Selamlar, yardımcı olabiirmisiniz..

XTX

Kayıtlı Üye
Dün gece çok garip bir durumla karşılaştım, gerçekten tam olarak rüyamı değilmi emin değilim, beni huzursuz ettiği için sizlerle paylaşmayı istedim. Dün gece sol tarafıma dönük olarak yatıyordum, birden üzerimdeki yorganın hızla havalandığını hissettim. Hemen arkasından bir el kolumdan tutmuştu ve kendisine doğru çekilmeye başladım. Kolumdan tutan bu ele dokundum ve çok sert olduğunu hissettim bir an bıraktı ve hemen tekrar bir el daha kolumdan tutup asılıyordu, ben yine kolumu bırakması için ona dokunduğumda elimden yağ gibi kayıp gitti, o anda hemen gözlerimi açtım. Çok uzun anlattığım için özür diliyorum ama çok iyi hatırlıyorum bilincim açıktı, varlıklarla ilgisi olabilirmi, yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.. saygılar.

bloodlife

Kayıtlı Üye
bakım yapılması gerek ancak o sekıl ogrenebılırsın bu sekıl tahmın ıle olmaz
durduk yere bu tür bı olay olmaz ancak sız buyu ıle ugrasmıs ve kendınıze karıstırmıs onları rahatsız edıcı durum vermıssenız olabılır yada bırı tarafından uzerınıze musallat almıs olablırsınız bu durum en ıyı sekılde bakımda cıkar ya da kendınız anlayabılırsınız

XTX

Kayıtlı Üye
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim, ama ben büyü vs. gibi işlerle hiç uğraşmadım. Bu site içersindeki konuları okuyarak takip ediyorum, hatta inisiye enerji çalışmalarınada korkularımdan dolayı hiç katılamadım. Söylediğiniz gibi başkaları tarafından musallat söz konusu olabilir, veya kendim hiç farkında olmadan onlara karşı açık kapı bırakmış da olabilirim. Daha önceleride buna benzer durumlar olmuştu ama dün gece ilk defa onlar tarafından çekilmek istendim. teşekkür ediyorum..

starligth

Kayıtlı Üye
peki hiç daha önceki dönemlerde çocukluğunuzda dahil cin çağırma gibi bir deneme yapmışmıydınız?

marchosias

Banlı Kullanıcı
kısmi hayal gibi hatırlıyosanız bu bende de olmakta bazen görüyosunuz ama konuşamıyosunuz da fazla kafanıza takmayın eğer devam ederse ciddiye alırsınız..! cin olduğunu sanmıyorum bu arada.. Bu dünyada yanlız deyiliz unutmayın.. yakın zamanda sevdiğiniz kişilerden herhangi birini kaybettiyseniz de bu olmuş olabilir.. yada kendinizi bi nevi astral bedeninize çıkartmak için bilinç altında kurduğunuz telkindir diyebilirim daha birçok örnek var :) neyse dikkat edin bakalım tekrarlıcak mı.. iyi günler dilerim :)

XTX

Kayıtlı Üye
Evet çocukluk dönemlerimde bilinçsizce meraktan dolayı malesef yapmıştım, daha sonraları bir daha asla yapmadım, ama hayatım boyunca hep şanssızlıklar yaşadım. Sizce bu bilinçsizce yaptığım hatamdan kaynaklanıyor olabilir mi, olaylar 5 yıl önce eşimi kaybettikten sonra daha çoğalmaya başladı. Rüyalarım kabuslarla dolu, huzursuzluklar, uykusuzluklar ve hissettiğim bir çok durumlar oldu, bazen bir süre rahat oluyorum daha sonra yine devam ediyor.. Ayrıca ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum.

motherlode

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsiyi ezberleyin. Böyle birşey yaşadığınız sırada hemen okuyun. Zira sadece bir cin musallat oluyordur. Cinden kurtulursunuz.

marchosias

Banlı Kullanıcı
:) Olayda cin falan yok ! Rahmetli eşinizi için dua edin ve günahlarının bağışlanmasını dileyin onun yerine hayır yapın mesela bi açı doyurun yada bir hayır kurumuna bağışta bulunun yada kurban kesin ve dağıtın ! eski günlerinizden eser kalmayacak bakın göreceksiniz ! aynısı benim başıma geldi... fazla düşünmeyin siz dediklerimi yapın en azından 1 tanesini yapın rahmetli eşiniz sizden ona dua bekliyor :) gidin mezarını düzelttirin çünkü o rahat değil !

Ayetel Kürsi yerine Felak ve Nas surelerini ezberleyin ve günde en az 3 kere okuyun rahat edemeyen bir ruh var ortada... Geçmişte yaptığınız cin çağırma olayını kapatmak için odun külüne soğuk şekerli su dökün ve çınar ağacının dibine serpiştirin ! Eğer cinse ortadan kaybolacaktır...

darklord19

Kayıtlı Üye
Sebe suresi Ahkaf Suresi Felak ve Nas surelerini okuyabilirsiniz.

starligth

Kayıtlı Üye
Cin çağırmadan kalan bir şey olabilir. Eşinizin ölümü de sizde bir travma etkisi yarattıysa onu daha çok çekmeniz doğaldır. Tabi net bir şey söylenmesi için bakım yapılması gerekir ancak siz akşamları yatarken arkadaşların dediği gibi Ayetül Kürsi okursanız bir şey kalacağını sanmıyorum. 7 kez okunması daha faydalıdır.

