yapan kişi oğlunuz sevdiğiniz aileden biriyse katlanabildiğim kadar katlanırdım ben. Çok rahatsız değilsem dişimi sıkar beklerdim çünkü başka bir çaresi varmı?
Eğer büyü yaptıysa oğlunuzu cezalandırcak cephe alıcak yürek varmı sizde? Ben olaya aile içinden sevdiğiniz biri açısından baktım, yoksa normal şartlarda büyü varsa çaresine bakılır ama bu yapılırken büyüyü yapan şahsiyette etkilenir. Dışardan bir insan olsa neysede, oğlunuza bunu yapabilcekmisiniz? Bence bir oturun konuşun kendisiyle size zarar vrmek için bir şey yapmamıştır belki. Uzakta olduğu için sizden haber almak gözetmek istemiş olabilir.

Nour

Kayıtlı Üye
Kivep, oglan esimin ilk evliliginden ve bizimle yasamiyor arasira geldikce bizimle yasiyor ..Yani benim kendi oz evladim degil...

Sadraz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarini felan taniyor musunuz? Size olan duruşunu nasil yorumluyorsunuz peki? Mahkeme duvari dedigimiz gibi soguk mu yoksa sicak kanli mi? Esinizi o olaylar olmadan once uzdunuz mu? Yada oglanin annesiyle ilgili birseyler soylediniz mi? Oglanin annesi yasiyor mu? Peki ekonomik durumunuz nasil?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kivep, oglan esimin ilk evliliginden ve bizimle yasamiyor arasira geldikce bizimle yasiyor ..Yani benim kendi oz evladim degil...
Hımm, ben öz olup olmamasının önemli olmadığını düşünmüştüm, genede sizin aile işiniz bu tabi sonuçta arada 10 yılı aşkın bir evlilik var
Demek istediğim eğer uç noktalarda baygınlık ve fiziksel hassar gibi belirtiler yoksa acele hüküm vermeyin

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kimsenin günahını almak istemem,yukarıda Allah var.Bin defa düşünüp yorumlamak gerek.Yazdıklarınız şüpheli kişi olarak oğlunuzu işaret etsede bilemeyiz.Tek bildiģim;domuz yağları,çörek otları,eriyen şeker ,bunlar bir yuvanın dağılması için,soğukluk için kısacası tamamen kötü amaçlı yapîlan büyü türleridir.Sizdeki etkileride malûm.Bildiģiniz güvendiğiniz biri var ise derhal yardım almalısınız,yok ise site yöneticilerine danışabilirsiniz.Şahsi gòrüşüm zaman kaybetmemenizdir.Son olarak; eşinizin böyle şeylere inanmadığını yazmışsınız.Büyünün tutması için kişinin inanması gerekmez.Allah yardımcınız olsun.

Nour

Kayıtlı Üye
Oglanin yaptigina sadece gecen yaz sahit oldum ...Oglan eylulden beri yanimizda degil baska bir ulkede yasiyor ama annesi bizim yasadigimiz ulkede yasiyor.
Cocugun arkadaslarini bilmem ve tanimam...Ama rahmetli kayinvalidem eski geliniyle ilgili pek cok sey anlatti ve ben baskalarindanda duydum..Esim kadinin ucuncu
esiymis bu arada esimse o kadinla ilk evliligini yapmis ancak 3 sene surmus ve ayrilmislar..Aradan tam yirmidort yil gecmis bosanali..Bizim evliligimizde on iki yil oluyor..Cocuk baska ulkede oldugu icin kapima konulanlari o yapmis olamaz buyuk bir ihtimalle annesi yapti..Ekonomik durumumuza gelince cok cok zengin degiliz ama iyi bir yasantimiz var ..Kayinvalidem vefat edince onun mirasini bize kaldigini dusunduler sanirim....Bize kalan birseyde yok..Bu arada arap ulkelerinde kadina cocugu yoksa birsey dusmuyor dokuzda bir aliyor..Gecen yaz oglan Turkiyeye geldiginde esimden gayri menkulleri uzerine yapmasini istedi esimde ben henuz hayattayim diye cevap vermisti..Ben oglana istersen babana birsey istemiyorum diye bir kagit imzalayayim sende rahat et dedim cok memnun oldu.Bunu esime soyledigimde esim kabul etmedi..Seriat kanununa gore senin neyse hakkin onlari alicaksin dedi...Buyulerden sonra esim ulkesini bagislasa istemem kendisinede soyledim...Insanin huzuru ve sagligi cok onemli kaldiki ben ulkemde ac ve acikta degilim...

Iviv gecen agustostan beri gercekten cok kotu durumdayiz..Ben eylulde bir ameliyat gecirdim aniden basgosterdi...esim bana bakti toparlandikdan sonra ekim sonunda ayrildik Turkiyeden...Sadece kabuslar ve yorgunluk vardi ama son uc aydir buna kavgalarda eklendi...Yukarida yazdigim kuran surelerini ongun boyunca suya okuyup ictik simdilik biraz sakinledik ama bende paranoya basladi dairenin kapisini acip koridora bakiyorum acaba birseyler varmi diye birde her asansor geldiginde kosturuyorum...Bu olanlar beni ve esimi cok yipratti....

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bunlar sizin özeliniz tabi,mutlaka detaylarda olay farklı boyut kazanacaktır.Ben sizin adınıza en önemli noktanın varolan büyünün bozulması olduğu kanısındayım.Kimin yaptığından yada sebeplerinden bu çok daha önemli.Sizinde bahsettiğiniz hem huzur hem sağlığınîz açısından.Umarım kısa zamanda doğru ve güvenilir ellere ulaşırsınız.

Nour

Kayıtlı Üye
Inshallah Iviv.. Buna esiminde benimde cok ihtiyacimiz var...

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Sabırlı olun öncelikle ... Allah inş. yardımcı olacaktır sizin durumunuzda olan pek çok insan vardır emin olun dünyada büyü yüzünden böyle olaylar yaşayan

Nour

Kayıtlı Üye
Sagolun Ottoman1453turk... elimden geldigince okyorum.. bu aksamda yine idrar gibi ama kokusus su damlatmislar kapinin esigine ve kapinin onune..Ister istemez moralim bozuldu..Ben ulkemden cok uzaklardayim..Allah yardimcim olsun..

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
23
Görüntüleme
969
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
429
Üye silindi 76175
Ü