Ampul Patlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leylabatay

Kayıtlı Üye
Tabiki ama doktora gitmekten de gına geldi artık. En ufak bir hastalık bulunamıyor ve doktor yinemi sen diyor. Yapılan tahlil vs. işlemler de temiz çıkıyor ve doktor benden sağlamsın dediği zaman çıldırıyorum. İyi de neden bu kadar halsiz, güçsüz hissediyorum kendimi diye. Artık tem umudum bu sitedeki enerji çalışmaları ve umuyorum da artık ben doğru adresi buldum.:D

Angel777

Kayıtlı Üye
Tabiki ama doktora gitmektende gınaa geldi artık en ufak bi hastalık bulunamıyor ve doktor yinemi sen diyor.yapılan tahlil vs. işlemlerde temiz çıkıyor ve doktor benden sağlamsın dedği zaman çıldırıyorum.İyide neden bu kadar halsiz güçsüz hissediyorum kendimi diye artık tem umudum bu sitedeki enerji çalışmaları ve umuyorumda artık ben doğru adresi buldum:D

Şifa çalışmaları etkili olabilir evet.Ama eğer siz kendinizi "Ben halsizim" diye şartlarsanız,zaten halsiz olursunuz.Bence her şeyi çalışmalarda da görmeyin.Egzersiz yapın,meditasyon yapın,yogaya başlamayı deneyin.Şifa çalışmalarını da unutmayın tabii.

leylabatay

Kayıtlı Üye
İnanın çok istiyorum ama bunu çevreme de bir türlü anlatamadım. Elimde olmayan etkenler var galiba negatif enerji, galibası fazla aslında eminim de. Neyse ama inşallah artık bu site sayesinde, bir çok sorunumun üstesinden geleceğim. Buna yürekten inanıyorum.

Voy

Kayıtlı Üye
İnanın çok istiyorum ama bunu çevremede bi türlü anlatamadım elimde olmayan etkenler var galiba negatif enerji galibası fazla aslında eminimde neyse ama inşallah artık bu site sayesinde bir çok sorunumun üstesinden geleceğim buna yürekten inanıyorum.

Ben de eskiden çok hastalıkla uğraştım üstelik çok gençken,ama birşeylerin ters gittiğini anlayıp çözüm aramak onları yerine koymaktaki en büyük adım,ve siz birşeylerin ters gittiğini anlamışsınız.Negatif enerjileri temizlemenin yolları var sitede, ayrıca inanç kendinize sevgi ,çevrenize sevgi ,huzur ,meditasyon.. doğru ve inanılarak yapılan birşeyin yenemeyeceği hiç birşey olmadığına inanıyorum.İyi şanslar diliyorum ve doğru yerde olduğunuza inanıyorum.

leylabatay

Kayıtlı Üye
Yıllardır ters giden bir şeyler olduğunun farkındayım ama takdir edersinizki doğru çözümü bulmak o kadarda kolay olmuyor maalesef.Ve imkan olanak meselesi tabi bide olumsuz etken.İyiki artık burdayım diyorum kenimide benim durumumda olan bir çok insanıda allahın izni ile ve sizlerin yardımı ile kurtarabilmek için çabalayacağım gerçekten ne çektiğimi benden başkası anlayamaz..

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Bendede sokak ışıklarının yanıp sönmesi çok fazla olur ve istisnasız tam ışığın altındayken söner yada patlar, ama geçen hafta kar yağdığında gece tam 3te parkta kar hatırası olsun diye fotoğraf çekiyordum, bir tane çektim burda ışık çok güzel bi tane daha çekeyim dedim saniye geçmeden parktaki bütün ışıklar söndü ve birkaç saniye sonra gümmmm trafo patlama sesi :)

leylabatay

Kayıtlı Üye
Eveeettt, şifa çalışmasından hemen sonra iki ampul patlattım ve dee tv mi bozdum o günden beri tv siz hayat ne kadar sıkıcıııı

schutze07

Kayıtlı Üye
Bu ampul patlamasından bende bıktım ve yeni öğrendim öğrendiğim çok iyi oldu önceden bardaklar birşeyler kırılırdı şimdide ampuller peki bu kötü birşeymi? Yada nasıl kontrol altına alabilririm?

repece

Kayıtlı Üye
Tesadüf diye birşey yoktur. En azından ben öyle inanıyorum.. Ampullerin patlamasına gelince, üzerinizde belli başlı bir enerji yoğunluğu var sanırım bu yüzden kızdığınızda veya sinirlendiğinizde bu enerji açığa çıkabiliyor.

İşte buna katılıyorum çünkü bende de oluyordu böyle evde lamba bırakmayacağım nerdeyse cam eşyalar elimde kırılıyordu halada bu duruma engel olamadım böyle devam ediyor:)

termagant

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Negatif enerjilerle ilgili kısımlar çok ilgimi çekti. Hemen sormak istiyorum, bunu nasıl düzeltebiliriz? Ben bu yüzden cok sıkıntı çekiyorum. Bazen birşeyin yanlış olduğunu, sonunda üzüleceleğimi ya da ne bileyim zarar göreceğimi biliyorum ama yine de yapıyorum. Tarot bakan bir kadın, uyardı beni bu konuda. Yüksek bir enerjin var ama yönlendiremiyorsun dedi. O da sana hata yaptırıyor. Sizler gibi enerjimi nasıl düzenleyebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevineceğim.
Teşekkürler, Saygı ve Sevgiler..

