zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası etnik

Amazontanrıça

Kayıtlı Üye
Kerimali Bey keşke kilo almak isteyenler içinde böyle bir cd yapsanız ve biz zayıfları unutmasanız çoook mutlu oluruz

kartopu344

Kayıtlı Üye
çok güzel bir çalışma ,müzikte çok güzel olmuş ellerinize sağlık. yanlız kimse cevap vermemiş etkisi konusunda. kilo veren varmı acaba. ben dün akşamdan beri dinliyorum ve akşam yemeklerinide azalttım bakalım etkisi olacakmı. zayıflarsam bilgilendiririm herkesi:))))

nira

Kayıtlı Üye
ben iki gündür dinliyorum. bu sabah ofiste sesli olarak dinledim.
psikolojik midir bilmiyorum. telkinler mi işe yaradı onu da bilmiyorum.
ama iştah miştah gitti :) burda bir arkadaşında aynı şekilde..

bunubunubun

Kayıtlı Üye
Bunu indirdim ben başında kalın sesli bi adam "Kesin şu zırvalığı" gibi bişeyler diyor anlayamadım homurdanıyor mu ne?

sun shine

Kayıtlı Üye
İnsanın içini kıpır kıpır eden bir melodi :) Denemeye başladım bile. İşe yarayacağına inanarak dinliyorum.
Başlığı tekrar güncellemek istedim. Görmeyen arkadaşlar vardır belki. Onlar da yararlansınlar bu ses dosyasından.

anatoliaaa

Kayıtlı Üye
ben de iki gündür dinliyorum. bakalım neler olacak göreceğim. doğa sesleriyle de bu subliminal mesajları hazırlasanız çok güzel olurdu. çünkü uyumadan önce dinlerken müziğin coşkusuna kapılıyor insan... iyi çalışmalar...

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
ses başladığı an oynamaya zaten basladım oynayarak kalori yakımı ve kilo vermek için hazırlanmş :) yani hareketli olmus eline sağlık

Eliffsu

Kayıtlı Üye
Teşekkürler :D Şey zayıflatacağı için değilde altındaki yorumlar mutluluk veriyo dedikçe dinleyesim geldi teşekkürler ^^

Mithra

Kayıtlı Üye
Hep zayıflamak için bir günde kilo almak için bir mp3 yapsanız :D ideal kiloma erişsem.

_a.S.k_

Kayıtlı Üye
merhaba, siteye yeni üye oldum ve bu mp3ü indirmeyi denedim ama indiremedim, sayfa hata veriyor. acaba güncel olmadığı için mi? bu mp3ü nerden indirebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

ikbal1505

Guest
merhaba, siteye yeni üye oldum ve bu mp3ü indirmeyi denedim ama indiremedim, sayfa hata veriyor. acaba güncel olmadığı için mi? bu mp3ü nerden indirebilirim? yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, hoşgeldiniz. Hotfile kapatıldığından dolayı sitedeki dosyalara erişilmiyor. Bu yüzden dosyayı indiremiyorsunuz. Bu dosya bende yok. Sayın Urumhamatahayil'de varsa bir ara ekleyecektir. Sevgiler. :)

diamond209

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu dosyadaki şarkının adı ne bilen var mı çok beğendim :) bir de sözlü müzik olduğu için acaba bilinç altını etkilemede bir problem yaratır mı?

berylliuum

Kayıtlı Üye
tam da ben niye kilo veremedim ya diye söylenerek uyandığım bir gün çok güzel oldu bu umarım işe yarar teşekkürler :)

Ü

Üye silindi 38107

Arkadaşlar alakası olmayan bir konu danışıcamda ben bu dosyayı indirirken yanlış yere tıklamışım.Şimdi search protect diye bir uygulama indi ve silinmiyorda yardımcı olurmsunuz? Silmek istiyorum nasıl silerim?