Kayalık Adası

mrcn

Kayıtlı Üye
Demin(saat 3 buçuk gibiydi) uykumdan uyandım ve unutmak istemediğim beni çok etkileyen bi rüyanın sonuydu. Hemen yazmak istedim ancak yazdıkca cogu detay siliklesti. Kayalıkların üzerinde öbek öbek evlerin olduğu bir adada yaşıyorduk. Rüyada hatırlamadığım bir kaç yasak şey vardı ve ben annem ablamlar herkes uyuduğunda çıkıp bu yasak olan şeyi yapıyorduk. Hatırlayamıyorum şu an. Sanırım yüzmek gibi bir şeydi. Adada tanımadığımız bir çift vardı bu yasak oyunu oynadığımız yerin hemen üstünde oturuyorlardı. Herkes birbirinden çekiniyordu. Yasakların çiğnenmesi konusunda tediginlik vardı. Ancak yasak olması gerçekten komik bi durumdu çünkü zararsız ve eğlenceli oyun gibi bi durumdu. Bi kadın ve adam evlerine geçip önümüzden daha sonra yanımıza geldi. Ve ailemle olan dialoğumuzu birebir biliyor gibi bana imalı bir soru yöneltti adam. Senin adın ne dedi daha sonra adımı söyledim ve deniz altında yaşayan bir canlı dedim. Yasak olan şeylerden biri de denize girmekti sanırım net hatırlamıyorum dediğim gibi. Daha sonra yasak bir şey yaptığım korkusuyla bizimle gelceksin der gibi onlarla gitmem algısına girdim ve yola çıktık yol engebeli ancak yürümesi kolay bi yoldu yürürken kadın önde adam arkada onun arkasında ben. Yol boyu algımı ufkumu açacak bir çok bilgiyle aydınlandım ancak hiçbirini hatırlamıyorum. Hatırladığım bu dünyada bir amacımın olduğu ancak dünyadaki dış etmenlerin benim bu amaca uyanmama mani olmak için kurulduğunu ve bunların bilincinde olmam gerektiğini aşıladı rüya. Kayalıkların sol tarafı keskin olmayan ucurum gibi görünüyordu ancak sola doğru indikçe okyanusa çıkıyordu yürüdükçe sağ tarafında göl olan bir alana geldik burayı geçmemize yardım edecek bir kadın bir adam bir de benim yaşlarımda bi erkek vardı kadının oğlu olabilir diye düşündüm. Benim aydınlanmam ve dünyadaki amacımın farkında olmam çok fazla kişiye fayda sağlayacağından o göl kıyısına gelene kadar yeterince bilinçlendim ancak rüyada harikülade mantıklı o bilgilerin hiçbirini hatırlayamıyorum. Bir kano gibi yerel bi tekneye bindik. Teknede kadının oğlu olduğunu düşündüğüm kişi de vardı. Gölün karşı kıyısına geçirecekti bizi. Kadın kıyıda kaldı. Kadının oğlu adamı öldürdü ama kanlı bir ölüm değildi yani yok etti kavramsal bir ölümdü. Daha sonra kıyıda gideceğimiz yerde bi toplantı alanında öğrendiğim adamın oğlana beni öldürmesi gerektiğini söylemiş olduğuydu. Benim dünyadaki amacımı o kadının yerine getirmesi için öldürmesi için tembihlediğini ama oğlanın adamı sevmeyip güvenmeyişinden beni değil adamı öldürdüğünü öğrendik. Bu bilgiler konuşma olarak geçmedi ama bilgi güncellemesi gibi idrakıma girdi. Daha sonra bu adam ölünce benim kadının arkasında bana adımı soran yola çıktığım adam da kayboldu rüyadan. O toplantıda bana bu kadınla 2. Bir yola çıkacağımı idman yapmam gerektiğini suyun içinden geçme gibi bi gücüm olduğunu ancak bu gücümün farkında olmadığım için kullanamadığımı ortaya çıkarmak için kendime güvenip çalışmamı tembihler gibi bilgi güncellemeleri oldu. Burda bir cevap bulabileceğimi düşündüm bu arada yeni üye görünsemde 2010lu yıllardan beri forumu biliyorum. Parapsikolojiye olan merakımdan keşfedip daha önce başıma gelen bir çok ilginç olayda vevap aradığım bir yer. Umarım yol gösterecek fikir verecek bir yorum gelir.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Yol boyu algımı ufkumu açacak bir çok bilgiyle aydınlandım ancak hiçbirini hatırlamıyorum. Hatırladığım bu dünyada bir amacımın olduğu ancak dünyadaki dış etmenlerin benim bu amaca uyanmama mani olmak için kurulduğunu ve bunların bilincinde olmam gerektiğini aşıladı rüya.
Cevap rüya içinde verilmiş.

Hayatınıza gözden geçirin, düşüncelerinizi, duygularınızı, eylemlerinizi.. Gündelik hayatınızda hangi kalıplara tutunuyorsunuz ? Hangi kalıplar sizi aşağı çekiyor ? Özellikle aile öğretileri ile gelen ama içinizde bir yerde yanlış olduğunu düşündüğünüz inançlar neler ? gibi.. İhtiyacınız olan kişisel inziva. Verilen bilgiye sırtınızı dönmezseniz zamanla berrak görüler almaya başlayacağınızı düşünüyorum.

Not : Bu tarz rüyalar ( rehberlik içeren ) anlatılmamalı. Kendinize saklayın.

mrcn

Kayıtlı Üye
T
Cevap rüya içinde verilmiş.

Hayatınıza gözden geçirin, düşüncelerinizi, duygularınızı, eylemlerinizi.. Gündelik hayatınızda hangi kalıplara tutunuyorsunuz ? Hangi kalıplar sizi aşağı çekiyor ? Özellikle aile öğretileri ile gelen ama içinizde bir yerde yanlış olduğunu düşündüğünüz inançlar neler ? gibi.. İhtiyacınız olan kişisel inziva. Verilen bilgiye sırtınızı dönmezseniz zamanla berrak görüler almaya başlayacağınızı düşünüyorum.

Not : Bu tarz rüyalar ( rehberlik içeren ) anlatılmamalı. Kendinize saklayı

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Hayır mani değil. Bundan sonra dikkatli olmanızda fayda var.
Bazı rüyalar anlatıldığında, uzun zaman benzer görüler alınamayabiliyor ( deneyimle sabit )
Şimdilik gördüğünüz rüyanın tesirinden çıkıp, kendi inzivanıza ve anlam arayışınıza odaklanın.
Her şey tam da olması gerektiği zamanda ve olması gerektiği şekilde olacaktır. Yolunuz açık olsun..

mrcn

Kayıtlı Üye
Teşe
Hayır mani değil. Bundan sonra dikkatli olmanızda fayda var.
Bazı rüyalar anlatıldığında, uzun zaman benzer görüler alınamayabiliyor ( deneyimle sabit )
Şimdilik gördüğünüz rüyanın tesirinden çıkıp, kendi inzivanıza ve anlam arayışınıza odaklanın.
Her şey tam da olması gerektiği zamanda ve olması gerektiği şekilde olacaktır. Yolunuz açık olsun