$eytan(vari??) ile aramizda gecen sohbet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Şeytanla basit bi demonlada konuşmadım kendisiyle konuşdum açmak istemezdim bu konuyu ama bu konuyu gördüm bide ben geçen sohbeti anlatıyım %100 gerçekdir bi bilinç altı oyunuda değil yaşadığım şeyler 1 kaç ay konuşdum bi kısmını döküyüm + onun - benimdir belirtiyim arkadaşlar.

+ismim
+ismim
+ismim
-şeytan
+napıyon
-sıkılıyorum
+neden?
-bilmiyorum
+sıkılma herşey kontrolüm altında.
-nasıl?
+sen benimsin...

bu kadardı daha neler vardı ama aklıma gelmiyor pek deneyimim oldu gayet iyi rüyamdada bana birşeyler gösterdi diğer şeyleri bilmem sizin sohbetinizide farklıymış benimkisi insancıl olmuş biraz neyse çok şey yaşadım pek yazmak istemiyorum beni yanlış anlamayın lütfen sevgi ve ışıkla Sayın:karatasch

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Güzel bir makaleymiş yada hikaye vs...

İnsan aklı böyle bir şey işte ne yaparsanız yapın gördüğünden, bildiğinden fazlasını üretemiyor. Herhalde şimdiye kadar ki en iyi ürün ''Avatar'' filmiydi oda kulakları sivrileştirmek, boyutları büyütmek, atlara 2 ayak daha eklemekten öteye gidemedi.

Bir gün biri bana öyle bir şey söylesin ki onu hayal edemeyeyim.

Gerçek midir, değilimdir o kısmına girmeden;

Yazıdan hepimizin çıkardığı görünen sonuç: ''Müslümanlık gerçek, değişmeyen ve son din.''
Yazıda verilen bilinçaltı mesaj: '' Şeytan haklı beyler, dağılın...''

Yazının içeriğini bilmem ama yazım tarzı mükemmel. Tebrikler.

donzula

Kayıtlı Üye
Özür dilerim ama gerçekten çok uzakta yazılmış bir yazı. Ne zamandır bu işlerdesiniz bilmiyorum ama forumda en üst seviyelere ulaşanların bile en yüksek seviyede,en başta olan şeytanla karşılaştıklarını hiç duymadım ki siz bire bir bu şekilde konuştuğunuzu söylüyorsunuz. Diş döküp eline verme olayı da bu sistem için yeterli değildir. Bundan 1000 yıl öncesine Türkler bu şekilde bir adalet hükmüyle ilerliyorlardı zaten ama onların hiç birine şeytan gözükmedi. Gerçek dünyadan çok uzak hayal dünyasına ise çok yakın bir masal olmuş. Bilinçaltınızın bile bu kadar yoğunlaşıp, bu konuşmayı gerçekleştirebiliceğini sanmıyorum. Bence direk düşünerek araştırmalarla yazılmış. Sevgiyle kalın :)

eness

Kayıtlı Üye
Bu kadar seyi hatirliyor olman cok ilginc.!?

zenithmx

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Genellikle hafızayla alakalı kötü ithamlarda bulunulmuş, insan hafızasıyla alay edilmesi çok tuhaf.

Evet doğru İblis cin ırkına aittir. Ateşle havanın birleştiği noktada ki dumandan yaratılmıştır. Melek değildir.

Dünya atom âlemidir. Cin ırkına ait olanların bu dünyayla ilişki kurmaları bir canlıya hükmetmeleri sonucudur. Yüce Rabb bu izni ve ilmi iblise kendi tayin ettiği sınırla vermiştir. Ayetlerle sabittir. "Kanlarında dolaşacağı" ayeti mikrorganizmalarla gerçekleştirmekte. Biz bilimsel olarak bu canlılara bu isimleri yani mikrop virüs yada benzeri isimler vermişizdir.

Çoğu tırnak arasında oluşmaya başlamakta, vücuda en çok ve yaygın olarak girişleri bu şekildedir. İblis vücud olarak bunları kullanır. Tabi ilim sahibi olan cinlerde öyle. Ayetler de bu durumu doğruluyor.

Arkadaşımızın anlattığı şeyi mutlaka ona yazdıran bir gücün olduğunu varsayarsak, bunu yazdıranın ancak, ya Yüce Yaratıcımız ya da İblis olduğu ve başka ihtimalin olmadığı gerçeğini hiçbirşey değiştirmez.