Micheal21

Banlı Kullanıcı
Şimdi ben bir şey anlamadım. Bu ampul kırma, televizyon bozma gibi şeyleri siz mi yapıyorsunuz manyetik gücünüzle? Öylemi yoksa elinize aldığınızda mı kırılıyor?
Eğer dediğin gibiyse bu çalışmaya ben de başlamak istiyorum. Ampul tv derken bir bakmışsın inanılmaz bir güç elde edebilirsin. Bu sana bağlı tabi buna şimdi telekinezi mi deniliyor? Uzaktan aklınızla ampul, tv bozuyoruz vay be bir an önce bu işe girmem lazım benim de.

origanum

Yönetici
sımdı ben 1 sey anlamadım bu ampul kırma televızyon bozma gıbı seylerı sızmı yapıyorsunuz manyetik gucunuzle oylemı yoksa elınıze aldıgınızdamı kırılıyor
eger dedıgın gıbıyse bu calısmaya bende baslamak ıstıyorum ampul tv derken bır bakmıssın ınanılmaz 1 guc elde edebilirsin bu sana baglı tabe buna sımdı telekinezimi deniliyoır uzaktan aklınızla ampul tv bozuyoruz vay bea 1 an once bu ıse gırmem laızm benımde

Biz kendi isteğimizle bir şey kırıp bozmuyoruz. Durduk yere ne diye masraf çıkaralım. Bizim enerjimizden dolayı başımıza geliyor bunlar. Bizle elektronik cihaz arasındaki frekans çatışması ve cihazlarınkinin bizimkine dayanamayışı diyelim. Hani bir şeyler parazit yapar da cihazlar bozulur ya. Tamirciye gitmekten bıktık. Her akşam evime giderken elektrik lambası tam önünden geçerken sönüyor, uzaklaşınca gene yanıyor gıcık. Herkes aydınlıkta yürürken ben karanlıkta yürümek zorunda kalıyorum. Çok sinir bozucu.
Telekinezinin ne olduğu da sitemizdeki bölümüm içinde yazıyor, oradan öğrenebilirsiniz, tamamen alakasız bu durumla.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Dün gece benim de başıma geldi.
Evdeki lambaları patlattım, şarteli attırdım.
İşin tuhafı arkadaşın evindeki bardakları da patlatmışım.
Ben demeden o dedi; sen mi geldin diye .
Yeni bir yöntem denemiştim. Amacım eşyalara zarar vermek değildi.
Bana olağan dışı geldi ama sizlerin yazıları okuyunca normal olduğunu farkettim.

BLACKCULLEY

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Enerji ve meditasyon çalışmalarına başladığımdan beri banada oluyor bunlar. Daha öncede oluyordu ama gittikçe artıyor gibi. Fotograf makinesi, telefon, ampul, bilgisayar gibi elektrikli aletlerde sıkça bozulmalar yaşıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başlık kalabalığı yapmayayım dedim, ondan burada soruyorum. Diğer arkadaşların elinde bozuluyormuş, bende de buna benzer birşey var.
Örneğin birisinin bilgisayarı bozulur fakat bilgisayara ben dokunduğumda tıkır tıkır çalışıyor. Açıklayabilir misiniz buda mı frekans işi?

schutze07

Kayıtlı Üye
Yurtdışındaki evimi düşündüm gözlerimi kapatıp çünkü sürekli orada oluyordu bu olay daha sık. Aynı gün içinde telefon geldi, elektrik saati içeride ve bütün kablolar yanmaya başlamı,ş son anda yetişmişler. Gerçekten çok ilginç bir konu bu, bir şeylerin bozulmasından sıkıldım laptop ve telefonum özellikle. Kontrol altına almamız mümkün mü? Daha önce de sormuştum ama bir cevap alamamışım.:)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yurtdışındaki evimi düşündüm gözlerimi kapatıp çünkü sürekli orda oluyordu bu olay daha sık ve aynı gün içinde telefon geldi elektrik saati içeride ve bütün kablolar yanmaya başlamış son anda yetişmişler gerçekten çok ilginç bir konu bu birşeylerin bozulmasından sıkıldım laptop ve telefonum özellikle kontrol altına almamız mümkünmü daha öncede sormuştum ama bir cevap alamamışım:)

Elektronik eşyaların bozulmasının bir çözümü maalesef yok. Elektronik eşyalar radyasyon yaydığı için sizdeki yogun enerjiler ile çakışıyor ve böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Yapacak birşey yok maalesef.

Tuz değilde yapılabilecek çözüm şü olabilir. Eve kuars ameteist gibi negatif enerjileri çeken ve ortamı temizleyen doğal taşları elektronik aletlerin olduğu yere koyabilirsiniz. Bu işe yarayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...