Anneme musallat oldular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

markers

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese öncelikle ben istanbulda annemle birlikte yaşıyorum normal bir hayatımız var ben hiç
Cinlerle falan muhattap olmadım bu siteye astral seyehat için üye olmuştum annemde kendi halinde birisidir
Bu sabah kalktığım zaman annem gece odasında yaşadıklarını anlattı.
Gece yattığı zaman yanında kafasız bir siyah bebek görüyormuş bazende kafasız bir adam
Oluyormuş saçına birşey yapışıp düşüyor gibi hissediyormuş bu gece hiç uyuyamamış sabaha kadar
Öncedende bir kaç kere olmuş bunun gibi olaylar öğlen kalktığımızda izmitten bir hocayı arayıp
Durumu anlattı hoca büyü yapıldığını cinlerin musallat olduğunu söyledi uzun süredir varmış büyü
Fakat annem pek takmadığı için önceden yavaş yavaş artıyormuş şiddeti.
Bir hocaya görünmesse bu varlıkların onu akıl hastahanesine yatırması ihtimali çok yüksekmiş.
Bu hocayla konuştuktan sonra annem memleketteki ablasını aradı teyzemi
Teyzemde gelmesini söyledi 1 haftalığına hem hocaya hem psikoloğa götüreceğini söyledi annemi.

Sorum şu bu büyü bozma olayında cin çıkarma olayında her neyse annem nasıl
Etkilenir psikolojisi bozulur mu zarar görür mü?

han__ozan

Banlı Kullanıcı
bu işi bilen birileriyle yapmak güzel...ama bu işin artık suyunu çıkaran hoca bozuntularını heryerde görüyoruz işin sonu ya taciz ve karakolda şikayetle bitiyor ya da fazla bi para alımı sonucu dolandırmayla bitiyor...öncelikle iyi bir hoca bulun ve güvenilir biri olsun...zaten bu işi yapan hocaların parayla pulla işi olmaz bu işi insan iyiliği için insanaa faydası olması için yaparlar.... bunu belirtmek isterim yoksa bazı hocaların faydası olmuşluğu vardır tecrübeyle sabittir....

Angels-And-Demons

Banlı Kullanıcı
Valla öyle beter musallat olayları varki halinize şükredersiniz.Annen elbette etkilenecek ama yapcak birşey yok.

markers

Kayıtlı Üye
Bende korkmaya başladım evde son 2 haftadır yatmadan once felak ve nas amenerrasulu ve fatiha duasını okuyorum
sizce bana da gelme ihtimalleri var mıydı yanyana odalar sonuçta bir tanıdığımın tavsiyesiyle kötü bir rüya görmüstüm
2 hafta once o yuzden okumaya basladım içim rahat uyuyorum ama anneme olanları öğrendim bu sabah korkuyorum şuan

han__ozan

Banlı Kullanıcı
sana şöyle söylim bi ara bende bu tür varlıklarla karşı karşıya geldim ...2-3 gece rahat yok sürekli bi sabaha kadar kitlenme durumları kötü rüya görmeler kedi köpek havlamaları vs ...
içimden geldiği gibi hareket ettim hiç öyle uğraşma durumum olmadı defalarca ayetel kürsi okudum belki ard arda 10 kez fatiha felak nas ve kafirun surelerini okudum an itibariyle üstümdeki o ne olduğu belirlenemeyenler :D bir anda terketti beni bir daha da kolay kolay böyle şeyler yaşamadım...ve korkudan beslendikleri çok doğru tecrübeyle sabittir aşırı korkarsan enerjiyle mi alakalı artık bilmiyorum sanki onları üstüne çekiyorsun geliyorlar yani...korkusuz olmanı başka şeyler düşünmeni tavsiye ederim yok illa aklıma geliyor diyorsan kavga et onlarla sesli sesli bağır çağır evde kimse olmadığı zamanlar sana karşı bi korkum yok de ....ciddi olarak söylüyorum tesiri oluyo bunun .....