XTX

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, yardımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Rahmetli eşimle ilgili olarak ınanın elimden geldiğince imkanlarım dahilinde her türlü maddi manevi onun hayrını yaptım ve yapmayada devam ediyorum, zaten elim çok açıktır dualarımıda esirgemiyorum. Kabri bulunduğum şehirden çok uzakta olduğundan ziyaretimi çok sık yapamıyorum. Marchosias arkadaşım, bu durumların nedeni eşimin ruhunun huzurda olmamasıyla bir ilgisinin olabileceği konusunda size katılıyorum. Uzun süren hastane tedavilerinin sonucunda malesef onu kaybettim ve o yaşamayı çok istiyordu ama başaramadı, benden zorunlu olarak ayrılmış oldu, arkasından miras hukuk sorunlarının da başlamasıyla bu defa benim ve ailem için büyük üzüntüler ortaya çıktı ve hala devam ediyor, benimde dolayısıyla ona karşı kırgın ve kızgın olduğum bir dönem oldu. Bu kadar uzun bir açıklama yaptığım için özür dilerim, sizlerle konunun derinliği hakkında biraz paylaşmak istedim. Kendimi ve evimi dualarımla koruma altına almaya çalışıyorum, Ayetel kürsi ve diğer Felak Nas surelerini sıklıkla okumaya devam ediyorum ama bu sıkıntılar geçmiyor ve tekrarlıyor. Sanırım emin olmasamda rahmetli eşimin ruhuyla bir ilgisi var gibi gözüksede ben yine dualarıma ve hayırlarımı yapmaya devam edicem.. Teşekkür ediyorum, sevgiler..

marchosias

Banlı Kullanıcı
Yarım kalan bir işini sizin tamamlamanızı istiyodur belki...

marchosias

Banlı Kullanıcı
Sebe suresinin konumuzla alakası yok gereksiz yere yazılmış bence... herhangi bir davet içinde söyleniceğini inanmıyorum sebe suresi mealinde Yemen de yaşıyan Sebe kabile Allah'ın buyruklarına itaatsizliğini sonunda Arim seli denen büyük bir afet yollamasını anlatmakta ! Neyse yazdığınız önerilere biraz daha dikkatli olursak doğru bilgiye ulaşmış olacağımıza inanıyorum ! kulaktan dolma bilgilerle yaşamıyalım lütfen :( ! Dikkatli olmaya davet ediyorum :(

İyi günler dilerim

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Havasda surelerinnya da ayetlerin sadece anlamlarına bakılmaz. Kontejyan bunu daha önce çok kez açıklamıştı. Tabi kimsenin sözüne inanmak zorunda değilsiniz fakat Kontejyan'ın tavsiyelerini yabana atmamanızı öneririm.

gulchn

Kayıtlı Üye
Bence Ayetel kursi'yi hergece okuyarak uyumayı alışkanlık edinin. Ve bu durumdan korkmayın rüya deyip üstünde durmamaya çalışın korktukça daha da büyür durum bilinç altında ama çok eminseniz bakım yaptırın sitede yetkilier yardımcı olabilir size .

