Adak adayıp adagı yerine getirmeme

Beylane

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. 3sene önce adak adamıştım bir varlık için. XX işi için varlık adak istiyormuş hoca demişti. Neyse işte ben o adak için varlıkla akit yaptım. Sonra gün geçtikçe ben yaptıgım şeyden pişmanlık duymaya başladım ve adagımı yerine getirmedim. Hocaya söyledim adagı yapmıcagım diye. Hoca başına büyük bir bela gelicek dedi. 3 senedir aklıma adak gelip duruyor. Bu adağı yapmak zorunda mıyım? Pişmanım halen akit yaptıgım için

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Sen anlaşmayı yaptın ve istediğini aldın o zaman. Sonrasında pişman oldun diye varlıkla yaptıgın anlaşmaya uymayıp kendince söz verdiğini yapmadın ve üç yıldır hala varlık seni bekliyor öyle mi?

Bence olayı en başından dogru düzgün anlat. Kimse bir şey anlamadı.

Ayrıca Beylane seni burada sürekli havas kitaplarıyla görüyorm. Pişman olduguna emin misin?
Yoksa bize bir şeyler üzerinden soru sorup merakını gidermek için mi böyle şeyler anlatıyorsn?

Beylane

Kayıtlı Üye
Varlık kim ?
İstediğin işi yaptı mı ?
Hoca ne hocası parapsikoloji ile ilgilenen biri mi ? Havascı mı ? Ve niye sizden istedi varlıktan neler istediniz ?

Varlık Apraziyal-ı Serdarı
İstedigim işi yapmadı çünkü ilk kurban kesilecekti.
Hoca iranlı büyücü

Sen anlaşmayı yaptın ve istediğini aldın o zaman. Sonrasında pişman oldun diye varlıkla yaptıgın anlaşmaya uymayıp kendince söz verdiğini yapmadın ve üç yıldır hala varlık seni bekliyor öyle mi?

Bence olayı en başından dogru düzgün anlat. Kimse bir şey anlamadı.

Ayrıca Beylane seni burada sürekli havas kitaplarıyla görüyorm. Pişman olduguna emin misin?
Yoksa bize bir şeyler üzerinden soru sorup merakını gidermek için mi böyle şeyler anlatıyorsn?

Anlaşma yapıldı ama önce kurban kesilmesi gerekiyordu. Anlaşmadan sonra pişman olup kesmedim. Şuan kurbanı kessem adak yerine geçmeyecek çünkü anlaşma bozuldu. 3 yıldır hiçbir işim rast gitmiyor benim birsürü kişiye gittim herkes kurbanı kesmem gerektigini söylüyor ama kurban kesilse Allah için olmayacak.

Parapsikolijeye meragım var.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Varlık Apraziyal-ı Serdarı
İstedigim işi yapmadı çünkü ilk kurban kesilecekti.
Hoca iranlı büyücü

Anlaşma yapıldı ama önce kurban kesilmesi gerekiyordu. Anlaşmadan sonra pişman olup kesmedim. Şuan kurbanı kessem adak yerine geçmeyecek çünkü anlaşma bozuldu. 3 yıldır hiçbir işim rast gitmiyor benim birsürü kişiye gittim herkes kurbanı kesmem gerektigini söylüyor ama kurban kesilse Allah için olmayacak.

Parapsikolijeye meragım var.
Ne amaçla anlaşmayı yaptın, rica etsem söyler misin?

Allah için kesilmeyenler mundar olur, yani leş hükmündedir.
Varlık sana şirk koşturmadan işini yapmayacaktın kesin. Şirk koştugun an yani o kan döküldüğü anda sana musallat olmaya hak kazanacaktı. Ve anlaşma gereği asla bir daha ondan kurtulamayacaktın.

Şu an sana vesvese veriyorlar. Tedirginliklerinin hepsi yersiz.
Tövbe et. Bu varlıklar daha şimdi böyle yapıyorsa sonra neler neler başına getirir sen düşün. Kinlendirmişsin, anlaşma var deyip yapmadın ya...
Zararın neresinden ne kadar dönmüşsen yeğdir.
Nasıl pişman oldun bilmiyorum ama hayatın kurtulmuş bence.

