Acill Cin cikarken az daha ölüyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gomiyeon

Kayıtlı Üye
GERCEKTEN empati kurup yardimci olmaya calisanlara teşekkürler.

striker

Kayıtlı Üye
hemen pisikoji ye getirmeyin ve bilip bilmeden su sitede lütfen yorum yapmayı üstatlara bırakın azap ayetleri degilde normal kuran ezanda nasılsınız ve bir suya 70 nas okuyun için üzerinizdeki etkiyi tekrar yazın

Yorum olarak absürt bir durum mu var kardeş? Herkes neden bu kadar tuhaf anlayamıyorum. Sanırım üstat siz oluyorsunuz, hem yorum hem de reçete sunmuşsunuz fakat reçeteniz, doktor yazısı gibi anlaşılmaz olmuş.

striker

Kayıtlı Üye
Konuya dua bazında birşey eklemek istiyorum. Felak-Nas yada diğer dualar, ayetler, sureler vs kişinin hayatının bir parçası değilse, zoraki durumlarda okunması, anlamı bilinmeyen yabancı kelimelerin ses titreşimleri ile havaya yayılmasından başka bir şeye yaramaz diye düşünüyorum.
Tıp kı kişi öldükten sonra arkasından okunan dualar, hatimler, gibi...Amel kapanmış, vade sona ermiş, tren kaçtıktan sonra çözüm üretme çabalarımızdan dolayı, hayatımızı yönlendirmesi için indirilenler, hayatımız sona erdikten sonra değer buluyor.

candokia

Kayıtlı Üye
bence üzerinizde cin olsaydı daha iyi belirtiler göstereceğinizden eminim =D bence cin belirtileri göstermiyorsunuz bendede oluyor hastalığı tarif eden doktorları dinleyince bir sonraki gün psikolojik olarak hasta oluyorum tamamen psikolojik bir şey bence... ama kendinizden eminseniz hocaya görünün =)

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
Selamlar hepinize.bu mesaji yazarken bile hala urperiyorum.. Canim sikiliyordu. .YouTube dan cin cikarma ile ilgili bir video izliyordum. İsteueyene link yollayabilirim. Adam cini tehdit ediyordu. Simdi öldüren ayetleri okurum CIK diyordu. Sonra ayetlerden bir kelime söyledi ard arda. Birden fenalastim. Fe başlayan biseydi. Oluyorum sandim. Gogsumun ortasında bisey cirpiniyordu.. Kalp atislarim hizlandi. Balkona kostum bi saat kendime gelemedim. Sormak istediğim bu dualari okurken herkes fenalaşir mi? Son zamanlarda çok iyi fal bakiyordum artik sebebini anliyorum.hep bi kismetsizlik var üstümde zaten. Napmaliyim ?bilen biri yardim etsin..

içine cin girmiş. bakım yaptırmalısın...

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Biraz ARAŞTIRMA yaptim. Bazi cinler belirti vermeden yıllarca durabiliyormus. En nefret ettikleri Allah sizi kahretsin cumlesiymis. Çünkü zaten Allahin rahmetindan uzak olan kafir cinlerin bunu insanoglundan duymasi onlari rahatsiz ediyormus. Ben de sadece bunu duydum. CoK kotu bir duyguydu. Eğer bnde boyle bisey varsa ki bilmiyorum benle ugrasmiyor. Ya da uygun zamanki bekliyor da olabilir. Çünkü insan bedeni onlar için saray gibiymis

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Hocalara falan gitmeyi dusnmuyorum. Çünkü ortalik şarlatan kayniyor. Üstelik musallat yoksa da insana musallat ederler. Evet zor zamanlar yasiyorum inanılmaz unutkanim bayagi doktora falan da gittim ama bunu cinlere bağlamak istemiyorum. Bana zarari yok su anda. Ya da varsa da ne kadar payi ve etkisinin olduğunu bilemem. Şimdilik bu olayi unutmaya calisiyorum.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
gomiyeon kardeşim bu belirtiler sanırım çoğu kişide mevcut. unutkanlık , üşengeçlik vb. çünkü hem ajada hem bende hem de sende olması bunu açıklıyor. Sen bir kez daha dinle derim. Bakalım yine olacak mı. Ama bu kez sakin olarak dinle öncesinde zihnini boşalt.

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Arkadaş kötü bir olay yaşamışsın geçmiş olsun. Piyasadaki her videoyu izledim, islami, hristiyan exorcism.. Bunu da izledim ve aynı şeyi yaşamamak bana çok mutluluk verdi. Size bir sorum olacak şimdi fal ne tür bir fal ve bu falı bir cin yoluyla mı bakıyorsunuz? Öyleyse bence bu tür bir durumun oluşması normal değil mi sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...