Adak adayıp adagı yerine getirmeme

Beylane

Kayıtlı Üye
Adağı yerine getirsen olacaktı demek ama bel kide başına başka bela alacaktın Allah korudu bel kide seni kesmek istemedin kendiliğince bana yönlerdir o adamı benim daha yeni ???? gelir bel ki ben anlaşırdım gelsin keserim ne kadar para o kadar köfte misali

75ini devirdi artık o :) katarakt oldu elini ayagını cekti artık bu işlerden

S

SoldierO

Neyse özelini buraya yazmayacağım. Lakin sana çok akıl veren olmuş yapmaman hususunda yaparsan da sonuçlarına katlanacağını söylemişler. Vel hasıl ı kelam tövbeni et. Sabah-akşam korunmak için dualar-ayetler vs. oku. Bu işlerden uzak dur.
Şimdi genele ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum. Yaptırmak istediğiniz celb aşk muhabbet uygulamaları tehlikeli ve ölümle sonuçlanabilir. Kafayı yiyebilir ve yedirebilirsiniz. Biz bunu Allahin kelamıyla yapıyoruz bunlar mucerreptir diyenlere de itimat etmeyiniz. Saygılar sevgiler iyi forumlar ?

Beylane

Kayıtlı Üye
Neyse özelini buraya yazmayacağım. Lakin sana çok akıl veren olmuş yapmaman hususunda yaparsan da sonuçlarına katlanacağını söylemişler. Vel hasıl ı kelam tövbeni et. Sabah-akşam korunmak için dualar-ayetler vs. oku. Bu işlerden uzak dur.
Şimdi genele ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum. Yaptırmak istediğiniz celb aşk muhabbet uygulamaları tehlikeli ve ölümle sonuçlanabilir. Kafayı yiyebilir ve yedirebilirsiniz. Biz bunu Allahin kelamıyla yapıyoruz bunlar mucerreptir diyenlere de itimat etmeyiniz. Saygılar sevgiler iyi forumlar ?

İbni arabi çok sağlam havas hocasıydı. Ömrünü bu işlere verdi. Ölmeden önce yaptıgının farkına varıp tövbe etmiştir. Şunu unutmayın parapsikoloji islamla terstir. Hz süleyman öldükten sonra cinlerin insanlarla olan iletişimi yasaklanmıştır.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Adağı yerine getirsen olacaktı demek ama bel kide başına başka bela alacaktın Allah korudu bel kide seni kesmek istemedin kendiliğince bana yönlerdir o adamı benim daha yeni ???? gelir bel ki ben anlaşırdım gelsin keserim ne kadar para o kadar köfte misali
Bu konuyu konuşmuştuk .hiç kendine yol yapma .

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Sizde mi bakım yapıyorsunuz ?

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
İbni arabi çok sağlam havas hocasıydı. Ömrünü bu işlere verdi. Ölmeden önce yaptıgının farkına varıp tövbe etmiştir. Şunu unutmayın parapsikoloji islamla terstir. Hz süleyman öldükten sonra cinlerin insanlarla olan iletişimi yasaklanmıştır.
İnsanları yanlış bilgilendirmeyiniz lütfen. Önce havas nedir onu iyice bir öğreniniz. Sizin sandığınız gibi onu bunu kendime aşık edeyim, servet elde edeyim değil. Bu bir ilimdir tıp gibi, fizik gibi. Zamane şarlatan hocaların yaptığı şey değildir. Büyük zatlar hakkında konuşmadan evvel de iki kez düşününüz. Gözünüzle şahit oldunuz mu... Ayrıca Onların sözlerini, kitaplarını anlama kapasite ve potansiyeline sahip değiliz. Günümüzde öyle tercüme eserler yapılıyor ki bu zatların yazmadığı şeyler bile yazılarak kâr elde edilmeye çalışılıyor büyük iftiralar atılıyor. Neler gördüm neler... Müslümansınız diye yapıyorum bu uyarıyı. Allah dostlarını konularınıza alet etmeyin, yorum yapmayın bilip bilmeden.

S

SoldierO

1. Bana firavun tövbesi gibi geliyor yine de Allah bilir.
2.Neyin ne olduğunu iyi biliyorum.

@Bitkinruh bakım yapmıyorum hissiyat diyelim. Bakım yapmaya daha hazır olmadığımı düşünüyorum. Bakım teferruatlı ve zor bir şey. En ufak bir tereddüt vb. şeylerde büyük yanılgılar içine sokabilirler ki gözlerimle şahit oldum neler gösterdiklerine..

Beylane

Kayıtlı Üye
İnsanları yanlış bilgilendirmeyiniz lütfen. Önce havas nedir onu iyice bir öğreniniz. Sizin sandığınız gibi onu bunu kendime aşık edeyim, servet elde edeyim değil. Bu bir ilimdir tıp gibi, fizik gibi. Zamane şarlatan hocaların yaptığı şey değildir. Büyük zatlar hakkında konuşmadan evvel de iki kez düşününüz. Gözünüzle şahit oldunuz mu... Ayrıca Onların sözlerini, kitaplarını anlama kapasite ve potansiyeline sahip değiliz. Günümüzde öyle tercüme eserler yapılıyor ki bu zatların yazmadığı şeyler bile yazılarak kâr elde edilmeye çalışılıyor büyük iftiralar atılıyor. Neler gördüm neler... Müslümansınız diye yapıyorum bu uyarıyı. Allah dostlarını konularınıza alet etmeyin, yorum yapmayın bilip bilmeden.

Havas ilimdir doğru. Havas müslümanların büyü ilmidir. Günde 5 vakit kılınan namazda

Fatiha suresinin şu ayetini '(Allahım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz ' okuruz. Havas ise Allah yerine varlıklardan yardım isteme ilmidir.

En'am suresi 128. ayeti her şeyi açıklıyor

'Allah, onların hepsini bir araya topladığı gün, "Ey cinler (şeytanlar) topluluğu! Siz insanlarla çok uğraştınız" (der). Onların insanlar arasındaki dostları ise, "Ey rabbimiz! Biz birbirimizden yararlandık ve bize verdiğin sürenin sonuna ulaştık" derler. Allah buyurur ki: "Allah’ın dilediği hariç olmak üzere, içinde ebedî kalacağınız yer ateştir." Şüphesiz rabbin hikmet ve ilim sahibidir. '

Uzun lafın kısası parapsikoloji islama aykırıdır ve İbni arabi gerçektende tövbe etmiştir

Beylane

Kayıtlı Üye

ha bir de havasda kullanılan tütsüler ne içindir biliyor musun? Hacetini yerine getirmeleri için cinlere verilen gıdadır. Tütsü yakmadan cinler görevlendirilemez.

Ü

Üye silindi 70925

O adamın videolarını görmüştüm. Varlıklar vücuda hükmedip konuşuyorlardı. Yani öyle gözüküyordu. Böyle bir şey mümkün mü bilen var mı? Sadece o adamda değil bir çok video da öyle gözüküyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beylane

Kayıtlı Üye
O adamın videolarını görmüştüm. Varlıklar vücuda hükmedip konuşuyorlardı. Yani öyle gözüküyordu. Böyle bir şey mümkün mü bilen var mı?

kendisi varlıklar aracılıgıyla musallat olan varlıgı konusturuyor. Ama işte kendisindeki varlıklar şeytana taptıgı için erol denen zatın nefsine hükmedip milleti taciz etmesine vesile olmuş üstelik 16 yaşındaki bir kızı taciz etmiş. polis suçüstü yakalamış.