XTX

Kayıtlı Üye
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, sağolun. Her gece yatmadan önce mutlaka Ayetel kürsi ve diğer dualarımı mutlaka okurum, evimide dualarımla korumaya çalışıyorum. Ben bu son durumu yaşamadan öncede buna benzer farklı olaylarda yaşamıştım ama bu son yaşadığım olay beni daha çok tedirgin etti. Tam olarak neyle karşı karşıya olduğumdan emin değilim, gelen cevaplardan sonra aklım karıştı diyebilirim. Eşimin ruhuyla ilgili olabileceği söylendi, yada bir musallat olarak düşünüldü. Dün yine bana göre garip gelen bir şey oldu, bu saatlerde dün odamda bilgisayar başındayken balkon kapısı sımsıkı kapalıyken hatta rüzgar dahi esmiyorken, aniden kapı kolunun hareketiyle sert bir şekilde açılması beni şaşırttı. Fazla önemsemedim, üzerinde hiç durmadım ama şimdiye kadar hiç böyle bir şey olmamıştı, çünkü kapı sert olarak kapanıyor ancak el kuvvetiyle açılabilir. Ben dualarımla korunmaya devam ediyorum, ama durum değişmezse artık Urum dan yardım talebinde bulunmayı düşünüyorum.. Sizede çok teşekkür ederim, bu sitede olmaktan ve sizler gibi değerli arkadaşlarla sorunlarımızı ve dertlerimizi paylaşmak, faydalı bilgilere ulaşmak beni çok rahatlatıyor. Kendi aileme ve çevreme dahi açıklayamadığım sorunlarıma sizler çözüm arıyorsunuz, Allah razı olsun hepinizden.. sevgilerle.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, sağolun. Her gece yatmadan önce mutlaka Ayetel kürsi ve diğer dualarımı mutlaka okurum, evimide dualarımla korumaya çalışıyorum. Ben bu son durumu yaşamadan öncede buna benzer farklı olaylarda yaşamıştım ama bu son yaşadığım olay beni daha çok tedirgin etti. Tam olarak neyle karşı karşıya olduğumdan emin değilim, gelen cevaplardan sonra aklım karıştı diyebilirim. Eşimin ruhuyla ilgili olabileceği söylendi, yada bir musallat olarak düşünüldü. Dün yine bana göre garip gelen bir şey oldu, bu saatlerde dün odamda bilgisayar başındayken balkon kapısı sımsıkı kapalıyken hatta rüzgar dahi esmiyorken, aniden kapı kolunun hareketiyle sert bir şekilde açılması beni şaşırttı. Fazla önemsemedim, üzerinde hiç durmadım ama şimdiye kadar hiç böyle bir şey olmamıştı, çünkü kapı sert olarak kapanıyor ancak el kuvvetiyle açılabilir. Ben dualarımla korunmaya devam ediyorum, ama durum değişmezse artık Urum dan yardım talebinde bulunmayı düşünüyorum.. Sizede çok teşekkür ederim, bu sitede olmaktan ve sizler gibi değerli arkadaşlarla sorunlarımızı ve dertlerimizi paylaşmak, faydalı bilgilere ulaşmak beni çok rahatlatıyor. Kendi aileme ve çevreme dahi açıklayamadığım sorunlarıma sizler çözüm arıyorsunuz, Allah razı olsun hepinizden.. sevgilerle.
Eşinizin ruhu oldugu konusuna kesinlikle katılmıyorum bazı sebeplerden dolayı.. Ancak musallat konusundada temkinli davranmak lazımdır, herhangibir musallat söz konusu degilse, musallat defi için kullanılan büyüsel işlemlerle varlıklar tarafından tabiri caizse adresiniz tespit edilir, varlık kovma musallat yok etme gibi okumalarıda yapmayın şimdilik, önce bakım yapılmalı.. Yaşadıgınız hayat, sorunlar, problemler, olumsuzluklar, sürekli düşünüşler vs beyninizi yoruyor olabilir bence ilk olarak tedaviyi kendinizle yapınız, iyi bir duş, toprak ile temas, güzel bir piknik sizi rahatlatacaktır... Bu pazar çıkın evden, gidin çayır çimene, çıkartın ayakkabılarınızı, topraga basın, çamurla oynayın, çiçek toplayın, gökyüzüne bakın, bulutları takip edin.. işe yarayacagını ümit ediyorum..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Baştan sona tüm yorumları okudum ve kendinize bir bakım yapın söylemek istedim bende...zaten kontenjan kardeşimiz bunu size çok güzel bir şekilde açıklamış...
Bende 6,5 yıl evvel eşimi kaybettim ve sizinle benzeri durumlar yaşadım diyebilirim ama en baştan bir psikoloğa gittim , astroterapist e gittim , gitmediğim yer kalmadı aslında çünkü somut olan şey benim yaşadığım büyük bir travmam vardı ortada...
Eşinizi varlığı sizi ziyaret eder mutlaka bundan şüphem yok ama sizi rahatsız eden kendisi değildir bence...
Sizden güzel haberler bekliyoruz en kısa zamanda :)

XTX

Kayıtlı Üye
Slm. Amethyst arkadaşım, konumla ilgilendiğin için teşekkür ederim. Bugün siteye geç girdiğim için mesajınızı yeni farkettim, öncelikle sizinde başınız sağolsun, sizin gibi bende ağır tramvalar yaşadığımı söyliyebilirim ve zamanla üstesinden gelmeye çalıştım, psikoloğada gittim ve yardım aldım ama pek bana faydası olmadı, daha çok kendimle başbaşa kalarak yani yalnızlığı seçerek bir süre geçirdim. Daha sonrasında tekrar normal hayatıma geri döndüm, tem rahatlamışken bu defa da hem kendimde hemde evimin içinde açıklayamadığım durumlar ortaya çıkmaya başladı. Fazla önemsememeye ve umursamamaya çalışıyorum, dualarımla ibadetimle rahatlamaya çalışıyorum. Sn kontejyanın söylediği gibi tevsiyelerini dinliyor ve fazla içsel düşüncelerden uzaklaşıp dışarıya çıkıp, hava toprakla temas etmenin faydalı olacağına inanıyorum. Size de çok teşekkür ederim, kendi durumlarımla ilgili gelişmeler veya tekrar farklı bir durum olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edicem. Bende sizlerin güzel haberlerinizle paylaşımlarınızı bekliyorum. Sevgilerle..