Herkes kendi inandığı yönde seçimini yapabilir.

Bu seçimin de zihninizde ağır gelen taraf olduğuna kanaat ediyorum.

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek

Y: Biz biz diyordun ikide birl , siz kimsiniz ?

Y: Alooo ?

Y: Burdamisin ? Anlatacagim demistin !! >:-((

Heralde biz dediklerini basina bela acinca anlicaksin...e anlatacam demis iste...durusttur belki de :) ama yoluna saptirmak icin yaptigi hile muthisti...:) o patrona kucuk kizi tecavuz ettiren kimdi he?!

aklıselim1

Banlı Kullanıcı

Aslinda mesele o da degil..

Y: Ya ne ?

X: Düsün ki sen yillar boyu abine , babana yada senden üstün birine hizmet ettin. Bir dedigini iki etmedin. Verilen görevleri, tüm kardeslerinden önce sen, herkesten iyi sen yaptin.. Sonra baban geldi ve beraberinde birini getirdi. Senden cok daha aciz ve zayif olan bu kisinin emrine girmeni istedi.. Sence baban sana ihanet ett mi ? Etmedi mi ? Iyi düsün.

Y: Ee ?

X: E degil. Baban sana ihanet ettimi etmedi mi ?

Y: Cevaplamak istemiyorum.

X: Cevapladin bile !

Y: Hadi diyelim ki sen haklisin , ihanete ugradin.. Sen kendin ihanetin ve haksizligin ta kendisi degilmisin ?

şeytan allahı hiç sevmimiş. mukafat bekleyerek hizmet etmiş. gerçekten allah aşkı ile yanıp tutuşsaydı gözü allahtan başkasını görmez tam teslimiyet içinde olurdu. diğer melerkleri arasında tek nefsi olan şeytan ( yazıda dediğine göre ) nefsinin hevasına uymuş. ( bu kelime tanıdık geldi mi.) büyüklük taslamış. halbuki övgüye layık sadece allah tır.

Ne varlığa sevinirim
Ne yokluğa yerinirim
Aşkın ile yanarım.
bana seni gerek seni.

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
gerçek ya da değil. ama şeytanın söylediğini ben daha önce de hep düşünmüşümdür. birini çok seviyorsunuz o da sizi seviyor ama birgün çok sevdiğiniz bir başkasını getiriyor ve ben bunu daha çok seviyorum diyor. kıskanmaz mısınız? içerlemez misiniz? bunun kibirli olmakla da ilgisi yok. bence sevdiğini kaybetmeye dayanamamak gibi bir şey. aşırı sevgi bu hale getirebilir. aslında şeytan yüce Yaradanını kıskanmış ve onu paylaşmak istememiş de olabilir. düşünün aşık psikolojisini... insanlar sevdiklerini kaptırınca neler yapıyor görüyoruz... bu şeytanı haklı göstermez elbet. bağrına taş basabilirdi. ama şeytana acımıyor da değilim. onu öfkelediren, bu hale getiren sevgiliyi kaybetmiş olması...

aşklar çeşit çeşitttir. allah aşkı, vatan aşkı, karı koca aşkı vs. lütfen aşkları karıştırmayınız. erkek arkadaşınıza olan aşkınızı bu konu ile bir tutmayınız. daha iyi anlamak için tarihte yaşamış evliyaların aşkını kendinize örnek alınız.

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
Merhabalar.. ilk öncelikle Sayın:pendragon senin sevgilinle bu konu hakkında ne anlam var? ne mantık var, senin sevgilin başkasına gitti diye şeytanımı suçluyorsunuz? şeytan yüce yaradanı kıskanmamış tam tersine herkesden çok sevmiş, Michael 'den bile fazla sevmiş onu sonuç? insanların önünde eğilmedi onları çok sevmedi diye düştü, sonuç olarak başka forumlardada okuyorum yok tahttan indirmek istedi Allah 'ı onun yerine geçmek istedi yalan yanlış şeyler söylüyorlar insanların aklını karıştırıyorlar boş boş şeyler sokuyorlar o zavallı beyinlere, sizin sevgilinizle ilgisi yok kadiyen o sizin hatanızdır bu konuyla bi alakasını görmedim şeytan senin sevgilini elinden niye alsın az mantık yürüt, git onu sevgiline sor, sevgi ve ışıkla...

