Adnan Oktor 33. dereceden Masonlarla canlı yayında

İsLam

Banlı Kullanıcı
Şimdi Yüzün Kızardımı Peki Arkadaşım ?
Hapse Girdi Dediğin Adam Beraat Ediyor ?

Hapse Neden Girdi Bak Vikipediada Ne Yazıyor !

1986 yılında Adnan Oktar "Yahudilik ve Masonluk" adlı kitabını yayınladı. Bu kitapta Oktar, Türkiye'deki Yahudilerin ve Masonların amacının, -kendisine göre "çarptırılmış Tevrat" ta da belirtildiği üzere- Türk halkının ruhani, dini ve ahlaki değerlerini erozyona uğratmak ve onları birer hayvana döndürmek olduğunu iddia etti.Yahudi ve Masonların materyalist nedenlerle, evrim teorisini, dinsizliği ve ahlaksızlığı topluma empoze etmeye çalıştıklarını öne sürdü. Ateist Masonlara Kesin Olarak Karşıyım Demişti Kendisi
Bu kitabın yayımlanmasından kısa süre sonra Adnan Oktar tutuklandı ve hapse atıldı. Daha sonra Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne transfer edildi. Burada 19 ay boyunca gözetim altında tutuldu.

Cevap yeterlimi Şimdi Neden Girmiş Öğrendinmi ?

Yüzün kızardımı Şimdi Peki ?

İsLam

Banlı Kullanıcı
Ya Topluma Mal Olmuş Diyorsunda 70 BİN HAYRANI VAR Facede NE AYAK ?

İsLam

Banlı Kullanıcı
Mehdi açik delillerle geldiği zamanda siz ona hadi ordan sahtekar diyeceksiniz o zaman anlaşildi !

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bu Adam Peygamberlikmi İlan Etti Ağzımı Bozdurma Nesin Anlamadımki ?
Ya Kusura Bakmayın Normalde Sakin Biriyimdir Ama Adam İlla Ağzımı Bozdurtcak yav ...
Adama Delillerle Geliyorum Hala Nato mermer Nato Kafa

http://www.adnanoktaricinnedediler.com

AL TOPLUMA MAL OLMUŞ DİYORSUN AMA AİLELER NE DİYOR ONUN İÇİN !

Dailymotion - ADNAN OKTAR - BEN MEHDİ DEĞİLİM - Haber Kanalı

AÇIK AÇIK MEHDİ DEĞİLİM DİYOR UZATMA BENCE !

senin seviyene inmeyecem
geçte olsa benle tartışamayacak seviyede olduğunu anladım
................

İsLam

Banlı Kullanıcı
KOKAİN KOMPLOSU

1991’in ortalarında yaptığı kültürel çalışmalardan rahatsız olan birtakım çevrelerin etkisiyle, Adnan Oktar yeni bir komployla karşı karşıya kaldı. Bu dönemde kendisi, masonluk tarihi ve dünya masonluğunun örgütlenmesiyle ilgili son derece önemli bir kitap çalışması yapıyordu. Oktar'ın annesiyle birlikte yaşadığı Ortaköy'deki evine gelerek arama yapan polisler, yaklaşık iki bin kitaptan oluşan kütüphanede, ellerini attıkları üçüncü kitabın içinde bir paket kokain buldular.

Bu olaydan hemen sonra, o günlerde İzmir’de birkaç arkadaşıyla birlikte olan Adnan Oktar tutuklandı. Daha sonra, 62 saat boyunca alıkonulduğu İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne nakledildi. 62 saat sonunda kokain testi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Sonuçlar gerçekten oldukça ilginçti! Adnan Oktar’ın kanında kokainin bir yan ürününün çok yüksek miktarlarda bulunduğu açıklandı.

Ancak daha sonra ortaya konulan delillerin tümü, bu iftiranın sadece bir komplo olduğunu kanıtladı. Öncelikle Adnan Oktar’ın evinde bulunduğu iddia edilen kokainin komplonun bir parçası olduğu ortaya çıktı. Bu komplodan kısa bir süre önce Adnan Oktar kendisine karşı gizli bir planın kurulmaya başlandığını hissetmiş ve Ortaköy’deki evinden ayrılmıştı. Sonra annesini arayıp kendisine karşı bir komplo kurulmasının muhtemel olduğunu söylemiş ve annesinden şahit olmaları için birkaç kişiyle birlikte evi temizleyip kontrol etmesini istemişti. Bunun üzerine Adnan Oktar’ın annesi Mediha Oktar komşularından birini ve kapıcılarını çağırmış ve hep beraber evi iyice temizleyip kitaplıktaki kitapların teker teker tozunu almışlardı. Adnan Oktar’ın bu temizlikten sonra eve hiç gitmediği gerçeğine rağmen, 16 polis memuru eve operasyon düzenlemiş ve eve girer girmez kitapların arasında “bir paket kokain” bulmuştu. Mediha Hanım'ın komşusu ve kapıcısı, olaydan sonra "Adnan Oktar'ın kütüphanesini hep beraber detaylıca temizledik, orada böyle bir paket yoktu" diye noter tasdikli bir ifade vermişlerdir.

