ahmet maranki şifalı bitkiler kitabını indirmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meza

Kayıtlı Üye
merhaba ahmet marankinin şifalı bitkiler kitabını idirmek ve okumak için bana yardımcı olurmusunuz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tavsiye etmem kendisini. Uzmanlar (bu sitede de var) kendisinin paylaştığı tariflerde hatalar tespit ettiler.

meza

Kayıtlı Üye
peki kimi tavsiye edersiniz benı bır kaynaga yonlendırırsenız çok sevınırım

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Gerçektende maranki çok şüpeli birisi neyi nerede nasıl öğrendiği geçmişi belli değil bence para kazanmak için piyasada dolaşıyor.
Bitkisel şifa konusunda ibrahim adnan saraç oğlu'nu tavsiye ederim profösyönel ekibide var bunun ve bi bilgiyi duyumlara göre paylaşmaz yani bence güvenilir birisi'dir.

meza

Kayıtlı Üye
tavsiyeniz için çok teşekkur ederim buna uyacagım peki ibrahim saracoglunun hangı kıtabında bu bılgılere ulasabılırım ve bu kaynagı nasıl ındırebılırım

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
tavsiyeniz için çok teşekkur ederim buna uyacagım peki ibrahim saracoglunun hangı kıtabında bu bılgılere ulasabılırım ve bu kaynagı nasıl ındırebılırım
Bitkisel Kürler Rehberi adlı kitabını tavsiye ederim. Ama internette pdf olarak var mıdır bilmiyorum bir araştırın.

meza

Kayıtlı Üye
çok teşekkur edrim hepinize yardımızdan dolayı

albus

Kayıtlı Üye
marankinin kitabı bende var. pek işe yaramaz açıkçası.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Eğer ünlü bir uzman aynı zamanda kendi ürünlerinide satıyorsa kitabı demiyorum ürünler yağ,krem vs vs pek işe yaramaz bilgileri.Yani yağlar iyi olabilir ama her şeyi kendi ürünlerine yönlendirerek yapıyorlar.Marankide öyle yapıyor.Saraçoğlu da öyle yapıyor bunlara ek olarak suna dumankayada aynısı..En iyi kayna ise google bence:D

4

43887

marankinin kitabı bende var. pek işe yaramaz açıkçası.

Tavsiye etmem kendisini. Uzmanlar (bu sitede de var) kendisinin paylaştığı tariflerde hatalar tespit ettiler.

Bende taşlarla ilgili araştırmalar yapıyordum.Hatta yakın zamanda bir kitapçıdan bilgi edinmek adına Ahmet Maranki'nin kitabını alacaktım ,o gün ellerinde yoktu.İyiki de yokmuş:D .Bu bilgiyi edinmem iyi oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...