Sayın:aklıselim bencede aklınız cok selim , demişşinizki şeytan allahı hiç sevmemiş şeytan düşmeden önce oda bi melekdi, tam tersine diğerlerinden daha fazla sevmişdi Michael 'den bile fazla sevmişdi sonuç olarak düştü insanları ondan fazla sevmesini söylemişdi oda karşı çıkınca düştü bu arkadaşın konusunu tam bilmem, nasıl bi hikaye geçmiş aralarında, ama ben okuduğumu gördüğümü yazarım, yalan yanlış şeylerede kızarım mesela, üstteki kullanıcı Sayın:pendragon ne demiş kıskanmaz mısınız? içerlemez misiniz? hayatımda birini sevmedim o yüzden sorun yok, şu anda bi egom yada ruhum yok bana göre öyle, bi kibir bi sevgi besliycek değilim insan değilmi sonuçda? bana ne kazandırabilir senin sevgilinin gitmesini git ona sor şeytanı suçlamayın lütfen, benide yanlış anlamayın araştırıp okuyup daha derine inip yazın sevgi ve ışıkla kalın...

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
Sayın:aklıselim .......... bi kibir bi sevgi besliycek değilim insan değilmi sonuçda? bana ne kazandırabilir senin sevgilinin gitmesini git ona sor şeytanı suçlamayın lütfen, benide yanlış anlamayın araştırıp okuyup daha derine inip yazın ...

şeytanı suçlamayalım mı... masonlar ile ortakmı çalışıyorsun.... yada kaçıncı dereceden masonsun önce onu söyle.... kuranda BAKARA SURESİ 30. AYET " Hani Rabbin, Meleklere: "Muhakkak ben, yeryüzünde bir halife var edeceğim" demişti. Onlar da: "Biz seni şükrünle yüceltir ve (sürekli) takdis ederken, orada bozgunculuk çıkaracak ve kanlar akıtacak birini mi var edeceksin?" dediler. (Allah:) "Şüphesiz sizin bilmediğinizi ben bilirim" dedi. " hal böyle iken şeytana acıyıp allahı haksızlık yaptığınımı söylüyorsun. şeytana üzülüyor, tövbe etmesi için umut mu besliyorsun.

araştırıp okuyup daha derine inn yazmışsın. ruh yolluyla seyrü sülüğünü tamamlamış bir kişinin sohbetina katıldım. gerçekte allahı bilmiyorsun, bilmiyoruz. allaha ulaşmanın şartlarından biri de koşulsuz sevgidir. prapsikolojide bunu öğrenmişsindir. tam teslimiyettir. allah secde et demiş şeytan ise ben ondan daha hayırlıyım demiş. gerçekten sevse aşkı için kendi canından yada varlığından vazgeçmez miydi. insanı kamil ile şeytan sevgisini karşılaştırdğımda şeytanın çok aşağı mertebelerde ve allahı hiç sevmediğini söyleyebilirim. yazında okuduğunu özelliklede GÖRDÜĞÜMÜ yazarım demişsin. yoksa sende adnan oktar gibi "kaynak" ile bağlantı halindemisin. sende mi şeytan evliyalarındansın. şeytanın melek olduğunu yzmışsın. melekler nurdan mı yaratılmıştır ateşten mi. önce bize ilminden biraz aktaraiblirmisin.

xalpx

Kayıtlı Üye
Üzerinde düşünülmüş bukadar uğraşılmış bir senaryoyu burada sanki rüyanda görmüş gibi yazarak gözlerine iftira etmene ne gerek vardı? Yalan gözün kör olsun.Hristiyanlar ve hristiyanlık hakkında verdiğin birçok yanlış bilgi ve iftira içinde Rab bunun hesabını senden sorsun demekten başka yapabileceğim birşey yok yazık acıyorum senin gibilere...

hasan06

Kayıtlı Üye
arkadaşlar açılan konu ile konuştuğunuz konu birbirinden uzak

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Açılan konu hayal ürünü olabilir yahut kişinin konuşması da uzak bir ihtimal olsa da olabilir. Ama konu çok değişik ve absürt bir noktada ve aynı derecede konudan uzak yorumlara doğru ilerlediği için konu amacını aşmış ve kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...