Kokain komplosunun ikinci aşaması, yani Adnan Oktar'ın kanında çıkartılan kokain yan maddesi konusu da, bilimsel ve adli delillerle çürütülmüştür. Adnan Oktar emniyette 62 saat kalmış, tahlil bundan sonra yapılmıştı. Ancak kokainin kandaki yan maddesine bakılarak, kaç saat önce ne kadar kokain alınmış olduğu bilimsel olarak hesaplanabiliyordu. Adnan Oktar'ın kanında çıkartılan kokain dozu ise, 62 saat önceden alınmış olsa, Adnan Oktar'ın ölümüne neden olacak kadar yüksek bir dozdu. Bu durum, kokainin Adnan Oktar'ın vücuduna, 62 saatten çok daha kısa bir süre önce, yani gözaltında bulunduğu sırada girdiğini gösteriyordu. Yani kokain, Adnan Oktar'a gözaltındayken, yemeğine karıştırılmak suretiyle verilmişti.

Bu gerçek, aralarında Scotland Yard'ın da bulunduğu 30'a yakın uluslararası adli tıp kurumu tarafından teyit edildi. Hepsinin de, incelemeleri için kendilerine gönderilen dosya hakkındaki ortak cevabı şöyleydi: Kokain Adnan Oktar'a göz altındayken yemeğine karıştırılarak verilmiştir. Olay komplodur.

Daha sonra Türk Adli Tıp Kurumu da kokainin gözaltında yemeğine karıştırılmak suretiyle verildiğini teyid etti ve Adnan Oktar mahkemede beraat ederek aklandı.

Ancak kokain olayı çok önemli bir hususu gösteriyordu: Adnan Oktar'a husumet besleyen ve her türlü kirli yöntemi devreye sokarak onu yolundan döndürmeyi amaçlayan bazı karanlık odaklar vardı. Adnan Oktar'ı daha önce hapis ve baskıyla yıldırmaya çalışan söz konusu güç odakları, bu kez bir komploya başvurmayı tercih etmişlerdi.

İsLam

Banlı Kullanıcı
senin seviyene inmeyecem
geçte olsa benle tartışamayacak seviyede olduğunu anladım
................

Sende O Zaman İnsanlara İftira Atmıyacaksın Ben Senin Sevdiğin Birine Uyuşturucu Satıyor Desem Hoşuna Gidermi !

Ben Adamın Uyuşturucuyla Bir İlgisi Olmadığı Hakkında

Vikipediadan Bilgi Verdim

Kendinin Uyuşturucuyu Nasıl Kötülediği Hakkında Video Verdim

Dinsizlerin Yayınlarından Dolayı Kendisinie Kurulan Komplo Ve Sizin Gibi İslam Düşmanlarının Attığı İftiralar Hakkında Uzunca Bir Yazıda Paylaştım

Artık Düşünmek Sana Kalmış !

oglyrt

Kayıtlı Üye
Yav Tamamda Kardeşim Facede Bu Adamın 70 Bin Hayranı Var!

Ben Oruç Tutmazdım İnanın Bu Adamın İsLamın Güzelliğini Anlatmasıyla Oruç Tutmaya Başladım İlk Kez Severek 5 Vakit Namaz Kılmak İstedim !

Bu Arada Adnan Oktar Risale-i Nur Kitapları Nedeniyle Hapse Girmiştir !

Allah kabul etsin. Senin İman edeceğin varmış. Bu adama yükleyerek kendine neden haksızlık ediyorsun.

İslam , o adamın bile kirletemeyeceği kadar güzel. Biz adama aptal , bilgisiz demiyoruz ki.. kendisi pek güzel biliyor İslamın güzelliğini ama bunu kullanıyor.