O kitapları da evinden çıkar at. Valla pek güven veren birine benzemiyorsun Beylane. Garip bir kafa yapın var. Bu kafayla sen bugün yırttın belki ama yarınlar muamma...

Ü

Üye silindi 70925

@Enneagram doğru söylüyor. Tövbe edip bırakmalısın. Kapıyı daha fazla açma. Şirk, günahlar, şüphe kaleni zayıflatır. Sana uğramaları daha kolay olur. Daha fazla ele geçirirler seni. Üstelik şirk bütün amelleri siler. Yaptığın iyiliklerin, yardımların sayılmaz. Boşa gidiyor kuranda okuduğum kadarıyla.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Bunu ben de anlamadım. Apraziyal dediği aşk, sevgi, bağlama işlerinde kullanıldığı söylenen bir görevli. Sanırım aşkla ilgili bir mevzu var. Ama böyle varlıklarla uğraşan bir sevgilim olsa ben de korkar kaçardım heralde.
Hem bu devirde ehil hoca mı kaldı, kalsa da neden böyle şeylerle uğraşsın. Yani o kadar heybetli bir medyum olsam, madem Apraziyal'i çağırabiliyorum gider kendime Adriana Lima'yı felan aşık eder dünya çapında sükse yapardım.
Allah'tan korkan da bu işlerle zaten uğraşmaz. Samimi değil o yüzden.

Ayrıca havas kitaplarını istedikleri kadar okusunlar yapmaya çalışsınlar oradaki uygulamalar eksiktir. Misalen yemek yapacaksın sana bir kaç malzemeyi verir ama püf noktasını ve temel maddesini söylemez. Eğer ilmin varsa tamamlarsın. Şifreyi senin çözmeni ister. Çocuk oyuncağı değil ki.
Yine de ben Beylane'nin özünde iyi biri olduğunu düşünmek istiyorum. Sadece bunlarla uğraşa uğraşa bir gün kendine sahiden birini musallat edeceği konusunda endişem var. Umarım dikkatli olur.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Adak falan yapmayın niyet etmeyin hangi iş için olursa olsun yapamadığn sürece sıkıntı çıkıyor hep

Beylane

Kayıtlı Üye
Ne amaçla anlaşmayı yaptın, rica etsem söyler misin?

Allah için kesilmeyenler mundar olur, yani leş hükmündedir.
Varlık sana şirk koşturmadan işini yapmayacaktın kesin. Şirk koştugun an yani o kan döküldüğü anda sana musallat olmaya hak kazanacaktı. Ve anlaşma gereği asla bir daha ondan kurtulamayacaktın.

Şu an sana vesvese veriyorlar. Tedirginliklerinin hepsi yersiz.
Tövbe et. Bu varlıklar daha şimdi böyle yapıyorsa sonra neler neler başına getirir sen düşün. Kinlendirmişsin, anlaşma var deyip yapmadın ya...
Zararın neresinden ne kadar dönmüşsen yeğdir.
Nasıl pişman oldun bilmiyorum ama hayatın kurtulmuş bence.

O kitapları da evinden çıkar at. Valla pek güven veren birine benzemiyorsun Beylane. Garip bir kafa yapın var. Bu kafayla sen bugün yırttın belki ama yarınlar muamma...

Varlığı davet etmek başlı başına şirktir zaten. Şu son 3 senedir ara ara rüyalarımda kendisini görmüyorum ama yardımcılarını görüyorum. Akit bozulduktan sonra 1 defa kendisi rüyama girdi 3 varlık beni tutuyordu kendisi ağzımdan bir şey cıkardı kalbe benziyordu.

Ü

Üye silindi 70925

Pişman olduğunu söylemiştin o yüzden böyle tavsiye verdik. Kurtulmak için başka bir yol var mı? Sadece koç kesmemek istiyorsun yani aslında öyle mi? Herşeye zam geldi koç da çok pahalıdır şimdi haklısın. Allahtan başkası adına kesilen de haram bu arada. Tövbe etmekten başka kurtuluşun yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ercancan

Kayıtlı Üye
Adağı yerine getirsen olacaktı demek ama bel kide başına başka bela alacaktın Allah korudu bel kide seni kesmek istemedin kendiliğince bana yönlerdir o adamı benim daha yeni ???? gelir bel ki ben anlaşırdım gelsin keserim ne kadar para o kadar köfte misali