markers

Kayıtlı Üye
Ya ben okuduğum dualara güveniyorum dediğin gibi başka şeyler düşününce için rahatlıyo enerjin
normal oluyo kötü bir durumla karşılaşmıyosun söylediğin gibi doğru birşey
gece anneme birşey olmasından korkuyorum işleri var bir kaç güne gidicek memleketine
bir kaç gün içinde evde daha kötü şeyler olabilir mi diye korkuyorum bir kaç şey okudum
bu musallat olma olaylarıyla ilgili millete neler neler olmuş annemede olmaz inşallah
allahım kim yaptıysa bu büyüyü yatacak yeri yok seviyeli forum sitesi olmasa
ana avrat küfür edecem üfürükçüye

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Cinlere Karşı Dua

îbn-i Sa´d ve Beyhakî Ebu´I-Aliye´den naklen Hâlid bin Velîd´in şöyle dediğini rivayet eder: Ben Peygamber´e (s.a.v.) mürâcât ederek de dim ki: "Ey ALLAH´ın Resulü, geceleyin cinlerden biri ansızın gelip beni korkutuyor... Bana neyi tavsiye edersiniz?" Peygamber Efendimiz de bana şu şekilde dua edip ALLAH´a iltica etmemi tavsiye buyurdular:
"ALLAH´ım ben Sana, Senin o iyi veya kötü hiçbir varlığın dışına çıkamıyacağı kelimât-i tâmmeni vesile ederek, yeryüzünde gizlenen veya aşikâre olan, yeryüzünden yukarı çıkan veya yukardan yeryüzüne inen serlerden sığınırım ve ansızın gelip de beni korkutan şeyden de sığını rım... Ancak hayır ve iyilikle gelen hâriç... Ey Rahman olan Rabbim, bütün bunlardan beni Sen koru..."

markers

Kayıtlı Üye
avea siyah yazmışsın ne yazdığın gözükmüyor

striker

Kayıtlı Üye
Annenin yaşadığı durum için üzüldüm, umarım şifa bulur.
Hocaya bu durumu anlatırsanız zaten alacağınız başka bir cevap yok. Büyü yapılmış, cinler musallat olmuş diyecektir. Başka alternatif cümle yada teşhis yoktur.

Sizi tenzih ediyorum, bizim buralarda çok meşhur bir cinci hoca var, öyle meşhur ki kapısında mesai saatleri bile yazıyor. 2 katlı evi tamamen %90'ı kadınlar %10 u erkekler ile dolup taşıyor.
Önce kişi geliyor karşısında oturuyor, hoca baygın baygın bakıyor kişiye, bu genellikle kadın oluyor, kocası yada kaynanasını veya çocuğunun sınav gibi durumlarına şifa istiyor. Hoca gözlerini kapatıp, transa geçiyor 5_10 saniye sonra bir irkilme ile kenardan fotokopi ile çekilmiş küçük kağıtlardan birini alıp, kalem ile üzerine eczacı gibi kaç defa okuyacağını ve ne yapacağını yazıyor.
Genellikle 3_5_7 arası suya okunur içilir yada suya okunur birazı içilir diğeri evin köşelerine serpilir.
Bu teşhis ve çözüm kişiyi pskolojik olarak bile rahalatır, sanki bir kalkan almış gibi mutlu olur ve elini cebine atar 10_15_20 tl vs artık gönlünden ne koparsa verir. Hoca para istemez ama gözler kişinin ellerindedir, verene yok demez, millet kenara sıkıştırır parayı, çünkü adet böyledir.

Bir gün gelecek, körü körüne bağlı kaldığımız bu tabular, bizden sonrakilerin mizah konusu olacak.

striker

Kayıtlı Üye
Daimi kaldığım bir yer yok şuan Alanyadayım, 15 gün sonra İstanbul'a gideceğim, Allah nasip ederse 1 ay sonra da Ankara'da olacağım. İş+ sınav kısaca ekmek parası peşinde il il dolanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...