Anlamı olmaya his ve yanma

Beryus

Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017 tarihiydi hiç anlamadığım ilgilenmediğim literatürünü bile bilmediğim halde kahve falı bakmaya falda çıkan şekillerden ziyade içimde ki hisleri yada aklıma gelen şeyleri söylüyordum söylediğim şeyler günlük ve aylık olaylardı karşı tarafa bir gün arkadaş ortamında fal bakmıştım.Evime dönerken üşümeye başladım oysa ki yazdı evime girdiğimde vücut ısım normale dönmüştü aradan geçen 2 saat içerisinde evimde otururken aniden saf korkuyu hissettim vücudum her zerresi yanıyordu alev alev hemde acil olarak hastahaneye kaldırıldım tüm tahliller yapıldı herşey normaldi aklınıza gelebilicek bütün tahlilleri yaptırdım ama yanıyordum hala ve doktorun yaptığı 2 adet sakinleştirici iğne bile fayda etmiyordu titremeye başlamıştım ve aniden o olay bitti normale döndüm panik atak dediler ama hayatımda daha önce bu konuyla ilgili bi fikrim hiç olmadı belkide panik olacak son kişiydim çevremde durumlardan mütevellit fal bakmayı bıraktım ve yaşadığım şeyler anında bitti işin tuhaf yanı baktığım fallar yada aklıma gelen şeyler çıkıyordu nasıl anlatırılır ne denir bilmiyorum bi el atalım ahali

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Fal bakarken varlık musallatı olabiliyor diye biliyorum korunmak gerekiyormuş belki fal baktığınız kişide bir şey vardı size geçti.

Demre

Kayıtlı Üye
Fincan fal amacıyla çevrildiği gibi, orda ne kadar cin varsa fincanin icine dolar, fala bakan kişiye vesvese verirmiş. Yani "icimdeki hisler" dediginiz şeyler, cinlerin size fısıldadıkları.. Fali bakilan kişi de, falcinin dogru bildigini soyleyince, falci daha cok gaza gelir, egosu şişer ve şeytanın en sevdigi şeylerden biri de kibirdir zaten.. Bildigine inanan falci, daha cok fal bakmak ister kendini kendine ve baskalarina ispat icin. Gunah oldugunu bilmeme ragmen, arkadas ortaminda eglencesine benim de fal baktirdigim olurdu, inanmadigim icin gunah olmayacagini düsünüp vicdanimi rahatlatirdim. Bir gün bir yazıda, fincan çevirildigi an tum cinlerin oraya toplandigini okuyunca, cok korktum ve bu islerin eglencelik seyler olmadigini anladim. O gunden sonra da asla fincan çevirmedim. Nacizane tavsiyem, faldan uzak durmanızdır. Belli ki auranız da o varliklarin enerjisinden rahatsiz olmuş ve bi şekilde vucudunuz aşiri tepki vermis. Enerjinizi karanlik islerde heba etmeyiniz. Saglikla kalin. Iyi forumlar.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Fal bakımının her türlüsü direk dinden çıkarır ve şeytan insanlar içinden edindiği yeni yaverine bir yardımcı hatta belki birden çok yardımcı yani kolluk kuvveti atayıp kişiye yalnız olmadıgını hissettirir, destek olur. "Bizdensin yani" der, işin özü.
Kehanetler havalarda uçuşur, görüler artar.
Yan etkileri ise kişiden kişiye değişiklik gösterebilir ve onlar tarafından yoklanmaya devam ediliyorsunuzdur. Kaç kişiye fal baktınız, bu hal ne kadar devam etti bilemiyoruz. Tövbe istiğfarınız daim sürsün. Allah a sürekli olarak pişmanlığınızı arz ediniz.
Selam ile.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Vay beeeee ne kahve faliymis. Ben de amator olarak cok fal baktim. Bazisi cok net cok bazisi cok alakasizdi. Ne cin doldu ne musallat. Cinler bile bana ugramiyor. Dinden cikmam soz konusu degil dine inanmiyorum. Kehanete inanirim cunku boyut ustu bilgi alinir karsi tarafa da verilie yani neden verilmesin. Birinin tekamulu icin kullanildiysam ne mutlu bana :) tabii ki anlayana :) fala cok takilma aslinda isin ozu isin anatemasinda bu da size dhardhar'dan bir kissa