Acill Cin cikarken az daha ölüyordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Selamlar hepinize.bu mesaji yazarken bile hala urperiyorum.. Canim sikiliyordu. .YouTube dan cin cikarma ile ilgili bir video izliyordum. İsteueyene link yollayabilirim. Adam cini tehdit ediyordu. Simdi öldüren ayetleri okurum CIK diyordu. Sonra ayetlerden bir kelime söyledi ard arda. Birden fenalastim. Fe başlayan biseydi. Oluyorum sandim. Gogsumun ortasında bisey cirpiniyordu.. Kalp atislarim hizlandi. Balkona kostum bi saat kendime gelemedim. Sormak istediğim bu dualari okurken herkes fenalaşir mi? Son zamanlarda çok iyi fal bakiyordum artik sebebini anliyorum.hep bi kismetsizlik var üstümde zaten. Napmaliyim ?bilen biri yardim etsin..

striker

Kayıtlı Üye
İzlediğiniz videonun aşırı derecede etkisinde kaldığınızı düşünüyorum. Bence panik yapmanıza gerek yok kitap okuyun, farklı uğraşlarla zihninizi dağıtın, toparlanacağınıza inanıyorum.

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Ben psikoloji ogretmeniyim. Videoyu gulerek izliyordum. Telefonu elimden attim. Bakona kosmamin sebebi insanlardan yardim istemekti. Umarim anlatabildim. Durumun cevabini merak ediyorum. Sadece uç kelime yetti. Su an müthiş bas agrisi ve gogsum de hala agirlik var.

ruban

Kayıtlı Üye
hemen pisikoji ye getirmeyin ve bilip bilmeden su sitede lütfen yorum yapmayı üstatlara bırakın azap ayetleri degilde normal kuran ezanda nasılsınız ve bir suya 70 nas okuyun için üzerinizdeki etkiyi tekrar yazın

enesuynk

Kayıtlı Üye
öncelikle geçmiş olsun azap ayetlerinin bu etkilere sebep olduğunu gördüm , yanlış anlaşılacak durum yok gayet açık sayılır , tavsiyem korunma dualarını okuduktan sonra azap ayetlerini dinleye bilirsiniz lakin ilk 3 gün giderek artan rahatsızlıklar ortaya çıkar ve sonunda bunlar bir anda kesilir ondan sonra dinleme süresini uzata uzata bu beladan rahatça kurtulursunuz , son olarak eklemek istediğim yeni yeni fala bakan insanlarda görülebilecek etkiler soğukkanlı olmaya gayret edin durumun ciddiyeti sizinle ilgili unutmayın .. onlar kendilerini dev aynasında göstermeye bayılır tek yapmamız gerek aynanın ardında duran minik şeye ufak bir bakış atmak ... tekrar geçmiş olsun :)

Revolution01

Kayıtlı Üye
Belkide bir sağlık sorununuz var ve o ana denk geldi bellimi olur? Direk paranormal e bağlamayın diyemem tecrübem yok ama olası bir sağlık sorununuda illa bedensizlerib işidir deyipte es geçmek sağlığınız açısından tehlikeli olabilir

enesuynk

Kayıtlı Üye
Belkide bir sağlık sorununuz var ve o ana denk geldi bellimi olur? Direk paranormal e bağlamayın diyemem tecrübem yok ama olası bir sağlık sorununuda illa bedensizlerib işidir deyipte es geçmek sağlığınız açısından tehlikeli olabilir
evet belkide yazın güneşin altında terlememiz aslında sıcaktan değilde hormonal bozukluktandır ..

Demir.D

Banlı Kullanıcı
hemen pisikoji ye getirmeyin ve bilip bilmeden su sitede lütfen yorum yapmayı üstatlara bırakın azap ayetleri degilde normal kuran ezanda nasılsınız ve bir suya 70 nas okuyun için üzerinizdeki etkiyi tekrar yazın

Konuyu üstadlara bırakın demişsiniz. Sonrada teşhis koyup reçete yazmışsınız. Bu durumda sanırım siz üstad oluyorsunuz değil mi? Yanlış anlamayın cevap vermeyebilirsiniz sadece merakımdan sordum.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bak kardeşim açık konuşayım sende cin olma ihtimali var. Çözümüyse cini insanı nefsi yaratan ALLAH'ın ayetlerindedir. Felak nas ayet el kürsi oku hergün oku ve hiç sektirme hergün mutlaka en az 2 şer defa oku inşallah şifa bulacaksın.

