Selamlar, yardımcı olabiirmisiniz..

XTX

Kayıtlı Üye
Sn kontejyan, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim, tavsiyelerinizi önemle dikkate aldım, söylediklerinizi uygulayacağım, ama bir şey dikkatimi çekti, bana yazmış olduğunuz açıklamanızda sanki benim iç dünyamı anlamışsınız gibi hissettim ancak bu kadarını söyliyebilirim. Yardımlarınızdan dolayı size tekrar teşekkür ederim, sizler iyiki varsınız.. Saygılar.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Slm. Amethyst arkadaşım, konumla ilgilendiğin için teşekkür ederim. Bugün siteye geç girdiğim için mesajınızı yeni farkettim, öncelikle sizinde başınız sağolsun, sizin gibi bende ağır tramvalar yaşadığımı söyliyebilirim ve zamanla üstesinden gelmeye çalıştım, psikoloğada gittim ve yardım aldım ama pek bana faydası olmadı, daha çok kendimle başbaşa kalarak yani yalnızlığı seçerek bir süre geçirdim. Daha sonrasında tekrar normal hayatıma geri döndüm, tem rahatlamışken bu defa da hem kendimde hemde evimin içinde açıklayamadığım durumlar ortaya çıkmaya başladı. Fazla önemsememeye ve umursamamaya çalışıyorum, dualarımla ibadetimle rahatlamaya çalışıyorum. Sn kontejyanın söylediği gibi tevsiyelerini dinliyor ve fazla içsel düşüncelerden uzaklaşıp dışarıya çıkıp, hava toprakla temas etmenin faydalı olacağına inanıyorum. Size de çok teşekkür ederim, kendi durumlarımla ilgili gelişmeler veya tekrar farklı bir durum olduğunda sizlerle paylaşmaya devam edicem. Bende sizlerin güzel haberlerinizle paylaşımlarınızı bekliyorum. Sevgilerle..

Rica ederim
kendinize çok iyi bakın
bu da geçer ..emin olun

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
xtx arkadaşım kardeşim sana birşey tarif edeceğim yap kurtul ve başka işlerine de yadımcı olsun bunu herkes yapabilir büyükler şöyle tarif etmişler:sabah kalkınca ve yatağa gece girerken ayetel kusiyi önce önüne sonra sağına sonra arkana sonra soluna sonra yukarı sonra aşşağı sonrada etrafına oku üfür hergün bunu yap geçer gider ve olanlarda gider bişey kalmaz ALLAHın izmniyle vesselam...

XTX

Kayıtlı Üye
Teşekkürler faruki777 arkadaşım sağol, ben Ayetel kürsiyi herzaman okuyorum, özellikle geceleri yatmadan önce söylediğiniz gibi sekiz defa okuyorum ve faydasını da çok görüyorum, bir süre çok rahatlıyorum, hatta unutuyorum tam herşey yolunda giderken hiç ummadığım bir anda, farklı zamanlarda ve değişik durumlarla ortaya çıkıyor olmasından kurtulamıyorum.. Beni ilk başlarda tedirgin olsamda artık alıştım diyebilirim, sağol arkadaşım zaman ayırıp emek vermiş ve bana yardımcı olmuşsun, bende dularıma devam ediyorum.. Saygılar..

faruki777

Kayıtlı Üye
İş
Serbest
Kardeşim, 8 değil 7 defa oluyor. Sabah uyanınca da yap, yatarken de yap. Abdestli yaparsan daha da faydalı olur.

bloodlife

Kayıtlı Üye
xtx arkadaşım kardeşim sana birşey tarif edeceğim yap kurtul ve başka işlerine de yadımcı olsun bunu herkes yapabilir büyükler şöyle tarif etmişler:sabah kalkınca ve yatağa gece girerken ayetel kusiyi önce önüne sonra sağına sonra arkana sonra soluna sonra yukarı sonra aşşağı sonrada etrafına oku üfür hergün bunu yap geçer gider ve olanlarda gider bişey kalmaz ALLAHın izmniyle vesselam...

Verdiğin tarif güzel de bu Ayetel Kürsü şifa için kullanılır, bu adamın üstünde musallat söz konusu musallattan kurtulmayı sen öyle kolay mı sanıyorsun? Ayetel Kürsü, felak, nas eşliğinde okunursa fayda verir biraz rahatlatır fakat musallattan kurtulamaz o an için rahat bırakırlar, kaçarlar sonra tekrar gelirler ama basta Estagfirullan adedince felak, nas, ayetel kürsü salavat getirip musallatı kaldırmak için gerekli olan ayet ve sure okunursa, (bu da 40 gün sürüyor) okumak ancak o zaman kurtulur .

Gerekli olan ayet ve sureler kitaplarda mevcut sadece güzel sakin bir telaffuzla okumak lazım ilk başlarda yüksek bunalım sıkıntı yaşayabilirsin, korkma, çünkü onları temelli olarak uzaklaştıracağından sana rahatsızlık veriyor olacaklar.

XTX

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bloodlife arkadaşım sağol, söylediğiniz gibi diğer korunma dualarını araştırıcam ve hemen uygulayacağım. Yardımcı olduğunuz için tekrar teşekkür ederim, sizinde herşey gönlünüzce olsun.. saygılar.

bloodlife

Kayıtlı Üye
Önemli değil, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.