ablamın sorunu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 38107

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle iyi forumlar. Şöyle bir sorunum oldu sizlerle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. Geçen haftalarda birgün uyuyamamış yatakta kıvranırken bir ağlama sesi duydum biri ağlıyordu. Önce komşulardan olabilir diye hiç tepki vermedim ancak sonradan annem odaya girip babamı çağırınca nasıl koştuğumuzu bilemedik. Annemin odasına vardığımızda ise ablamhıçkıra hıçkıra ağlıyordu. Direk kabus'mu gördün dedim çünkü daha öncelerdede oluyordu ona bu. Bende kabus görürdüm ama o bana göre daha duygusal ve herşeyden korkan bir tip olduğu için o daha çok etkileniyor.

Rüyasını baştan anlatmaya başladı: Ablam uyuyormuştu rüyasında. Ve bizim ablamın dolabının yanında biraz boşluk var ordan kambur bir cin benzeri varlık çıkmış. Odasında yemek yiyormuş dolaba giriyor sürekli kapaklarını açıp kapatıyor oyun oynuyor ablamın yanına yatıyormuş.En sonunda demişki bu cin : Benim adım aze. Ben burda senle birlikte yaşıyorum. Ama sen bana kötü davranıyorsun. Bak sen bana çok kötü davranıyorsun. Bak kötü şeyler olur bana kötü davranma. Diyor ablamın kollarını tutarak.
Şimdi arkadaşlar ben bunu iki yöndende inceledim. Birincisi annem ablamı yatıştırmak için sürekli bilinçaltı diye teselli ettiği için önce bilimsel bakmaya çalıştım :
Mesela birincisi o kötü davranıyorsun demesinin nedeni annemin son zamanlarda ablam one kötü davranması yüzünden sen bana kötü davranıyorsun senin işin rast gitmez üniversiteyide kazanamassın demesi olabilir. Hemde varlığın biraz anneme benzemeside cabası.
Ayrıca o rüyayı görürken rüyada ablamın kaybettiği tişörtü varmış. Onu çok severdi ablam

Ama birde parapsikolojik açıdan bakınca şunları düşündüm:
Cinlerin bizimle yatabildiği,bizim etrafımızda yemek falan yiyebildikleri,bizimle yaşayabildikleri doğru sanırım.Hem bende böyle çağırma değilde sıradan wicca uygulamaları enerji çalışmaları yaptığım için belki ona çekilmiş olabilir?
Ayrıca ben küçükken bir astral deneyim olarak adlandırdığım bir deneyim yaşamıştım.Uyurken bir anda odamızın kapısı açıldı annem içeri girdi ve ben yeniden gözlerimi kapattım açtığımda ise gözlerimi tavana yakın bir yerdeydim ve başım annemlere doğru dönüktü annem hala konuşuyordu ve dolabta bir kız benzeri varlık gördüm siyah bir şeydi kafası saçlarıyla örtülüydü sonra hemen uyandım o gecede uyuyamadım.

Buraya kadar okuyanlara bile teşekkür ediyorum. Sizinde yorumlarınızı alabilirsem sevinirim.

Kererm

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Evet belki sizin uygulamarınınz kardeşinizi ablanızıda etkilemiş olabilirAma ablanız trans halindeydi bence yani uyumamıştı ne kadar zannetsede sorun lütfen çınlama benzeri sesler duydumu eğer duymussa boyutlarına girmiş olabilir.Sık sık ayetel kürsiyi ve nası okusun.eğer bişey duymamışsa odasında aze adlı şahıs olabilir ablanıza korunma çemberini öğretiniz her akşam yatmadan önce ve sabah yapsın ve ilk birkaç gece lambayı açık bırakarak yatsın sonrasında rahatlayabilir.

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
DreamDuality adlı arkadaşımız güzel bir video paylaşmış uykuda rev evresi diye birşey bu rev olayında bu tür şeyler aşırı derecede olağan şeyler bunu sizin ve ablanızın izlemenizi tavsiye ediyorum hem ablanızın hemde sizin içiniz rahatlar videonun altında site ve Türkçe kitap pdf si var ordan teknikler ile bilinçli bir şekilde rev e geçebilir ve bunu aşabilirsiniz bence bu olanlar ilk dediğinizdeki gibi bilinçaltı olabilme ihtimali daha çok yakın geldi bana şu durumda. Video ile ilgili konu : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=39861

yalnizadam1981

Banlı Kullanıcı
bu her zaman olan birşeymi?bir cinin bukkadar açık ve net konuşacağını sanmam

Ü

Üye silindi 38107

Daha öncede kabuslar görürdü ancak ilk defa böyle iletişime geçiyor birşey rüyasında.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ablanız bir daha aynı rüyayı görürse ona (cine) ne tür bir kötü davranışta bulunduğunu sormasını söyleyin. Eğer gerçekten cinse öncelikle uzlaşıp sonra uzaklaştırmak güvenli olur sanırsam.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Arkadaşım öncelikle bilglerime göre bir cin adını söylediği zaman onkla çoktan evlenmiş oluyormuşsun .
Ancak bu olay olmadan önce seni rüyanda başka bir gece gel gel diye çağırıyormuş gidersen evleniyormuşsun .
Çoğu kişi gitmez ancak masum ve saf olan insanlar gidiyormuş genelde .
Herneyse yani bu durum ona benzer olabilir ancak bunu cin diye de tanımlamamak lazım unutmayalım ki cinden başka varlıklar da var .
Bu durumu daha da net açıklarsan daha çok bilgi alabilirsiniz ama bana göre bir hocaya gidin çünki bu varlığın cin olma olasılığı çok .

Kererm

Kayıtlı Üye
Bol bol dua etsin günlerini ibadetle geçirsin.Allah her şeye kadirdir.

Ü

Üye silindi 38107

Teşekkürler yorum yapanlara emeğiniz için.Ablamı birkaç gündür salonda yatırıyoruz. Daha iyi uyuması için yastığının altına ametist koyuyorum.Cinle evlenme olamaz diye düşünüyorum çünkü cin bir dişi. Tabi bilemem.İşinin ehli birinide ankarada bulamıyorum.

Kererm

Kayıtlı Üye
cinin dişi olduğunu nerden biliyorsun ? dişi ise peri denir heralde:d:hurray:

kıvep

Banlı Kullanıcı
Cinler bazen insanların hassas olduğu, üzüldüğü olayları bilir, duyar. Anneyle olan tartışmayı bilerek, üzmek için ayni kelimeleri kullanır. Bende ayni olaylardan yaşadığım için inandım anlatılanın gercek olduğunu düşünüyorum. Ablan odasına dönüp yatsa bile bir şey olmaz, olay yeni olduğu için tedbirli yatıcaktır, daha sonra olayı unutup tedbiri elden bıraktığında yeniden yaşayabilir ama.

Ü

Üye silindi 38107

Çok teşekkürler. Ablam hala korkuyor ancak sorunları ogünden beridir baş göstermedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...