Ulas149

Kayıtlı Üye
Büyük ihtimalle üzerinizde cin musallatı var. fal bakabildiğinize göre hüddamda olabilir. hocanın okuduğu dualar bu yüzden sizde rahatsızlık yaptı

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ya arkadaşlar yapmayın... etmeyin... eylemeyin... :)

Ortada somut tek bir veri dahi yok. Anlatılan kadarıyla olaya bakarsak en az 50 tane sebebi olabilir. Yani hepiniz biliyorsunuz ne varlık musallatı bu kadar basit birşey nede çözümü ki aranızda belkide bu konularda en bilgisiz benim.

Neyse konuyu açan arkadaşımızda umarım ciddi bir durum yoktur. Herkese iyi forumlar :)

AJA

Elit Üye
Öncelikle fal bakıyorsunuz diye bir cininiz varr diyemeyiz.Siz anlaşma yapmadığınız sürece.Onca fal bakanlar cinlerle mi bakıyor ? Artık cin kelimesini duymaktan midem bulanıyor inanın burada.Nedir bu ,tüm negatif yaşamın size denk geleni cinlermi oldu.Emin olun ne insanlarmış bunlar deyp gülüyorlar bize..
O videoyu izlerken gülüyordum hatta demişsiniz neden gülüyordunuz çok mu komik geliyor size bu ? Adamı esir almışlar sizde bunun videosunu gülerek ; aman hadi ordan yalandr diyemi izlediniz gibi oluyor bu.Durumda gülünecek şey de yok..Hatıraltırım biri düşer siz ona gülersiniz ardından sizde hemen düşersiniz. !

Şunu da belirtiyim içiniz rahat olsun.Eğer sizin enerjiniz ile beslenen bir cin olsa idi bu videoya kalmazdı iş.

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Sürekli felak nas okuyan birisiyim. Son zamanlarda çokiyi fal bakiyorum. Hatra yuzune bakmam yetiyor bazen.EEğer ben de bisey varsa bana hiç görünmedi. Ama hep yalniz kalmaktan korkarim.
İnancli biriyim sürekli felak nas okurum.
Aslında gülmekten kastim dalga geçmek değil lütfen yanlis anlasilmasin. Demek istediğim rahat izliyordum.

Birden fenalastim. Halen gogsumde bi tedirginlik var. Daha önce birisi bana sende bisey var ama iyi sana yardimci oluyor zarar vermez demişti. Hic belirti olmadigi için konduramadim. Sadece asidi unutkanlik uyuşukluk var geçmeyen. Bir de bi kismetsizlik var

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Birden fenalastim. Halen gogsumde bi tedirginlik var. Daha önce birisi bana sende bisey var ama iyi sana yardimci oluyor zarar vermez demişti. Hic belirti olmadigi için konduramadim. Sadece asidi unutkanlik uyuşukluk var geçmeyen. Bir de bi kismetsizlik var

Tansiyonunuzu ölçtünüz mü kaç çıktı?

AJA

Elit Üye
Sürekli felak nas okuyan birisiyim. Son zamanlarda çokiyi fal bakiyorum. Hatra yuzune bakmam yetiyor bazen.EEğer ben de bisey varsa bana hiç görünmedi. Ama hep yalniz kalmaktan korkarim.
İnancli biriyim sürekli felak nas okurum.
Aslında gülmekten kastim dalga geçmek değil lütfen yanlis anlasilmasin. Demek istediğim rahat izliyordum.

Vallahi o kısmetsizlik uyuşukluk bende de var.üstelik bir araç kullanmadan falda bakıyorum.Yaradan inancım da duamda sonsuz.Ayrıca yanlız kalmaktan da nefret ediyorum artık acaba bende de mi var :)
Bunlar bir yana..Siz kendinizi inandırmışsınız zaten bazı şeylere.Böyle dşnmeye devam ederseniz sizde de bir tane olur geçmiş olsun.Bu arada panik bozuklukta çok yaşanıyor göğüste daralma ve birşey olucakmış korkusu...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bunlar bir yana..Siz kendinizi inandırmışsınız zaten bazı şeylere.

Sadece bu konu için söylemiyorum. Ajanın söylemiş olduğu ve benim alıntı yapmış olduğum olay, varlık musallatı ne kadar tehlikeliyse bu da en az onun kadar tehlikelidir.

AJA

Elit Üye
Arkadaşım sen bunu bir daha otur izle bir kaç kez daha...
Konu içinde fazlasıyla cevap verildi ve zaman ayrıldı diye düşünüyourm..

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Belki de haklisiniz psikolojik tir Ancak daha oönce boyle bisey yasamistim. O zaman lisefeydim.dualarla kurtuldum. Ama aradan on yil geçti. Belirti yoktu hic. Neyse artik çok kurcalamanin anlami yok. Varsa da bana zarari yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...