Mahkeme tutanaklarını bul neden hapis yattığını öğrenirsin.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Sende O Zaman İnsanlara İftira Atmıyacaksın Ben Senin Sevdiğin Birine Uyuşturucu Satıyor Desem Hoşuna Gidermi !

Ben Adamın Uyuşturucuyla Bir İlgisi Olmadığı Hakkında

Vikipediadan Bilgi Verdim

Kendinin Uyuşturucuyu Nasıl Kötülediği Hakkında Video Verdim

Dinsizlerin Yayınlarından Dolayı Kendisinie Kurulan Komplo Ve Sizin Gibi İslam Düşmanlarının Attığı İftiralar Hakkında Uzunca Bir Yazıda Paylaştım

Artık Düşünmek Sana Kalmış !

Bu mesajı son kez yazacam sen bize şuan iftira atıyorsun islam düsmanıymısız

oglyrt

Kayıtlı Üye
Bu mesajı son kez yazacam sen bize şuan iftira atıyorsun islam düsmanıymısız

İslam düşmanı olup olmadığımızla ilgili değerlendirmeyi yapmak sana kalmadı

İslamı kendi kötü çıkarlarına alet ederek inananları kullananlar için ne diyeceksiniz merak ediyorum.

AJA

Elit Üye
Konu yine aynı ..yine tartışmaIar hakaret boyutunda.Vallahi bu durum insanı siteden uzaklaştırıyor.Yapmayın ALLAH aşkına size ne kimin ne düşündügünden ? bırakın herkes inandıgı yolda gitsin.Dini inancı ogretmek bize düşmez akıl ve irade var.Konu kapatmaktan imla düzeItmekten 2 Ii tartışmaIara son verme çabası göstermekten MOD Iarımız bizimIe biIgiIerini payIaşamaz oIdu..!!!

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Arkadaşlar son uyarı!

İlk öncelikle şahıs olarak birbirimize, sonrada site kurallarına saygılı olalım. Madem ki bir konu açılıyor ve bu konu hakkında paylaşıma katılan arkadaşlarda kendi görüş ve düşünceleri ile katkıda bulunmak istiyorlar, bakın bu ne kadar güzel değil mi?... O zaman bunu lütfen seviyeli bir ortamda yapalım ki, açılan ve paylaşılan konu kişisel bir dialoğa dönüşüp değerini yitirmesin. Aksi takdirde kişi ve konu gözetilmeksizin gerekli işlemlerin derhal yapılacağını bildirmek isterim....

İyi Forumlar...

oglyrt

Kayıtlı Üye
İslam düşmanı olup olmadığımızla ilgili değerlendirmeyi yapmak sana kalmadı

İslamı kendi kötü çıkarlarına alet ederek inananları kullananlar için ne diyeceksiniz merak ediyorum.

Yanlış mesajdan alıntı yapmışım. Corına sizden özür dilerim. Konu gerince karıştı biraz. :eek:fftopic:

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Hayatımda gördüğüm en saçma ve boş tartışmalardan biri dönmüş, hem de 4 sayfa. Söylemeden edemedim yani...

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
ben bu güne kadar fazla tv izlemedim ama ara sıra adnan oktarın tvsini açtığım zman tv den soğuyorum ben islamı kötülemek için demiyorum o progamı ben sonuna kadar izledim 'ıslam' bu sözüm sana ALLAH kafir le dost olmamazı söylüyor bu adam ise neredeyse o adamları övüyor madem o kadar iyi bu adam neden tv programlarına başı açık kızlar geliyor ve onlara sürekli iltifat ediyor madem o kadar iyi bunun islamda yeri neresi bunuda açıklarmısınız.

sir7634

Kayıtlı Üye
Simdi yuce kitabimiz kuran-i kerimde yazan ayetlerde hristiyan ve yahudileri dost edinmeyin seklinde acik ayet var ben bu konununun tartisilmasina bile karsiyim...Ama bu insan acik acik muslumanligi teblig ediyor...bizim dinimizin gerekliligidir teblig etmek...Soyle bir inanis vardir..Bir hiristiyani musluman edersen cennetliksin diye....simdi biz bir hiristiyan gorunce yuzumuzumu cevirelim...tabii ki hayir...oturup konusalim Yuce dinimizin guzelliklerini anlatalim...dost olmak ayri birseydir...Insana kendi dogrularini bir yerde oturup anlatmak bambaska ayri birseydir...O yuzden yikici olmak yerine yapici olursak daha guzel olur...Allaha emanet olun Yuce allahin rahmeti bagislayiciligi sevgisi uzerinize olsun...Amin